نادر مختاری، از معترضان آبان ۱۳۹۸ در بازداشتگاه جان باخت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نادر_مختاری، یکی از شرکت‌کنندگان در اعتراض‌های آبان ۹۸ روز شنبه ۲۹شهریور در بازداشتگاهی در کهریزک جان باخته است. پیکر او به خانواده‌اش تحویل داده نشده و خانواده‌اش تحت فشار و تهدید قرار دارند. جزییات بیشتر👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی اعتراضات_پاییز_۹۸

«نادر مختاری»، یکی از شرکت‌کنندگان در اعتراض‌های سراسری آبان ۱۳۹۸، روز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ در بازداشتگاهی واقع در «کهریزک» جان باخته است.

به گزارش وب‌سایت «کلمه»، این زندانی سیاسی ۳۵ ساله بر اثر ضربات باتون در اعتراضات، مدتی در کما بود اما پیش از نوروز ۱۳۹۹ و پس از به هوش آمدن، بر خلاف نظر پزشکان متخصص، به بازداشتگاه «سروش ۱۱۱»، واقع در کهریزک منتقل شد. بر مبنای این گزارش، انتقال نادر مختاری به این بازداشتگاه با اصرار ماموران امنیتی، باعث وخامت بیشتر اوضاع جسمانی و درگذشت او شده است.

به گزارش «سازمان عفو بین‌الملل»، در جریان اعتراض‌های آبان ۱۳۹۸، دست‌کم ۳۰۶ نفر در شهرهای مختلف ایران به دست ماموران امنیتی و انتظامی کشته شده‌اند. «خبرگزاری رویترز» در گزارشی، تعداد کشته‌شدگان را هزار و ۵۰۰ تن اعلام کرد.نام بازداشتگاه کهریزک در پی کشته‌شدن چند تن از معترضان به نتیجه انتخابات بحث‌برانگیز ریاست جمهوری ۱۳۸۸ بر سر زبان‌ها افتاد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ملاهای حرومزاده

دادخواهی نادر_مختاری

😡😡😡

یک روز صبر میکردید اگ براندازا [البته به قول رسانه لجن شما و آیت‌اللهBBC و استمرارطلبان که همسو شدید: سایبری‌های ج.ا😏😏] خبر سلاخی این «'سایبری'»😏 آبان98 رو هشتگ نادر_مختاری نمیکردند بیخیالش میشدید پوشش نمیدادید! به عراجیف مزدور شراگیم میپرداختید!

روحش شاد و یادش گرامی انشالله که این خونها هرگز نمیخوابند جوشش میکنند و روزی به جریان می افتند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۳۳۴۱ ابتلا و ۱۷۷ فوتی جدید کرونا در کشور۳۳۴۱ ابتلا و ۱۷۷ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۳۴۱ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۷۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۲۵۴۸۱ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۶۱۵۲۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۲۴۴۷۸ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نقص فنی چرثقیل در قشم حادثه ساز شددر برخورد یک جرثقیل با ۵ خودرو و ۳ موتورسیکلت در میدان سعدی (برگ سبز) شهر قشم، متاسفانه تا لحظه مخابره این خبر یک نفر جان خود را از دست داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیل در گیلان؛ نماینده تالش: استاندار جواب تلفنش را نمی‌دهدموج سیلاب‌ها در مناطقی از استان گیلان همچنان جریان دارد و به گفته مقام‌های محلی، آب و برق و گاز بسیاری از خانه‌ها در تالش و روستاها قطع شده و مسیر دسترسی به بسیاری از روستاها مسدود است؛ همزمان نماینده تالش می‌گوید استاندار جواب تلفنش را نمی‌دهد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بازسازی بام چوبی کلیسای نوتردام با فنون قرون وسطاییکارشناسان مرمت این بنا در نهایت به این نتیجه رسیدند که در ترمیم بام این کلیسای نامدار، نه از سیمان و مصالح مدرن بلکه از همان نوع چوب بلوط اصلی استفاده کنند. قبول نیست باید هم زمان چند زن جادوگر را هم آتش بزنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مبلغ ارزی واکسن آنفولانزا برگشت خورد/ دوباره مبلغ را از طریق ترکیه ارسال کردیم/ بخشی از واکسن‌ها وارد کشور شده است/ توزیع‌ تا هفته‌ اول مهردر گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ مبلغ ارزی واکسن آنفولانزا برگشت خورد/ دوباره مبلغ را از طریق ترکیه ارسال کردیم/ بخشی از واکسن‌ها وارد کشور شده است/ توزیع‌ تا هفته‌ اول مهر
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض مدافعان حقوق بشر به گرداندن تحقیرآمیز متهمان در شهرهای ایراندر واکنش به طرح نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با عنوان «برخورد با اراذل و اوباش»، شماری از فعالان حقوق بشر از گرداندن تحقیرآمیز متهمانی که دادگاهی برای آنها برگزار نشده انتقاد کردند. تو خود کشور های اروپایی شم وقتی مسئولی اختلاس می‌کنه مردم پرتش میکنن تو سطل آشغال ازش عکس میگیرن و آبروشو میبرن. ايت_الله_بي_بي_سي ایران عنتر نشنال مرغ همسایه غازه
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »