قمار, بازی, پول, اروپا

قمار, بازی

میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

21/02/2021 02:41:00 ب.ظ

میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو برنده شدند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.

۴، ۱۲، ۲۵، ۴۶ و ۴۸ و دو شماره ستاره‌دار ۷ و ۱۲. اینها پنج عدد و دو ستاره شانسی بود که می‌بایست سرنوشت یک فرد را در اروپا عوض کند، اما نشد.جمعه شب گذشته هیچ کس برندهجایزه ۲۰۲ میلیون یورویی یورومیلیونز، بزرگ‌ترین بازی بخت‌آزمایی اروپا نشد. این مبلغ رکورد بالاترین بهای پیشنهادی یورومیلیونز تا آن زمان بود.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود دوازدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «مرگ بر خامنه‌ای» در تهران و کرج تا اختلال جدی اینترنت سازمان حقوق بشر ایران: چهار نفر طی روزهای گذشته در ایران اعدام شدند

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو بردند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنیداکنون یورومیلیونز مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو را برای بخت‌آزمایی بعدی خود اعلام کرده که برای دومین بار رکورد تاریخی را می‌شکنند.

قرعه‌کشی بعدی یورومیلیونز در نیمه شب سه شنبه ۲۳ فوریه (۵ اسفند) انجام خواهد شد و باید دید آیا فرد یا افراد خوشبختی در آن روز برنده این جایزه رؤیایی خواهند شد یا نه.بر پایه مقررات یورومیلیونز، در روز سه‌شنبه اگر کسی برنده ۲۱۰ میلیون یورو شد که هیچ، اما اگر کسی برنده نشد، این مبلغ در چهار قرعه‌کشی دیگر تمدید می‌شود. اگر باز هم کسی برنده نشد، یعنی اگر پنج عدد و دو عدد شانس ستاره‌دار در نیامد، در قرعه‌کشی پنجم در روز ۹ مارس (۱۹ اسفند) کل مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو میان آخرین نفراتی که پنج عدد و یک شماره شانس صحیح دارند، تقسیم خواهد شد. headtopics.com

زن فرانسوی با بلیط بخت‌آزمایی که روی زمین پیدا کرد ۱۲ میلیون یورو بردرکورد برنده بیشترین مبلغ یورومیلیونز متعلق به یک شهروند بلنداقبال فرانسوی است که در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹)،جایزه ۲۰۰ میلیون یورویی آن را به چنگ آورد.رکورد تاریخی برنده بیشترین مبلغ قمار با بلیط بخت‌آزمایی در اروپا نیز متعلق به یک شهروند ایتالیاست که در ماه اوت ۲۰۱۹ یک بلیط «سوپر انلاتو» خرید و جایزه ۲۰۹ میلیون یورویی آن را به جیب زد.

بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در هشت کشور اروپایی فروخته می‌شود و نتیجه قرعه‌کشی آن در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته اعلام می‌گردد. ایتالیا و آلمان جزو این هشت کشور نیستند. ادامه مطلب: euronews فارسی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

هیچکس به خوش شانسیه یه عاقا زاده ایرانی نیست 😉

شهره بیات، برنده جایزه زنان شجاع: گفتند خمینی را ستایش کن و برگرد

نمایشنامه‌نویس ایرانی در کانادا برنده جایزه «پرامیسینگ پن» تئاتر کاهوتس شد🔺نمایشنامه‌نویس ایرانی در کانادا برنده جایزه «پرامیسینگ پن» تئاتر کاهوتس شد ▪️جایزه «پرامیسینگ پِن» کاهوتس به ۱۰ هنرمندی اهدا شده است که آثار در دست تولیدشان از لحاظ خلاقیت و نوآوری الهام‌بخش و تأثیرگذار بوده است. نمایشنامه نویس ایرانی اسم نداره؟

لجین هذلول، کنشگر زن عربستانی برنده جایزه حقوق بشر واتسلاو هاول شدبه پاس دفاع از حق رانندگی زنان و نیز مخالفت با قانون داشتن قیّم مرد برای زنان عربستان از وی تقدیر شد.

رئال مادرید و بارسلونا به پرداخت میلیون ها یورو محکوم شدندبر اساس حکم دیوان عدالت اتحادیه اروپا ، رأی قبلی کمیسیون اروپا در خصوص محکومیت چهار باشگاه بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیک بیلبائو و اوساسونا در خصوص پرداخت مالیات حدود ۵ میلیون یورو تایید شد. هر دم از این باغ بری می رسد😑

جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' به عکاس آناتولی رسیدعکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آمریکا شد. - خبرگزاری آناتولی عکسای آنادولو بی نظیر و شاهکار هستن