ناصرالخلیفی با وجود اتهام پرداخت رشوه رئیس اتحادیه باشگاه های اروپا شد

22/04/2021 12:56:00 ب.ظ

ناصرالخلیفی با وجود اتهام پرداخت رشوه رئیس اتحادیه باشگاه‌های اروپا شد جزئیات بیشتر🔽

قطر, پاریس

ناصرالخلیفی با وجود اتهام پرداخت رشوه رئیس اتحادیه باشگاه‌های اروپا شد جزئیات بیشتر🔽

اعضای اتحادیه باشگاه های اروپایی در غیبت ۱۲ باشگاهی که قصد ایجاد سوپرلیگ را داشتند، ناصر الخلیفی را به ریاست این اتحادیه برگزیدند. شاهزاده قطر ی جانشین آندره آ آنیلی مالک یوونتوس شد.

ناصر الخلیفی مالک و مدیرعامل پاری سن ژرمن به ریاست اتحادیه باشگاههای اوپا برگزیده شد.این میلیارد قطری جانشین آندره آ آنیلی، مالک یوونتوس شد. از الخلیفی بعنوان کاتالیزور اعطای میزبانی بازی های جام جهانی قطر هم یاد می شود. او علاوه بر آنها مدیریت رسانه beIN یکی از غول های پخش رقابت های ورزشی را بر عهده دارد و یکی از پوشش دهندگان تلویزیونی لیگ قهرمانان اروپا هم هست.

مالک یوونتوس با توجه به ایده تشکیل سوپرلیگ اروپا بر خلاف خواسته های یوفا، دو روز قبل از سمت خود استعفا داده بود.انتخاب ناصر الخلیفی در مقام ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی در حالی است که به گفته رسانه های فرانسوی دادستانی سوئیس در حال تحقیقات درباره رشوه های مالک پاری سن ژرمن به نایب رییس پیشین فیفا، ژروم والکه برای گرفتن حق پخش تلویزیونی برای شبکه beinsport است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ناصر خلاف وقتی که بیشتر باشگاههای اروپا مالکان آنها خلیجی هستند حق اونهاست که رییس اتحادیه بشن و خیانت به سرجیو پرز،،خیانت به اروپا بود.

شستا مالک قطعی ساختمان فدراسیون و۳ دانگ باشگاه پرسپولیس شد

پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده و باشگاه الریان به فیفا شکایت می‌کندمعاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه به‌زودی از مدافع پیشین تیمش و باشگاه قطر ی به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت می‌کند.

جنجال سوپرلیگ؛ هواداران آرسنال خواهان استعفای مالک باشگاه شدندصدها تن از هواداران تیم فوتبال آرسنال روز جمعه با حضور در بیرون ورزشگاه اختصاصی این باشگاه خواهان استعفای «استان کرونکه» مالک آن شدند.

از خبر بازداشت اسماعیل خلیل‌زاده تا تکذیبیه باشگاه استقلال؛ ردپای فساد مسعود سلطانی‌فر

ضیافت عاشقی | مناجات خمسه عشر با صدای فضه‌سادات حسینی- فیلم باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم | Tasnimمناجات خمسه عشر با صدای فضه‌سادات حسینی فضه‌سادات حسینی در برنامه ضیافت عاشقی گزیده‌ای از دعای خمسه عشر را خواند|قسمت هفتم در واقع با بینندگان گفتگو کرد. ونشانه ای از مناجات با خداوند عزوجل در صدای ایشان نبود. جای ایشان درسطح مدیران کلان بسیاربسیار خالیست هنرایشان بر هیچکس پوشیده نیست اماایشان قبل ازهنرمند بودن یک مدیرمدبروباکیاست است ان شاءالله که سطح مدیریتی کشوروانقلاب به جوانان بنی هاشم وانقلابی که خادمان اصلی نظام وانقلاب هستند برگردد تا به مردم طعم واقعی انقلاب و اسلام را بچشانند

Aa ناصر الخلیفی مالک و مدیرعامل پاری سن ژرمن به ریاست اتحادیه باشگاههای اوپا برگزیده شد.مدارک نشان می‌دهند که اکبر ترکان و مهدی تاج نه تنها از دهه ۶۰ در سپاه پاسداران با هم هم‌رزم بودند که از ابتدای دهه ۷۰ خورشیدی هم کنار یکدیگر، شراکت اقتصادی گسترده‌ای داشتند؛ برای نمونه، مهدی تاج با بیش از ۱۰ شرکت مختلف که در زمینه فولاد فعالیت می‌کنند، از سال‌ها قبل با اکبر ترکان مشارکت دارد.به گزارش ایسنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ایمان حسین‌پور شرفشاد، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در رابطه با شکایت این باشگاه علیه شجاع خلیل‌زاده و باشگاه الریان قطر اظهار کرد: شجاع خلیل‌زاده قرارداد داخلی خود را در مهرماه ۹۹ با استناد به دو ادعا فسخ کرد و بلافاصله نیز به تیم الریان قطر پیوست.در این تجمع که در حاشیه مسابقه بین تیم‌های آرسنال و اورتون در چارچوب لیگ برتر انگلیس برگزار شد، هواداران اعتراض خود را به تصمیم مدیریت باشگاه در پیوستن به «سوپرلیگ» اعلام کردند.

این میلیارد قطری جانشین آندره آ آنیلی، مالک یوونتوس شد. از الخلیفی بعنوان کاتالیزور اعطای میزبانی بازی های جام جهانی قطر هم یاد می شود. طبق اسناد روزنامه رسمی کشور، در تاریخ ۱۵دی۱۳۸۹ مهدی تاج به‌عنوان نماینده «شرکت سرمایه‌گذاری بهمن گستر سپاهان»، در کنار اکبر ترکان، عضو هیات‌مدیره «مجتمع صنایع و معادن احیا سپاهان» قرار گرفته است. او علاوه بر آنها مدیریت رسانه beIN یکی از غول های پخش رقابت های ورزشی را بر عهده دارد و یکی از پوشش دهندگان تلویزیونی لیگ قهرمانان اروپا هم هست. او تصریح کرد: در واقع اقدامات بازیکن یاد شده مشمول پیامدهای فسخ قرارداد بدون دلیل‌موجه مندرج در ماده ۱۷ آیین نامه وضعیت و انتقال بازیکنان فیفا خواهد بود. مالک یوونتوس با توجه به ایده تشکیل سوپرلیگ اروپا بر خلاف خواسته های یوفا، دو روز قبل از سمت خود استعفا داده بود. این البته تنها بخشی از گستره وسیع همکاری‌های اقتصادی دو مدیر نظامی و سپاهی در اقتصاد و ورزش ایران است. انتخاب ناصر الخلیفی در مقام ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی در حالی است که به گفته رسانه های فرانسوی دادستانی سوئیس در حال تحقیقات درباره رشوه های مالک پاری سن ژرمن به نایب رییس پیشین فیفا، ژروم والکه برای گرفتن حق پخش تلویزیونی برای شبکه beinsport است.

اعطای ریاست اتحادیه باشگاه های اروپایی به مالکی که در مظان اتهامات رشوه و فساد مالی قرار دارد بار دیگر اعتبار یوفا، فدراسیون فوتبال اروپا، را به زیر سوال برده است. در راستای منافع ملی کشور، مهدی تاج، رییس پیشین فدراسیون فوتبال و «علی سلیمان»، خزانه‌دار وقت این فدراسیون که پشت چک‌های فدراسیون فوتبال جهت بازپرداخت این مبلغ را امضا زده بودند، از پرداخت بدهی مبرا شدند. حسین‌پور افزود: طبق خواسته مدیریت باشگاه، به زودی شکایت پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده و باشگاه فعلی وی یعنی الریان قطر در DRC یا اتاق حل و فصل اختلافات فیفا ثبت و پیگیری خواهد شد. مالکان و مدیران ۱۲ باشگاهی که در سه روز گذشته زمزمه بنیان گذاری سوپرلیگ را مطرح کرده بودند در طی این روزها همگی از هیات مدیره اتحادیه باشگاه های اروپا استعفا داده بودند. هم‌رسانی این مطلب: . این روزنامه با فرض این‌که به زودی شستا ساختمان فدراسیون فوتبال را به فروش بگذارد، نوشت: «فدراسیون فوتبال در کمپ تیم‌های ملی دارای ساختمان یک طبقه در مجاورت ساختمان "پک" است اما آن‌چه که مسلم است، این ساختمان کوچک نمی‌تواند پذیرای همه کارمندان فدراسیون فوتبال باشد.