ناطق‌نوری: تامین امینت سوریه هوشمندانه‌ترین اقدام رهبری برای حفظ تمامیت ارضی کشورمان بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصرار بر حفظ سوریه و تامین امنیت آن هوشمندانه‌ترین اقدامی بود که مقام معظم رهبری برای حفظ تمامیت ارضی کشورمان انجام داد و این مصداق تدبیر عالمانه است و گرنه الان باید در پشت مرزهای‌مان با داعش می‌جنگیدیم.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ناطق نوری در مراسم دومین سالگرد بزرگداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی که در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی لواسان برگزار شد، شهید سلیمانی را مایه آبرو و برکت جهان اسلام و انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: این شهید والامقام با شهادت خود نقش ویژه‌ای در نشر مکتب تشیع و دفاع از آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری ایفا کرد و این نشان می دهد که یک انسان چقدر می تواند به رشد و کمال معنوی برسد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: انسان‌هایی مثل شهید سلیمانی به آنجا می‌رسند که جز خدا نمی‌بینند. «من کان لله کان الله له» یعنی هر کس برای خدا باشد خدا برای او خواهد بود و حاج قاسم به این مطلب رسیده بود. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شهید سلیمانی یک فرد ارزشی با وسعت نظر بود، تصریح کرد: هنر همین جا است که بتوان با همه سلایق و آحاد جامعه ارتباط برقرار کرد و در تشییع جنازه ایشان نیز همه شاهد بودند که مردم از همه قشری آمده بودند؛ خانم بدحجاب، بی‌حجاب، چادری و… همه و همه شیفته ایمان، تواضع و ادب شهید سلیمانی بودند.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب هوشمندانه احساس کرد که این‌ها داعش را برای سرکوب کردن محور مقاومت ایجاد کرده‌اند تا بتوانند پل ارتباطی میان جریان‌های مقاومت را بشکنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

گور پدر تو و ننه لاشی رهبرت...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه سال 2021 برای 930 هزار نفر آب آشامیدنی تامین کردبنیاد همیاری‌های بشری ترکیه سال 2021 برای 930 هزار نفر آب آشامیدنی تامین کرد بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه در سال 2021 میلادی با حفر 1861 حلقه چاه در 18 کشور امکان دسترسی 930 هزار نفر به آب سالم را فراهم کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شورای همکاری خلیج اقدام حوثی‌ها به ربودن کشتی حامل پرچم امارات را محکوم کرددر واکنش به اقدام شبه‌نظامیان حوثی‌ به دزدی دریایی و ربودن کشتی باری «روابی» که حامل پرچم کشور امارات متحده عربی بود، کشورهای شورای همکاری خلیج، این اقدام بذار دهنت عادت کنه ، خلیج فارس این خلیج عربی رو از کجا اوردین؟ مدارک تاریخی رو ارائه بدید ؟ گوگل و اپل مپ میگن خلیج فارس اونوقت شما میگید عربی؟. بجای اصرار به این بیان این نام جعلی برید فکری بحال ارتش اجاره ایی خودتون بکنید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بندر لاذقیه نمونه‌ای از تضاد منافع ایران و روسیه در سوریهسوسن مهنا: بمباران بندر لاذقیه که شریان حیاتی اقتصاد رژیم اسد است، اختلافات ایران و روسیه را عمیق‌تر کرد زیرا ایران واقف است که حمله به مواضع ایران در سوریه، از چراغ سبز روسیه برخوردار است و رژیم اسد، موضع مشخصی ندارد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چرا درج نشدن تصویر زنان بر قبرها برای جمهوری اسلامی مهم است؟در کنار همه محدودیت‌های مندرج در قوانین جمهوری اسلامی علیه زنان، به‌تازگی موضوع تصویر زنان بر سنگ‌قبرها هم خبرساز شده و نهادهای حکومتی از اقدام برای حذف این تصاویر خبر داده‌اند. مملکت دردست مشتی مسلمم وکثافت خونخوارخائنو کوسکشو زنجنده و قاتلودزدوغارتگراست بسکه این ملت خروبیغیرت خفته بی هویتن اند حال روشنفکربیچاره زبد هم بد تراست بسکه این ملت خروکسکشوبی هویتن مغزها له شد به زیرسُم ملایان کشکش قم وای در عصر اتم بسکه این ملت خرو بیغیرتو بی هویتن بسکه 💩💩
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه سال 2021 برای 930 هزار نفر آب آشامیدنی تامین کردبنیاد همیاری‌های بشری ترکیه سال 2021 برای 930 هزار نفر آب آشامیدنی تامین کرد بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه در سال 2021 میلادی با حفر 1861 حلقه چاه در 18 کشور امکان دسترسی 930 هزار نفر به آب سالم را فراهم کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وکیل گروهی از خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی: برای غرامت، به دنبال دارایی‌های جمهوری اسلامی در کانادا خواهیم بودوکیل گروهی از خانواده‌های قربانیان هواپیمای سرنگون شده اوکراینی توسط سپاه پاسداران می‌گوید بعد از رای دادگاه مبنی بر پرداخت غرامت ۱۰۷ میلیون دلاری، برای غرامت، به دنبال دارایی‌های جمهوری اسلامی در کانادا و خارج خواهند بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »