ناتوانی ۲۰ هزار دانش‌آموز از تهیه نوشت‌افزار در قم

04/07/1398 10:24:00 ق.ظ

احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس گفت بیش از ۲۰هزار دانش‌آموز در استان قم نتوانستند نوشت افزار در سال تحصیلی جدید تهیه کنند. او افزود «در این خصوص اقداماتی با مساعدت ستاد اجرایی فرمان امام برای تامین نوشت افزار این دانش‌آموزان انجام شده است.» اخبار_ایران

احمد امیرآبادی افزوده «در این خصوص اقداماتی با مساعدت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای تامین نوشت افزار این دانش‌آموزان انجام شده است.

» امیرآبادی به علت اصلی ناتوانی این دانش‌آموزان در تهیه نوشت‌افزار اشاره‌ای نکرده است، اما به نظر می‌رسد فقر والدین مهمترین عامل آن بوده است.

محسن حاجی میرزایی ، وزیر آموزش و پرورش هم امروز گفته که سرانه آموزشی ۱۰ استان کمتر از متوسط کشوری است. حاجی میرزایی افزوده «سال جاری، حدود ۱۰۸هزار کلاس، نیروی انسانی کافی در اختیار نداشت که به طرق مختلف این کسری را تامین کردیم ولی این روش‌ها مطلوب نیست.»

وی همچنین گفته «حدود ۳۰ درصد مدارس در سراسر کشور نیازمند ایمن سازی و بازسازی است.» فقر در ایران مانع ادامه تحصیل هزاران کودک شده است و تلاش‌های نهاد‌های مختلف برای ریشه‌کن کردن کامل این معضل اجتماعی تاکنون بی‌نتیجه مانده است. headtopics.com

وضعیت آموزشی و اقتصادی بسیاری از دانش‌آموزانی که در مناطق محروم مشغول تحصیل هستند هم چندان مناسب گزارش نشده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

خروج قطار از ریل در محور زاهدان به تهران/ کشته شدن ۳ نفر/ افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تنمدیرکل بحران استان سیستان و بلوچستان از کشته شدن ۳ نفر بر اثر خروج قطار از ریل و افزایش مصدومان حادثه به ۳۵ تن خبر داد.

طرح سوال از وزیر دادگستری درباره‌ فوت سحر خدایاریطرح سوال از وزیر دادگستری درباره‌ فوت سحر خدایاری احمد مازنی، نماینده مردم تهران از طرح سوال خود و سه نماینده دیگر مجلس از وزیر دادگستری در خصوص فوت سحر خدایاری خبر داد.

دیپلماسی فعال در بالاترین سطح ادامه دارد/ برنامه‌های رئیس‌جمهور در دومین روز حضور در نیویورکرئیس‌جمهور کشورمان در روز دوم حضور خود در نیویورک با ۶ تن از رهبران کشورهای حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار خواهد کرد.

ترامپ ورود مقام‌های ایران و بستگان آنها به آمریکا را محدود کرددر این فرمان رئيس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد. ایران نه فرقه تبهکار مادر تروريزم در منطقه كاملاً مشخص است، راستي متحدتان بن سلمان به آمريت قتل قاشقچي اعتراف كرد!

دعوت از روحانی برای شرکت در اجلاس اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ارمنستاننظر به برگزاری اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا در نهم مهرماه 1398 در ایروان و دعوت از رئیس جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این اجلاس، سفیر کشورمان در ایروان، با مهر گریگوریان معاون نخست‌وزیر جمهوری ارمنستان در محل نخست‌وزیری دیدار و گفت‌وگو کرد.

جانسون در دیدار با روحانی: نگران اقدامات تنش‌زای ایران در منطقه هستیمنخست وزیر انگلستان در دیدار با حسن روحانی، از رئيس جمهوری ایران دعوت کرد برای گفتگوی بیشتر در خصوص موضوعات مختلف به لندن سفر کند. فاز این دولت مردا چیه فقط ، هر روز همو جر میدن ، بعدشم با لبخند جلوی هم گل میگن و گل میشنوفن☺☺☺ خاک بر سر ذلیل ترسوت چجوری نشسته احمق جلو این حیون به تمام معنا که دستش ب خون هزاران نفر اغشتس این توله سگ جلوی ننه اش هم اینطوری می شینه بیاد ایران دهنشو آسفالت کنیم ... چقدر پررو انگل ستانی