ناتو فعالیت‌های روسیه در لیبی را از نزدیک پیگیری می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

دبیرکل ناتو ضمن ابراز نگرانی از افزایش فعالیت‌های روسیه در لیبی اعلام کرد که اعضای ناتو بر پیگیری تحولات اخیر در این کشور تاکید کرده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ینس استولتنبرگ، دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) طی اظهاراتی در"نشست بروکسل" گفت: افزایش فعالیت‌های روسیه در لیبی نگران‌کننده است و اعضای ناتو این موضوع را از نزدیک پیگیری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه اختلاف نظر بین اعضای ناتو امری طبیعی است گفت: ولی همه اعضا متفق القول بر پیگیری تحولات لیبی و تبادل اطلاعات مربوطه تاکید دارند. استولتنبرگ همچنین گفت: متحدین همچنین موافق دستیابی به یک راه حل سیاسی تحت نظارت سازمان ملل در لیبی هستند. وی در رابطه با ادعاهایی مبنی بر ایجاد مزاحمت کشتی‌ جنگی ترکیه برای کشتی‌ جنگی فرانسه در دریای مدیترانه گفت: این ادعاها مربوط به دو عضو ناتو است و هر دو نیز نظرات بسیار متفاوتی درباره نحوه وقوع این حادثه دارند. به همین دلیل مقامات نظامی ناتو در تلاشند تا جزئیات این حادثه را مشخص کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش کاملی از موضوع تعقیب و حادثه منجر به مرگ قاضی منصوری تهیه و به ایران ارسال کنیددادستان کل کشور در پی حادثه فوت متهم غلامرضا منصوری طی نامه‌ای از دادستان کل این کشور خواست موضوع را با سرعت و جدیت پیگیری و نتیجه آن را اعلام نماید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مکرون:‌ فرانسه نقش ترکیه در لیبی را تحمل نخواهد کردامانوئل مکرون، رییس‌جمهور فرانسه ‌گفت این کشور مداخله نظامی ترکیه در لیبی را تحمل نخواهد کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

النمروش: آمریکا در لیبی هماهنگ با ترکیه عمل می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازگشت تماشاگران فوتبال به استادیوم‌ها در دانمارکدانمارک در حالی محدودیت‌های ناشی را شیوع کرونا را تسهیل کرده که زنگ موج دوم بیماری کووید۱۹ در برخی کشورهای اروپایی از هم اکنون به صدا درآمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت لیبی شرکت در نشست اتحادیه عرب را رد کردسخنگوی وزارت امور خارجه لیبی گفت که در نشست اتحادیه عرب شرکت نخواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روسیه و آمریکا در تلاش برای تمدید محدویت‌های هسته‌ای؛ ترامپ می‌گوید چینی‌ها هم باید بیایند - BBC News فارسینمایندگان آمریکا و روسیه امروز با هم دیدار کردند تا درباره تمدید کردن یا نکردن یک قرارداد مهمی که دو طرف رو در تولید و گسترش سلاح‌های هسته‌ای محدود می‌کند مذاکره کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »