نازنین زاغری تغییرات سیاسی بریتانیا را دنبال می‌کند و نگران است فراموش شود

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همسر نازنین_زاغری، زندانی دوتابعیتی بیمار روز پنجشنبه دوم مرداد ماه به «ایران‌وایر» گفت همسرش پنج روز پس از بازگشت به زندان اوین همچنان دچار اضطراب شدید است و داروهای متعدد مصرف می‌کند.جزییات در گزارش نیلوفر_رستمی: اخبار_ایران

همسر «نازنین زاغری»، زندانی دوتابعیتی بیمار روز پنجشنبه دوم مرداد ماه به «ایران‌وایر» گفت همسرش پنج روز پس از بازگشت به زندان اوین همچنان دچار اضطراب شدید است و داروهای متعدد مصرف می‌کند. «ریچارد راتکلیف» گفت نازنین به گفته پزشک بیمارستان امام خمینی دچار «افسردگی شدید، اضطراب تقریبا دائمی و حملات عصبی» است.

آقای راتکلیف با تاکید گفت: «مشکلات روحی و اعصاب و جسمی نازنین نتیجه مستقیم دوره‌ای است که در سلول انفرادی نگه داشته شد و همچنین روزهای زندان و اعتصاب طولانی غذایش.» آقای راتکلیف درباره وضعیت نازنین در این ملاقات گفت: «مادر نازنین به من گفت در این ملاقات دخترش لاغرتر، پیرتر و خسته‌تر از همیشه بوده اما دیدن دخترش گابریلا باعث روحیه دادن به او شده است.»

بوریس جانسون در ۱۱ آبان ۹۶ گفته بود نازنین زاغری پیش از بازداشت در ایران «روزنامه‌نگاری به مردم آموزش می‌داده». سه روز پس از این اظهارات، در تاریخ ۱۳ آبان خانم زاغری از زندان به دادگاه منتقل و در آنجا به او اتهام «تبلیغ علیه نظام» وارد شد. مدتی بعد در خبرهای منتشر شد خانم نازنین زاغری در مقابل پرداخت ۴۰۰ میلیون پوند بدهی دولت بریتانیا به ایران در زندان نگه داشته شده است. پس از انتشار این خبر در رسانه‌های بریتانیایی و ایرانی، مقامات هر دو کشور ارتباط آزادی خانم زاغری با بدهی را رد کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قرار بود جاسوسارو اعدام کنند که...چرا زندس😑😤

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیروی دریایی بریتانیا نفتکش‌های این کشور در تنگه هرمز را اسکورت می‌کنددولت بریتانیا روز پنج‌شنبه 25 ژوئیه 2019 اعلام کرد نیروی دریایی سلطنتی این کشور، با هدف تامین امنیت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر جدید بریتانیا: پرس‌تی‌وی ایران به رهبر حزب کارگر بریتانیا پول داده استبوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید بریتانیا روز پنج‌‌شنبه 25 ژوئن 2019 در اولین سخنرانی خود در مجلس عوام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ژاپن دومین نیروگاه هسته‌ای در فوکوشیما را تعطیل و منهدم می‌کندزمان آغاز عملیات انهدام و برطرف ساختن خطرهای ناشی از نشت مواد رادیو اکتیو مشخص نیست اما هزینه این عملیات حدود ۲۸۰ میلیارد ین، معادل ۲ میلیارد و سیصد هزار یورو تخمین زده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فرانسه: توافق فعلی برکسیت بهترین است و مهلت تعیین شده تمدید نمی شودنخست وزیر ایرلند نیز طی روزهای گذشته اعلام کرد که اگر بوریس جانسون راه حل مشکل مرزی با ایرلند شمالی را که از آن به عنوان «بک استاپ» یا تور امنیتی نام برده می شود، نپذیرد هیچگونه توافقی بر سر برکسیت و یا پیمان تجاری با بریتانیا در کار نخواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان دریانوردی تجاری بریتانیا: اسکورت کشتی‌ها امنیت آبراه‌ها را افزایش می‌دهداتاق حمل و نقل دریایی بریتانیا روز پنج‌شنبه 25 ژوئیه 2019 اعلام کرد که تصمیم دولت این کشور برای انگل لستان نابود است هم چون عربستان کثیف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا 'ادعای فرستادن واسطه' به ایران را تکذیب کرد | DW | 24.07.2019یک منبع بریتانیایی خبر فرستادن واسطه به ایران برای آزادسازی نفتکش توقیف‌شده این کشور را تکذیب کرد. رئیس دفتر خامنه‌ای پیش‌تر این ادعا را مطرح کرده بود. هم‌زمان مالک نفتکش توقیف‌شده توانسته با خدمه کشتی تماس برقرار کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »