قطر, پاریس, یوفا

قطر, پاریس

ناصرالخلیفی با وجود اتهام پرداخت رشوه رئیس اتحادیه باشگاه های اروپا شد

ناصرالخلیفی با وجود اتهام پرداخت رشوه رئیس اتحادیه باشگاه‌های اروپا شد جزئیات بیشتر🔽

22/04/2021 12:56:00 ب.ظ

ناصرالخلیفی با وجود اتهام پرداخت رشوه رئیس اتحادیه باشگاه‌های اروپا شد جزئیات بیشتر🔽

اعضای اتحادیه باشگاه های اروپایی در غیبت ۱۲ باشگاهی که قصد ایجاد سوپرلیگ را داشتند، ناصر الخلیفی را به ریاست این اتحادیه برگزیدند. شاهزاده قطر ی جانشین آندره آ آنیلی مالک یوونتوس شد.

ناصر الخلیفی مالک و مدیرعامل پاری سن ژرمن به ریاست اتحادیه باشگاههای اوپا برگزیده شد.این میلیارد قطری جانشین آندره آ آنیلی، مالک یوونتوس شد. از الخلیفی بعنوان کاتالیزور اعطای میزبانی بازی های جام جهانی قطر هم یاد می شود. او علاوه بر آنها مدیریت رسانه beIN یکی از غول های پخش رقابت های ورزشی را بر عهده دارد و یکی از پوشش دهندگان تلویزیونی لیگ قهرمانان اروپا هم هست.

کاخ سفید: اسرائیل به عنوان یک کشور مستقل می‌تواند درباره تلافی کردن حمله به کشتی خود تصمیم بگیرد آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021

مالک یوونتوس با توجه به ایده تشکیل سوپرلیگ اروپا بر خلاف خواسته های یوفا، دو روز قبل از سمت خود استعفا داده بود.انتخاب ناصر الخلیفی در مقام ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی در حالی است که به گفته رسانه های فرانسوی دادستانی سوئیس در حال تحقیقات درباره رشوه های مالک پاری سن ژرمن به نایب رییس پیشین فیفا، ژروم والکه برای گرفتن حق پخش تلویزیونی برای شبکه beinsport است.

اعطای ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی به مالکی که در مظان اتهامات رشوه و فساد مالی قرار دارد بار دیگر اعتبار یوفا، فدراسیون فوتبال اروپا، را به زیر سوال برده است.مالکان و مدیران ۱۲ باشگاهی که در سه روز گذشته زمزمه بنیان گذاری سوپرلیگ را مطرح کرده بودند در طی این روزها همگی از هیات مدیره اتحادیه باشگاه های اروپا استعفا داده بودند. headtopics.com

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

ناصر خلاف وقتی که بیشتر باشگاههای اروپا مالکان آنها خلیجی هستند حق اونهاست که رییس اتحادیه بشن و خیانت به سرجیو پرز،،خیانت به اروپا بود.

شستا مالک قطعی ساختمان فدراسیون و۳ دانگ باشگاه پرسپولیس شد

پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده و باشگاه الریان به فیفا شکایت می‌کندمعاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه به‌زودی از مدافع پیشین تیمش و باشگاه قطر ی به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت می‌کند.

جنجال سوپرلیگ؛ هواداران آرسنال خواهان استعفای مالک باشگاه شدندصدها تن از هواداران تیم فوتبال آرسنال روز جمعه با حضور در بیرون ورزشگاه اختصاصی این باشگاه خواهان استعفای «استان کرونکه» مالک آن شدند.

از خبر بازداشت اسماعیل خلیل‌زاده تا تکذیبیه باشگاه استقلال؛ ردپای فساد مسعود سلطانی‌فر

ضیافت عاشقی | مناجات خمسه عشر با صدای فضه‌سادات حسینی- فیلم باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم | Tasnimمناجات خمسه عشر با صدای فضه‌سادات حسینی فضه‌سادات حسینی در برنامه ضیافت عاشقی گزیده‌ای از دعای خمسه عشر را خواند|قسمت هفتم در واقع با بینندگان گفتگو کرد. ونشانه ای از مناجات با خداوند عزوجل در صدای ایشان نبود. جای ایشان درسطح مدیران کلان بسیاربسیار خالیست هنرایشان بر هیچکس پوشیده نیست اماایشان قبل ازهنرمند بودن یک مدیرمدبروباکیاست است ان شاءالله که سطح مدیریتی کشوروانقلاب به جوانان بنی هاشم وانقلابی که خادمان اصلی نظام وانقلاب هستند برگردد تا به مردم طعم واقعی انقلاب و اسلام را بچشانند