ناآرامی‌های آبان؛ سه نفر به اعدام محکوم شده‌اند

ناآرامی‌های آبان؛ سه نفر به اعدام محکوم شده‌اند

23/02/2020 10:53:00 ب.ظ

ناآرامی‌های آبان؛ سه نفر به اعدام محکوم شده‌اند

دادگاه انقلاب در ایران برای سه تن از بازداشت شدگان اعتراضات آبان ماه احکام اعدام و حبس صادر کرده است.

ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

چه عجب!!! سرتون خلوت شد، يادتون افتاد

محکومیت سه بازداشتی آبان ماه به حبس و شلاق و اعدام | DW | 21.02.2020دادگاه انقلاب تهران، امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی را به اتهام 'مشارکت در تخریب و تحریق به قصد مقابله با نظام' به اعدام، ۳۸سال زندان و ۲۲۲ ضربه شلاق محکوم کرده است. اینم یکی از اسناد قتل و عام و شکنجه مردم بی گناه ایران توسط رژیم خونخوار جمهوری اسلامی یعنی این رژیم امیدواره تا ۳۸ سال دیگه باقی بمونه؟ عجب جهالتی!! این ماهیت یک حکومت فاشیستیه.

سه تن از بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان‌ماه به اعدام محکوم شدند🔺سه تن از بازداشت‌شدگان اعتراضات_آبان‌ به اعدام محکوم شدند ⚡️کانون مدافعان حقوق بشر گزارش داد که «امیرحسین مرادی»، «سعید تمجیدی» و «محمد رجبی» سه نفر از بازداشت شدگان اعتراضات آبان ماه از سوی دادگاه_انقلاب به اعدام محکوم شدند. لعنت به رژيم ديكتاتور جمهوري كثيف اسلامى

سه چهارم مجلس آینده ایران در اختیار اصولگرایان استبا اعلام نتایج نهایی انتخابات در اکثر حوزه های انتخابیه مجلس ایران مشخص شد بیش از 75 درصد کرسی های مجلس در این دوره به اصولگرایان رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

شناسایی 'سه نفر مشکوک به ویروس کرونا' در هراتبه نقل از مسئولین بهداشتی ولایت هرات در غرب افغانستان گزارش شده است که 'سه' نفر مشکوک به ویروس کرونا در این ولایت شناسایی شده‌اند. هرات مرز طولانی با ایران دارد. در حال حاضر ۳۶ نفر دیگر نیز که به تازگی از شهر قم ایران برگشته‌‌اند در قرنطینیه نگهداری می‌شوند.

شیوع کرونا در جهان؛ شناسایی سه نفر مشکوک به «کووید-۱۹» در افغانستانکرۀ جنوبی روز یکشنبه مرگ چهارمین فرد مبتلا به «کووید-۱۹»را گزارش داد. شمار مبتلایان به «کووید-۱۹» در این کشور نیز به ۵۵۶ نفر رسید. در ایتالیا شمار مبتلایان به ۱۱۷ نفر رسید.

معوقات مزدی؛ عدم پرداخت ۴ ماه حقوق کارگران شهرداری منطقه سه بندرعباس