نارین قلعه میبد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

نارین_قلعه‌ میبد یزد، یکی از بناهای تاریخی و باشکوه ایران کهن در دوران ساسانی است که معماری و هنر سازندگان آن، موجب تحسین باستان‌شناسان و تاریخ‌دوستان شده است. 📸:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه به هیچ کدام از کنوانسیون‌های آبی نپیوسته است/ امنیت با لشکرکشی حفظ نمی‌شودوزیر امور خارجه گفت: بارها گفته‌ایم تنها راه ثبات در سوریه حضور دولت مرکزی و ارجاع «قراداد آدانا» است و با اقدام علیه تمامیت ارضی نمی‌توان امنیت ایجاد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وجود ۱۰۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل در سیستان و بلوچستان/ ایران از برجام عقب‌نشینی نکرده است/ طرح افزایش سن ازدواج در مجلس پذیرفته نشدرئیس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه والدینی که با وجود توانایی مالی اجازه تحصیل به فرزندان‌شان را نمی‌دهند مرتکب جرم شده اند، گفت: در حال حاضر شاهد تعداد قابل توجهی کودک بازمانده از تحصیل در شهرهای کشور هستیم بطوریکه حدود ۱۰۰ هزار دانش ‌آموز بازمانده از تحصیل در سیستان و بلوچستان وجود دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: پایبندی ایران به دفاع از حقوق فلسطینی‌ها جزئی از اهداف محور مقاومت است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimدستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل گفت: پایبندی جمهوری اسلامی بر مواضع و اصول انقلابی در دفاع از حقوق فلسطینی‌ها، جهت بازگشت به سرزمین مادری و آزادی قدس جزئی از اهداف و آرمان‌های مستمر محور مقاومت است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سرکرده گروه عظام ۴ هزار میلیارد تومان به بیت‌المال دست‌اندازی کرده استتهران- ایرنا- نماینده دادستان تهران با تشریح اتهامات گروه معروف به عظام در قاچاق و واردات قطعات خودرو گفت: عباس ایروانی از متهمان این پرونده طی ۱۰ سال بیش از چهار هزار میلیارد تومان به بیت المال دست اندازی کرده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کولیوند: پول‌های کثیف در تعیین سرنوشت انتخابات اثرگذار است
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آرمین: اصلاحات نیازمند گفتمانی جدید ناظر به عدالت خواهی و فسادستیزی استمحسن آرمین: - بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان طی دو سه سال اخیر ریزش داشته است. - بخش‌های از اصلاح طلبان تصور می‌کنند که نفس حضور در مجلس و داشتن مسؤلیت اجرایی هدف است لذا برای بقا به زد و بندهای پنهان با باندها و لابی‌های‌ قدرت روی آورده‌اند. آرمین خیلی امیدواره که مردم بیایند رای دهند.خیلی از جامعه عقب مانده است،به نظر این مصاحبه بیشتر سرپوش گذاشتن به عملکرد بسیار بد دولت و فراکسیون مورد حمایت شان است.مردم هیچ تفاوتی دیگه بین اصلاح طلبا و اصولگراها نمی بینند و تمومه ماجرا.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »