نازنین زاغری از زندان آزاد شد

25/12/1400 02:15:00 ب.ظ

رسانه‌های انگلیس: ایران نازنین زاغری را از زندان آزاد کرد

رسانه‌های انگلستان از آزادی نازنین زاغری توسط ایران خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی 16.03.2022 لندن/خبرگزاری آناتولی به گزارش رسانه‌های انگلستان، نازنین زاغری زندانی دوتابعیتی توسط دولت ایران از زندان آزاد و به فرودگاه منتقل شده است.

براین اساس علاوه بر زاغری که از سال 2016 به اتهام جاسوسی از سوی ایران زندانی شده، انوشه آشوری دیگر زندانی دوتابعیتی نیز آزاد و به فرودگاه انتقال یافته است.

تولیپ صادق نماینده حزب کارگر در پارلمان نیز با انتشار پیامی توئیتری در این باره نوشت: نازنین به فرودگاهی در تهران منتقل شده و در راه بازگشت به خانه اش است. برای ایجاد تغییر وارد سیاست شدم و اکنون حس می‌کنم که موفق به این تغییر شده ام.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

وکیل نازنین زاغری: امیدوارم خبرهای خوبی درباره موکلم بشنویم

'پاسپورت نازنین زاغری به او برگردانده شد' | DW | 15.03.2022به گفته یک نماینده مجلس بریتانیا، نازنین زاغری پاسپورتش را پس گرفته است. مقامات ایران هنوز این خبر را تایید نکرده‌اند.

نازنین زاغری و انوشه آشوری برای ترک ایران به فرودگاه رفتند

نازنین زاغری آزاد شدنازنین زاغری آزاد شد وکیل نازنین زاغری و انوشه آشوری، دو زندانی دو تابعیتی که دوران محکومیتشان را در ایران می‌گذراندند، گفت هر دوی آن‌ها در مسیر فرودگاه برای ترک ایران هستند خوب پس بالاخره معلوم شد که ایشون جاسوس نبوده و گروگان گرفته شده بوده واسه پولهای گروگان گرفته شما. الان این پولا هم میره زیر فرش بیت و سپاه چه حالی داره بیچاره از اون جهنم میاد بیرون چرا مگه جاسوس نبود ؟

احتمال آزادی نازنین زاغری؛ حضور گروه مذاکره‌کننده بریتانیایی در تهرانهیئتی بریتانیایی برای مذاکره به تهران رفته‌اند و احتمال آزادی نازنین زاغری و انوشه آشوری، زندانیان دوتابعیتی قوت گرفته است. به گفته یک نماینده مجلس عوام بریتانیا، مقامات ایران گذرنامه بریتانیایی نازنین زاغری را به او بازگردانده‌اند. وکیل او نیز درباره احتمال آزادی او ابراز امیداوری کرده است. هر کی بفکر خویشه !

سرخی من از تو؛ از دیروز تا امروزاختصاصی - از ایرانیان داخل کشور پرسیدیم: چه شد که مراسمی‌ که سرشار از رقص و پایکوبی و شادی و شادمانی بود،‌ آنچنان دستخوش تغییر شد؟ مهران کریمی گزارش می‌دهد. چهارشنبه_سوری