نارضایتی کاربران از تصمیم «متا» برای حذف برنامه «کراود تنجل» در سال انتخابات آمریکا

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پوشش جامع خبرهای فوری محلی و جهانی، ارائه گزارش های زنده از آخرین امور سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی. فقط در العربیه.

«کراود تنجل» برای سال‌ها و به‌ویژه در دوره‌های انتخاباتی قبلی، این امکان را به کاربران خود می‌داد تا نشر تئوری‌های توطئه، تحریک به خشونت یا کمپین‌های دستکاری اطلاعات از خارج را دنبال کنندشرکت «متا» درنظر دارد برنامه «کراود تنجل»ویژه نظارت و تحلیل اطلاعات گمراه کننده در «فیس‌بوک» و «اینستاگرام» را کنار بگذارد.

شرکت «پالو آلتو» قصد دارد ابزار جدیدی را جایگزین «کراود تنجل» کند که به گفته پژوهشگران از همان ویژگی‌ها برخوردار نیست. ملانی اسمیت، مدیر تحقیقات «انستیو گفت‌وگوی استراتژیک»، در مصاحبه با «فرانس پرس» گفت: «توقف در دسترس بودن کراود تنجل در سال جاری که طی آن تقریباً نیمی از مردم جهان برای رای‌دادن فراخوانده می‌شوند، روند نظارت مستقل بر زیان ناشی از اطلاعات گمراه کننده را به شدت محدود می‌کند».به گفته براندون سیلورمن، مدیر اجرایی پیشین «کراود تنجل»، برنامه جایگزین هنوز در حال ساخت است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیک‌تاک برای فیلترنشدن در آمریکا دست‌به‌دامان کاربرانش شدتیک‌تاک از کاربران می‌خواهد که برای لغو لایحه‌ی ممنوعیت این پلتفرم در آمریکا وارد عمل شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«بندر بایدن» در غزه، توطئه‌ای برای کوچاندن فلسطینی‌هااعلام تصمیم آمریکا برای ایجاد بندری در سواحل غزه نگرانی‌ها نسبت به سوء استفاده از تراژدی ساکنان نوار غزه برای پیش بردن طرح کوچاندن اجباری فلسطینی‌ها از سرزمین‌شان را افزایش داده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سهیل مهدی: حذف مهسا قربانی تصمیم کمیته داوران بودرئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: حذف مهسا قربانی به عنوان یکی از داوران حاضر در اتاق VAR تصمیم کمیته داوران بود و برای جلوگیری از تنش‌های احتمالی اتخاذ شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: ایران چهار سال قبل دنبال اثرگذاری بر انتخابات ما بودوزارت خارجه آمریکا خواستار تعقیب کسانی شد که ادعا می‌کند چهار سال قبل از طریق سایبری در پی تاثیرگذاری در انتخابات آمریکا بوده‌اند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اجرای ۵۰۷ پروژه بافت‌های هدف بازآفرینی شهری در سال ۱۴۰۳مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از برنامه این شرکت برای تامین مالی و اجرای ۵۰۷ پروژه زیربنایی و روبنایی در بافت‌های هدف بازآفرینی شهری برای سال آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض تشکل‌ها به حداقل دستمزد؛ سندیکای کارگران شرکت اتوبوسرانی تهران: تنها راه، اتحاد و تشکل مستقل استتصمیم نمایندگان دولت و کارفرمایان در شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد ماهانه کارگران مشمول قانون کار در سال آینده، موجی از انتقادها را به همراه داشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »