نازنین زاغری: از همان اول بازداشت به من گفتند که در ازای تو چیزی از انگلیس می‌خواهیم

01/01/1401 05:40:00 ب.ظ

نازنین زاغری که پس از 6 سال از زندان در ایران آزاد شده در اولین کنفرانس خبری خود گفت که از همان اول بازداشتم به من گفتند که ما چیزی از بریتانیا می‌خواهیم و تا ندهند آزاد نمی‌شوی. - خبرگزاری آناتولی

نازنین زاغری که پس از 6 سال از زندان در ایران آزاد شده در اولین کنفرانس خبری خود گفت که از همان اول بازداشتم به من گفتند که ما چیزی از بریتانیا می‌خواهیم و تا ندهند آزاد نمی‌شوی. - خبرگزاری آناتولی 21.03.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی نازنین زاغری راتکلیف، در اولین نشست خبری خود در پارلمان بریتانیا پس از آزادی از زندان و خروج از ایران در خصوص پرداخت بدهی 500 میلیون دلاری انگلیس به ایران و آزادی وی گفت: از همان اول بازداشت من گفته بودند که در ازای من چیزی می‌خواهند و در این مورد مصر بودند. هفته دوم یا سوم بازداشتم بودم که به من گفتند ما چیزی از بریتانیا می‌خواهیم و تا ندهند آزاد نمی‌شوی.

زاغری درباره ارتباط احتمالی آزادی خود با مذاکرات برجام اظهار کرد: سرنوشت انسان‌های عادی، همه دو تابعیتی‌ها نباید به مذاکرات و توافقات بین‌المللی ربطی پیدا کند. حقوق بشر نباید به توافقات و مذاکرات سیاسی ربط پیدا کند.

ریچارد راتکلیف، همسر نازنین، در پاسخ به سوالی که آیا ممکن است بخواهند از این «شیوه گروگانگیری بازهم استفاده کنند» گفت: البته پرداخت یک بدهی قانونی وجه المصالحه نیست. ممکن است که بخواهند از این شیوه گروگان گیری استفاده کنند. اما وزارت خارجه باید با این مساله مقابله کند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

بیش از 2 هزار بیمار کرونایی در ایران در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستندبیش از 2 هزار بیمار کرونایی در ایران در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستند طی شبانه‌‌روز گذشته هزار و 816 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده، 60 بیمار جان باختند و 2 هزار و 11 بیمار نیز در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند.

جزییات تازه از حمله موشکی سپاه به اربیل؛ صاحب‌ ویلا: خوشحالم که خانواده‌ام آسیب ندیدندرادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند. این حمله موشکی خالی بازی حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم مثل بساط شئونیزم فارسی ایرانشهری شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران بیخردانه تحدید بر علیه هویت و مدنیت ملتهای ایرانیان و بر علیه جغرافیای مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ی ملتهای تورکان و ایرانیانست. گدا خونه رادیو فردا هم این خبر رو راحت باور کردی برای یک مقدار استخونی که در ماه براتون پرت می کنند چه جفنگیاتی که درست نمی کنید😂😂😂😂😂

کرملین به کشورهای عضو «ناتو» هشدار داد که در اوکراین مداخله نکنندکرملین ضمن هشدار به کشورهای عضو پیمان «ناتو» درباره عدم مداخله در اوکراین، «از کشورهایی که در کی‌یف نفوذ دارند» خواست، اوکراین را وادار کنند تا در این روسیه غلط کرد با تو

سید حسن خمینی: از گذشته درس بگیریم اما در گذشته نمانیمسید حسن خمینی در مراسم تحویل سال حرم مطهر امام خمینی(س) تأکید کرد: اول اینکه از گذشته درس بگیریم اما در گذشته باقی نمانیم و دو اینکه به آینده بیاندیشیم، تصمیم بگیریم، عزم داشته باشیم و اراده کنیم که بتوانیم ان شاء الله روزها و حوادث خوبی را پیش رو داشته باشیم. سید حسن خمینی هم گه خورد با جد و آبادش. نمی‌دونم چرا این آدم رو که می بینم به شدت چهره رفسنجانی و خاتمی و موسوی و روحانی برایم تداعی میشه کلا یک مشت اخوند ضد روحانیت و اشرافی طلب چه دانشمند شده؟ همون نگهبان قبر بابات باشی بهتره، این گنده گوزی ها بهت نیامده

روسیه: از صبح امروز کریدورهای بشردوستانه در ماریوپل باز می‌شود

تشدید بارش در سه استان شمالی/ از سفرهای غیرضروری خودداری کنیدسازمان هواشناسی ضمن هشدار درباره تشدید بارش در سه استان شمال کشور نسبت به خودداری از سفرهای غیرضروری و لغزندگی جاده‌ها توصیه کرد.