افغانستان, افغانستان, ناتو, نماینده ارشد غیر نظامی ناتو, نیکولاس کی

افغانستان, افغانستان

ناتو: خواستار برقراری صلح در افغانستان هستیم

ناتو: خواستار برقراری صلح در #افغانستان هستیم

21/11/2019 11:05:00 ب.ظ

ناتو : خواستار برقراری صلح در افغانستان هستیم

نماینده ارشد غیرنظامی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی « ناتو » در کابل اعلام کرد هدف اصلی این سازمان برقراری صلح در افغانستان است. - خبرگزاری آ ناتو لی

21.11.2019استانبول/ خبرگزاری آناتولینیکولاس کی، نماینده ارشد غیرنظامی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی «ناتو» در افغانستان در کابل گفت: هدف اصلی ناتو برقراری صلح پایدار و پایان جنگ در افغانستان است.وی که امروز در نشستی تحت عنوان «نقش ناتو در حمایت از روند صلح در افغانستان» در موسسه مطالعات استراتژیک افغانستان سخنرانی می‌کرد، افزود: 38 کشور در چارچوب مأموریت آموزشی، مشاوره و کمک از طریق بخش حمایت قاطع از نیروهای امنیت ملی افغانستان پشتیبانی می‌کنند. ناتو نیز از نیروهای امنیتی افغانستان حمایت قاطع می کنند تا طالبان در میدان نبرد پیروز نشوند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: هدف نهایی ما برقراری صلح در خاورمیانه استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: هدف نهایی ما برقراری صلح در خاورمیانه است خانم اورتگاس خاطر نشان کرد که هرگونه توافق صلح مشروعی باید با حضور اسرائیل و فلسطینی‌ها سر میز مذاکره و گفت‌و‌گوی میان آنها حاصل شود.

کشته شدن 2 نظامی آمریکایی در سقوط بالگرد در افغانستاندو نظامی آمریکایی بر اثر سقوط یک فروند بالگرد در افغانستان کشته شدند. - خبرگزاری آ ناتو لی

9 نفر در درگیری میان دو خانواده در ننگرهار افغانستان کشته شدندمقام‌های ولایت ننگرهار در شرق افغانستان تایید کردند كه در نتیجه درگیری میان دو خانواده پنج شنبه 21

برقراری محدود اینترنت در بخش‌هایی از ایرانهفت روز پس از آغاز اعتراض‌های_سراسری در ایران و قطع گسترده اینترنت،‌ دولت جمهوری اسلامی اقدام به برقراری محدود و تدریجی دسترسی به این شبکه بین‌المللی در برخی نقاط این کشور کرد.

کشته شدن 1200 ترویست در چارچوب عملیات چشمه صلحکشته شدن 1200 ترویست در چارچوب عملیات چشمه_صلح

براثر سقوط یک بالگرد در افغانستان دو نظامی آمریکایی کشته شدندبراثر سقوط یک بالگرد در افغانستان دو نظامی آمریکایی کشته شدند رویترز نوشت که طالبان افغانستان مدعی شدند که مسئول سقوط این بالگرد هستند. گفته می شود این بالگرد در ولایت لوگر در جنوب پایتخت سقوط کرده است.