میلیون ها دلار کمک اتحادیه اروپا به مولداوی

03/05/1398 03:00:00 ب.ظ

مایا ساندو، نخست وزیر جدید مولداوی در دیدار از بروکسل و مقامات اتحادیه اروپا، موفق شد قرارداد کمک های مالی چهل و پنج میلیون دلاری با اتحادیه اروپا امضاکند.

مایا ساندو، نخست وزیر جدید مولداوی در دیدار از بروکسل و مقامات اتحادیه اروپا، موفق شد قرارداد کمک های مالی چهل و پنج میلیون دلاری با اتحادیه اروپا امضاکند. مایا ساندو، نخست وزیر جدید مولداوی طی دیدار خود از بروکسل ۴۵ میلیون دلار، قرارداد کمک مالی با...

مایا ساندو، نخست وزیر جدید مولداوی طی دیدار خود از بروکسل ۴۵ میلیون دلار، قرارداد کمک مالی با اتحادیه اروپا و کمیسر الحاق و گسترش اتحادیه اروپا، یوهانس هان، به امضا رساند. مولداوی که در همسایگی روسیه قراردارد در اتحادیه اروپا عضو نیست اما یکی از مهم ترین کشورهای مورد چالش بین اتحادیه اروپا و روسیه است. سیاستمداران در این کشور دو دسته اند حامیان اتحادیه اروپا و مدافعان روسیه. به همین دلیل کمک های مالی اتحادیه اروپا به این کشور می تواند باعث خشم کاخ کرملین شود.

مایا ساندو، نخست وزیر کنونی که پس از یک بحران داخلی سیاسی در ماه های اخیر در این کشور به قدرت رسید یکی از سیاستمدارانی است که اعتقاد دارد نزدیکی و عضویت در اتحادیه اروپا تنها عامل اصلی پیشرفت مولداوی است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

واسه چی؟ نه , واسه چی؟

هر سیب ۱۰۰ میلیون باکتری در خود دارد!هر سیب ۱۰۰ میلیون باکتری در خود دارد! پژوهشگران اتریشی: سیب علاوه بر فیبر اضافی و طعم خوب، باکتری‌هایی دارد که ۱۰ برابر بیشتر از باکتری‌های موجود در میوه‌های دیگر هستند. مفید یا مضر بودن این باکتری‌ها، بستگی به محیطی دارد که سیب در آن پرورش می‌یابد. عجب گیری کردیم. دیگه به سیب هم نمیشه اعتماد کرد. در عوض هر آخوند میلیون ها باکتری دارد

ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی در اطراف تهران / افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در حال حاضر ساخت ۵۸ هزار واحد از طرح اقدام ملی در شهرهای جدید آغاز شده است و حدود ۱۰۰ هزار پروژه دیگر احصاء شده است و در مراحل مختلف قرار دارند.

چرا میان قیمت قهوه در بازار و سود کشاورزان اختلاف وجود دارد؟🔷چرا میان قیمت قهوه در بازار و سود کشاورزان اختلاف وجود دارد؟ 💢بنیاد «تجارت منصفانه معیشت» می‌گوید بیش از ۱۲۵ میلیون نفر در سراسر جهان به قهوه وابسته است و ۲۵ میلیون نفر از خرده مالکان ۸۰ درصد قهوه جهان را تولید می‌کنند. ◀️این گزارش را بخوانید:

ویدئو؛ کار کودکان افغانستان در کارگاه آجرسازیبنا به گزارش سازمان ملل که سال گذشته منتشر شد بیش از دو میلیون کودک شش تا ۱۴ ساله افغان کارگری می کنند.

آیا می‌توانم از کسانی که سفارش اینترنتی‌ام را اشتباه ارسال کرده‌اند شکایت کنم؟

اینفوگرافی| سلامت روانی ایرانی‌ها در یک نگاهبر اساس اعلام وزارت بهداشت و نتایج پیمایش سلامت روان، حدود 12 میلیون نفر در کشور به نوعی اختلال روانپزشکی از خفیف تا شدید مبتلا هستند که اختلالات اضطرابی، افسردگی و خلقی از مهم‌ترین موارد آن به شمار می‌رود. تا نظام جمهوری تخمی تخیلی اسلامی است هر مشکل و بیماری در کشور هست خاتمی_گوه_خورد