ناتو: هیچ درخواستی برای حضور نظامی ناتو در تنگه هرمز ارائه نشده است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«ناتو: هیچ درخواستی برای حضور نظامی ناتو در تنگه_هرمز ارائه نشده است» استولتنبرگ دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی موسوم به ناتو: هیچ درخواست رسمی از ناتو برای مشارکت در ماموریت نظامی در تنگه هرمز نشده است

سخنگوی سفارت آمریکا در برلین روز سه شنبه در مصاحبه با خبرگزاری آلمان اعلام کرد که دولت متبوعش به صورت رسمی از دولت های آلمان و هچنین فرانسه و انگلیس خواسته به ائتلاف دریایی بپیوندند.

البته دولت آلمان بعد از ظهر روز گذشته مخالفت خود را با درخواست واشنگتن برای پیوستن نظامیان این کشور به ائتلاف دریایی در آب های جنوب ایران را اعلام کرد. وزارت امور خارجه آلمان بعد از ظهر روز گذشته در واکنش به این درخواست آمریکا اعلام کرد: آمریکا اخیرا پیشنهاد تشکیل یک نیروی نظارت دریایی در خلیج فارس را به تعدادی از متحدان خود از جمله آلمان ارائه داده و خواستار مشارکت آن ها شده است. دولت آلمان این پیشنهاد را بررسی کرده اما هیچ قولی برای همکاری نداده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناتو: درخواستی برای حضور در تنگه هرمز از ما نشده استناتو: درخواستی برای حضور در تنگه هرمز از ما نشده است دبیرکل ناتو گفت که این ائتلاف درخواستی رسمی برای پیوستن به آنچه آمریکا ماموریت دریایی در تنگه هرمز می‌خواند، دریافت نکرده است حالا دریافت شده فرض کن ، بعدش چی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بلایی که سر نفکتش بریتانیایی اومد سر شما هم میاد پس بهتره 'تردید ' رو کنار بذارین اینم فیلمشه چند روز دیگه تردیدش برطرف میشه جرأتش رو ندارید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجهیز ورزشگاه‌ها برای حضور زنان انجام می‌شود؟تهران- ایرناپلاس- نامه رسمی فیفا به فدراسیون فوتبال مبنی بر الزام ورود زنان به ورزشگاه‌ها، نشان داد که جیانی اینفانتینو رییس فدراسیون جهانی فوتبال برای باز کردن درهای ورزشگاه‌ها به روی زنان ایرانی، جدی‌تر از آن است که فکرش را می‌کنیم. به اندازه‌ای که فیفا تأکید کرده در صورت ادامه ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها، حضور ایران در دور بعدی رقابت‌های جام جهانی منتفی خواهد بود. فیفا خیلی زودتر می بایست اقدام می کرد اقدامی درست که بر انجام آن باید پافشاری کرد برابری زن و مرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

۲۱ سال برای حفظ منافع ایران در دریای خزر مذاکره کردیم/ با هیچکس تعارف نداریم/ اجازه نمی‌دهیم پهنه خزر به منطقه‌ای برای حضور نیروهای خارجی تبدیل شودوزیر امور خارجه ایران با تاکید بر اینکه برای حفظ منافع ایران در دریای خزر ۲۱ سال مذاکره شده است، گفت: ما در کنوانسیون اخیر مانع شدیم که ایران در عمل انجام شده قرار بگیرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کشته شدن دو سرباز ناتو در افغانستانمأموریت حمایت قاطع یا ناتو سه‌شنبه 30 ژوئیه تایید کرد که دو سرباز امریکایی مستقر در افغانستان کشته برا طالبان بد تموم میشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قربانیان غیرنظامی در افغانستان: بیشترشان به دست نیروهای افغان و ناتو کشته شده‌انددفتر سیاسی سازمان ملل در افغانستان می گوید که بیش از هزار و سیصد غیرنظامی در نیمه اول سال جاری در این کشور کشته شده اند، بیشترشان به دست نیروهای دولتی.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »