مینو محرز: هر کشوری هر نوع واکسن تاییده شده‌ای که دارد موثر است و باید تزریق کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مینو محرز: هر کشوری هر نوع واکسن تاییده شده‌ای که دارد موثر است و باید تزریق کرد جزئیات بیشتر🔽

یک عضو ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در ایران می‌گوید هیچ یک از واکسن‌های کرونا با یکدیگر تفاوتی ندارد و هر کشوری هر نوع واکسن تایید شده‌ای که دارد، موثر است و باید آن‌را تزریق کرد.

این عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده که پیش‌تر رهبر ایران دستور داده بود ورود واکسن‌های کرونای تولید آمریکا و بریتانیا ممنوع شود. این اظهارات خانم محرز در هیچ یک از خبرگزاری‌های دولتی ایران مانند ایرنا، ایسنا، فارس، مهر و تسنیم بازنشر نشده است. این عضو ستاد مقابله با ویروس کرونا بعد از انتشار این نقل قول، اظهار نظری در این رابطه نداشته است.

هفته گذشته هم یک دانشجوی ایرانی مقطع دکترای رشته ویروس شناسی در رم که مدعی است در وزارت بهداشت ایتالیا به صورت مستقیم روی ویروس کرونا کار می‌کند در چندین توییت ابعاد علمی و اقتصادی فرآیند تولید واکسن در دنیا را شرح داده و از لزوم استفاده از واکسن‌های خارجی در ایران دفاع کرده بود. فرزاد بیک‌پور در آن رشته توییت نوشته بود حماقت و توهم دشمنی با دنیا باعث عدم اعتماد به واکسنی می‌شود که دولت‌های جهان برای خریدن آن با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پزشکان_جوان تا کی حق جوانان نخبه خورده شود؟

ما واکسن چین و کوبا و روسیه نمیخوایم ی واکسن آمریکایی میخوایم واكسن_كرونا_مطالبه_ملى واكسن_بخرید

ماشالا سرعت:)))))

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها