مینا راد، شاعر جوان برای اجرای حکم به زندان قرچک منتقل شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«مینا_راد»، نویسنده و شاعر ۲۵ ساله اهل شهرستان درود استان لرستان برای اجرای حکم خود، به زندان «قرچک» ورامین منتقل شد.مینا راد، در اعتراضات_دی۱۳۹۶ شرکت کرد و به همین دلیل بارها از سوی اداره اطلاعات درود برای بازجویی احضار شده بود. اطلاع_رسانی

«مینا راد»، نویسنده و شاعر ۲۵ ساله اهل شهرستان درود استان لرستان برای اجرای حکم خود، به زندان «قرچک» ورامین منتقل شد.

«کانون نویسندگان ایران» در صفحه فیس‌بوک خود با اعلام این خبر نوشت این شاعر روز چهارشنبه دوم تیر۱۳۹۹ برای اجرای حکم دو ماه حبس خود به زندان قرچک ورامین منتقل شده است. مینا راد، اهل شهرستان درود، در اعتراضات دی ۱۳۹۶ شرکت کرد و به همین دلیل بازداشت و پس از چند ساعت بازجویی آزاد شد. با این حال، بارها از سوی اداره اطلاعات این شهرستان برای بازجویی احضار شده بود.

مینا راد را در آخرین احضار و حضورش در اداره اطلاعات، در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۷ بازداشت کردند که سه روز در بازداشت موقت به سر برد. کانون نویسندگان ایران خبر داد این شاعر جوان در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۹ به دادسرای «فرهنگ و رسانه» احضار و به اتهام «تبلیغ علیه نظام از طریق شرکت در اعتراضات» محاکمه و به دو ماه حبس تعزیری و هشت ماه حبس تعلیقی محکوم شد. این حکم در اول شهریور امسال در دادگاه تجدیدنظر عینا به تایید رسید.برای دیدن اخبار و گزارش‌های بیش‌تر درباره رسانه و خبرنگاری به سایت

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سعودی الوایر

😡😡😡

کلید آزادی ایران در دست شیرزن آن این مرز و بوم است. NasrinSotoudeh IslamicRepublicMustGo Iran

زندانی سیاسی گمنام تا دلتون بخواد داریم. ولی فقط ستوده آدمه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزئیات جدیدی از پرونده هوشمند علیپور؛ این زندانی سیاسی بعد از لغو حکم اعدام به ۳۸ ماه زندان محکوم شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از نظر شاخص فلاکت ما دومین مردم مفلوک جهانیم و فلسطین توی رده ۱۲ جهانه! بعد ما به اونها میگیم: مردم مظلوم فلسطین 😑😞 یک دلار آمریکا ٧٧ افغانی افغانستان ١۶۵ روپیه پاکستان ٠,٣٩ ریال عمان ۶,٣ درهم امارات ٠,٣٨ دینار بحرین ٠,٣١ دینار کویت ١,٢ دینار عراق ٧,٧ لیر ترکیه ۴٨٨ درام ارمنستان ١,٧ منات آذربایجان ۵,٣ منات ترکمنستان ٣٠٠,٠٠٠ ریال ایران یک سال شکنجه و سه سال و چند ماه زندان اونم فقط به خاطر اعتراض به گرانی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته در قم / تعطیلی رستوران‌ها و اماکن ورزشی سرپوشیدهاستاندار قم گفت: محدودیت‌های کرونایی استان به مدت یک هفته در مرحله اول اجرا می‌شود و چنانچه وضعیت قرمز کرونایی ادامه داشته باشد برای هفته بعد نیز تمدید خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارائه خدمت به مراجعین فاقد ماسک، 'تخلف اداری' استاستاندار تهران با اشاره به لزوم اجرای دستورالعمل های کرونایی گفت: ارائه خدمت به مراجعین فاقد ماسک، تخلف اداری محسوب می‌شود. شوخی میکنه...اینم حرفه...زیاد زحمت نکشید... کلا شما در سیاست گذاری ، همیشه حداکثر تا نوک دماغ تون و می بینین ، اینجوری با این سیاست افراد فقط هنگام ورود به ادارات ماسک میزنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مددی سرپرست باشگاه استقلال شدمددی سرپرست باشگاه استقلال شد با تصویب هیات مدیره باشگاه استقلال، احمد مددی به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه منصوب شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دلار به مرز روانی ۳۰ هزار تومان رسیدهمزمان با ادامه تلاش بانک مرکزی ایران برای افزایش نرخ رسمی عرضه ارز، قیمت فروش دلار در جریان معاملات ظهر پنجشنبه (۱۰ مهر) برای نخستین بار به ۳۰ هزار تومان رسید. جسمی چنده ؟ روانی که کارمندای یورونیوزن. یعنی در واقع همون ۴۲۰۰ تومنه ؟! :))))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر/ صعود به نیمه نهایی با طعم انتقامادامه یکه تازی سرخ‌ها با آل کثر؛ پرسپولیس 2 - پاختاکور صفر/ صعود به نیمه نهایی با طعم انتقام
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »