می‌گویند اسرائیل به دنبال درگیری مستقیم با ایران است؛ آنقدر عوامل در جبهه مقاومت هستند که این کار را حتما انجام خواهند داد، لازم هم باشد خودمان این کار را می‌کنیم

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسماعیل کوثری نمایند تهران، درباره حمله اسرائیل به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه گفت: رژیم اشغالگر قدس طبق کنوانسیون ۱۹۶۱ سازمان ملل یک تخلف بَین انجام داده که تجاوز به یک سرزمین است، زیرا زدن کنسولگری و سفارتخانه مانند تجاوز به یک سرزمین است.

یک نماینده مجلس درباره حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق گفت: درخصوص این‌که گفته می‌شود این کارهای رژیم صهیونیستی برای این است که پای ایران را به یک درگیری مستقیم و جنگ بکشاند، قطعا و یقینا آنقدر عوامل در جبهه مقاومت هستند که این کار را حتما انجام خواهند داد، اگر لازم هم باشد خود ما این کار را می‌کنیم.

اگر هم دستوری باشد این‌ها برای صدور دستورات از اختیاراتی که دارند سؤاستفاده و قطعا وتو می‌کنند. اما این باید در تاریخ بماند و برای آزادی‌خواهان جهان و کشورهای مستقل ثابت شود این‌ها چه جنایت‌هایی این روزها در غزه و فلسطین انجام می‌دهند و طبق همان چیزی که خودشان مصوب کردند و قانون نوشتند خودشان تخلفات مشهودی می‌کنند و در نهایت باید برای این رژیم اشغالگر قدس تصمیم قاطعی گرفته شود.

ما قطعا این را حق خودمان می‌دانیم که در جای مناسب ضربه‌‌ای بر پیکره این رژیم اشغالگر زده شود حتما در زمان مناسب این کار را انجام خواهیم داد و بدانند این چنین نیست که بیایند دست به هرکاری بزنند و هر کاری دلشان خواست انجام دهند و ما ساکت بنشینم و نگاه‌شان کنیم که هر غلطی بکنند و پاسخگو نباشیم. ما قطعا این کار را با تصمیماتی که مسئولین خواهند گرفت، انجام خواهیم داد.

درخصوص این‌که گفته می‌شود این کارهای رژیم صهیونیستی برای این است که پای ایران را به یک درگیری مستقیم و جنگ بکشاند، قطعا و یقینا آنقدر عوامل در جبهه مقاومت هستند که این کار را حتما انجام خواهند داد، اگر لازم هم باشد خود ما این کار را می‌کنیم. حتی آمریکایی‌ها آتش بس اولیه را وتو کردند اما در دومی ممتنع دادند یعنی به آن قانونی که حتی آنجا تصویب شد این‌ها عمل نمی‌کنند به خاطر این که عواملی در خود آمریکا به هیچ وجه نمی‌گذارند این کار انجام شود از آن طرف هم کمک می‌کنند با موشک‌های ۲ پوندی و ۹۰۰ کیلومتری این جنایت‌ها را انجام دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تقسیم کار جدید در برابر صهیونیست ها / حمله مقاومت عراق از هوا، عملیات ارتش یمن از دریا+ نقشه میدانی و عکسجبهه مقاومت در جدیدترین تقسیم کار علیه صهیونیست ها، مسیر دریا را به نیروهای یمنی واگذار کرده و ناامن کردن آسمان را در سرزمین های اشغالی بر عهده رزمندگان عراقی است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده نیروی دریایی ارتش: الحاق شناورهای لازم را در دستورکار استفرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تامین امنیت کشتیرانی را با قدرت بیشتر دنبال می‌کنیم و الحاق شناورهای لازم در دستور کار است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده نیروی دریایی ارتش: الحاق شناورهای لازم در دستورکار استفرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تامین امنیت کشتیرانی را با قدرت بیشتر دنبال می‌کنیم و الحاق شناورهای لازم در دستور کار است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روایت شبانه از رازهای تاریخ ایرانموزه ملی ایران به همراه موزه ملک، امکان بازدید شبانه در هفتم فروردین‌ماه ۱۴۰۳ را فراهم کرده است، درحالی که متخصصان باستان‌شناسی رازهای تاریخ ایران را در این شب روایت خواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات عملیات موفق پهپادی جبهه مقاومت عراق در جنوب سرزمین‌های اشغالی +نقشه میدانیجبهه مقاومت عراق نهمین عملیات پهپادی خود را از فاصله 526 کیلومتری با موفقیت در استان ایلات در جنوب فلسطین اشغالی انجام داد و پایگاه هوایی عوفدا را هدف قرار داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

کار جهادی در حوزه اقتصاد انجام شودنماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به نامگذاری این سال به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» این نامگذاری را نشان‌دهنده ضرورت کار جهادی در حوزه اقتصاد دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »