میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو برنده شدند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

۴، ۱۲، ۲۵، ۴۶ و ۴۸ و دو شماره ستاره‌دار ۷ و ۱۲. اینها پنج عدد و دو ستاره شانسی بود که می‌بایست سرنوشت یک فرد را در اروپا عوض کند، اما نشد.، بزرگ‌ترین بازی بخت‌آزمایی اروپا نشد. این مبلغ رکورد بالاترین بهای پیشنهادی یورومیلیونز تا آن زمان بود.

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو بردند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.اکنون یورومیلیونز مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو را برای بخت‌آزمایی بعدی خود اعلام کرده که برای دومین بار رکورد تاریخی را می‌شکنند.

قرعه‌کشی بعدی یورومیلیونز در نیمه شب سه شنبه ۲۳ فوریه (۵ اسفند) انجام خواهد شد و باید دید آیا فرد یا افراد خوشبختی در آن روز برنده این جایزه رؤیایی خواهند شد یا نه. بر پایه مقررات یورومیلیونز، در روز سه‌شنبه اگر کسی برنده ۲۱۰ میلیون یورو شد که هیچ، اما اگر کسی برنده نشد، این مبلغ در چهار قرعه‌کشی دیگر تمدید می‌شود. اگر باز هم کسی برنده نشد، یعنی اگر پنج عدد و دو عدد شانس ستاره‌دار در نیامد، در قرعه‌کشی پنجم در روز ۹ مارس (۱۹ اسفند) کل مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو میان آخرین نفراتی که پنج عدد و یک شماره شانس صحیح دارند، تقسیم خواهد شد.

بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در هشت کشور اروپایی فروخته می‌شود و نتیجه قرعه‌کشی آن در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته اعلام می‌گردد. ایتالیا و آلمان جزو این هشت کشور نیستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هیچکس به خوش شانسیه یه عاقا زاده ایرانی نیست 😉

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهره بیات، برنده جایزه زنان شجاع: گفتند خمینی را ستایش کن و برگرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نمایشنامه‌نویس ایرانی در کانادا برنده جایزه «پرامیسینگ پن» تئاتر کاهوتس شد🔺نمایشنامه‌نویس ایرانی در کانادا برنده جایزه «پرامیسینگ پن» تئاتر کاهوتس شد ▪️جایزه «پرامیسینگ پِن» کاهوتس به ۱۰ هنرمندی اهدا شده است که آثار در دست تولیدشان از لحاظ خلاقیت و نوآوری الهام‌بخش و تأثیرگذار بوده است. نمایشنامه نویس ایرانی اسم نداره؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لجین هذلول، کنشگر زن عربستانی برنده جایزه حقوق بشر واتسلاو هاول شدبه پاس دفاع از حق رانندگی زنان و نیز مخالفت با قانون داشتن قیّم مرد برای زنان عربستان از وی تقدیر شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئال مادرید و بارسلونا به پرداخت میلیون ها یورو محکوم شدندبر اساس حکم دیوان عدالت اتحادیه اروپا، رأی قبلی کمیسیون اروپا در خصوص محکومیت چهار باشگاه بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیک بیلبائو و اوساسونا در خصوص پرداخت مالیات حدود ۵ میلیون یورو تایید شد. هر دم از این باغ بری می رسد😑
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' به عکاس آناتولی رسیدعکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آمریکا شد. - خبرگزاری آناتولی عکسای آنادولو بی نظیر و شاهکار هستن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »