میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

21/02/2021 02:41:00 ب.ظ

میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

قمار, بازی

میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو برنده شدند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.

۴، ۱۲، ۲۵، ۴۶ و ۴۸ و دو شماره ستاره‌دار ۷ و ۱۲. اینها پنج عدد و دو ستاره شانسی بود که می‌بایست سرنوشت یک فرد را در اروپا عوض کند، اما نشد.جمعه شب گذشته هیچ کس برندهجایزه ۲۰۲ میلیون یورویی یورومیلیونز، بزرگ‌ترین بازی بخت‌آزمایی اروپا نشد. این مبلغ رکورد بالاترین بهای پیشنهادی یورومیلیونز تا آن زمان بود.

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو بردند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنیداکنون یورومیلیونز مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو را برای بخت‌آزمایی بعدی خود اعلام کرده که برای دومین بار رکورد تاریخی را می‌شکنند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

هیچکس به خوش شانسیه یه عاقا زاده ایرانی نیست 😉

شهره بیات، برنده جایزه زنان شجاع: گفتند خمینی را ستایش کن و برگرد

نمایشنامه‌نویس ایرانی در کانادا برنده جایزه «پرامیسینگ پن» تئاتر کاهوتس شد🔺نمایشنامه‌نویس ایرانی در کانادا برنده جایزه «پرامیسینگ پن» تئاتر کاهوتس شد ▪️جایزه «پرامیسینگ پِن» کاهوتس به ۱۰ هنرمندی اهدا شده است که آثار در دست تولیدشان از لحاظ خلاقیت و نوآوری الهام‌بخش و تأثیرگذار بوده است. نمایشنامه نویس ایرانی اسم نداره؟

لجین هذلول، کنشگر زن عربستانی برنده جایزه حقوق بشر واتسلاو هاول شدبه پاس دفاع از حق رانندگی زنان و نیز مخالفت با قانون داشتن قیّم مرد برای زنان عربستان از وی تقدیر شد.

رئال مادرید و بارسلونا به پرداخت میلیون ها یورو محکوم شدندبر اساس حکم دیوان عدالت اتحادیه اروپا ، رأی قبلی کمیسیون اروپا در خصوص محکومیت چهار باشگاه بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیک بیلبائو و اوساسونا در خصوص پرداخت مالیات حدود ۵ میلیون یورو تایید شد. هر دم از این باغ بری می رسد😑

جایزه مسابقه بین‌المللی عکس 'POY' به عکاس آناتولی رسیدعکاس خبرگزاری آناتولی موفق به دریافت جایزه بین‌المللی عکس سال POY در آمریکا شد. - خبرگزاری آناتولی عکسای آنادولو بی نظیر و شاهکار هستن

Aa ۴، ۱۲، ۲۵، ۴۶ و ۴۸ و دو شماره ستاره‌دار ۷ و ۱۲.«شهره بیات» به عنوان یکی از برندگان جایزه افتخاری «زنان شجاع» وزارت امور خارجه امریکا به مناسبت «روز جهانی زن» در سال ۲۰۲۱ انتخاب شده است.محمد یعقوبی، نمایشنامه‌نویس - عکس فیسبوک محمد یعقوبی، نمایشنامه‌نویس ایرانی، برای نمایشنامه «خرمالو» که نخستین اثرش به زبان انگلیسی است برنده جایزه موسوم به «پرامیسینگ پِن» از «تئاتر کاهوتس» کانادا شد.Aa انجمن پارلمانی شورای اروپا جایزه سالانه حقوق بشر خود را به لجین هذلول کنشگر زن اهل عربستان سعودی تقدیم کرد.

اینها پنج عدد و دو ستاره شانسی بود که می‌بایست سرنوشت یک فرد را در اروپا عوض کند، اما نشد. جمعه شب گذشته هیچ کس برنده جایزه ۲۰۲ میلیون یورویی یورومیلیونز ، بزرگ‌ترین بازی بخت‌آزمایی اروپا نشد. مراسم اهدای این جوایز روز ۸ مارس با حضور «جو بایدن»، رییس جمهوری امریکا و همسرش «جیل بایدن»، به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی در وزارت امور خارجه این کشور در واشنگتن برگزار شد. این مبلغ رکورد بالاترین بهای پیشنهادی یورومیلیونز تا آن زمان بود. آثار او، از جمله اثر تحسین‌شده «خشکسالی و دروغ»، در کشورهای مختلف جهان روی صحنه رفته است. دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو بردند. هم‌زمان، «کیومرث بیات»، پدر وی در گفت‌وگو با «خبرگزاری تسنیم»، ماجرای کشف حجاب او را یک اتفاق و افتادن شال از روی سر عنوان کرد و مدعی شد که دخترش هرگز به اصول کشور خود پشت نمی‌کند . تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود. لینا، خواهر لجین هذلول که به نمایندگی او در این مراسم آنلاین شرکت کرده بود گفت حمایت بین‌المللی تنها راه حمایت از ما در برابر بی‌عدالتی و محافظت از قربانیان است.

اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنید اکنون یورومیلیونز مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو را برای بخت‌آزمایی بعدی خود اعلام کرده که برای دومین بار رکورد تاریخی را می‌شکنند. مهر ماه سال ۱۳۹۹، پس از حدود یک سال بی‌خبری و سکوت، شهره بیات در گفت‌وگو با «دیلی تلگراف» مدعی شد که از یهودیان «مارانوس» و مخفی در ایران بوده است و دیگر حاضر نیست به کشورش برگردد. سه سال پیش خبرگزاری فارس از ممنوعیت فعالیت او در ایران خبر داده بود. قرعه‌کشی بعدی یورومیلیونز در نیمه شب سه شنبه ۲۳ فوریه (۵ اسفند) انجام خواهد شد و باید دید آیا فرد یا افراد خوشبختی در آن روز برنده این جایزه رؤیایی خواهند شد یا نه. بر پایه مقررات یورومیلیونز، در روز سه‌شنبه اگر کسی برنده ۲۱۰ میلیون یورو شد که هیچ، اما اگر کسی برنده نشد، این مبلغ در چهار قرعه‌کشی دیگر تمدید می‌شود. به این ترتیب، شهره بیات، دبیر وقت فدراسیون شطرنج ایران که تا پیش از مهاجرت، عضو ارشد کمیته داوران فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) بود، از کشور رفت. اگر باز هم کسی برنده نشد، یعنی اگر پنج عدد و دو عدد شانس ستاره‌دار در نیامد، در قرعه‌کشی پنجم در روز ۹ مارس (۱۹ اسفند) کل مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو میان آخرین نفراتی که پنج عدد و یک شماره شانس صحیح دارند، تقسیم خواهد شد. در سال ۲۰۱۸ با حمایت انجمن هنرهای کانادا، «خرمالو» (به انگلیسی: Persimmon) را نوشت و در سال ۲۰۲۰ با حمایت انجمن هنرهای تورنتو، کار بر روی دومین نمایشنامه خود به زبان انگلیسی را آغاز کرد. زن فرانسوی با بلیط بخت‌آزمایی که روی زمین پیدا کرد ۱۲ میلیون یورو برد رکورد برنده بیشترین مبلغ یورومیلیونز متعلق به یک شهروند بلنداقبال فرانسوی است که در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹)، جایزه ۲۰۰ میلیون یورویی آن را به چنگ آورد .» وزارت خارجه امریکا شهره بیات را نخستین داور بین‌المللی زن شطرنج ایران در رده « A » آسیا معرفی کرده است که در مسابقات بین‌المللی حجاب از سر انداخت و عکس گرفت. آنان در هیمالیا می‌کوشند با آموختن هنرهای رزمی خود را برای تبدیل شدن رهبران آینده تقویت کنند.

رکورد تاریخی برنده بیشترین مبلغ قمار با بلیط بخت‌آزمایی در اروپا نیز متعلق به یک شهروند ایتالیاست که در ماه اوت ۲۰۱۹ یک بلیط «سوپر انلاتو» خرید و جایزه ۲۰۹ میلیون یورویی آن را به جیب زد. بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در هشت کشور اروپایی فروخته می‌شود و نتیجه قرعه‌کشی آن در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته اعلام می‌گردد. او از ترس امنیت خود، تصمیمی سخت گرفت و به بریتانیا پناهنده شد.. ایتالیا و آلمان جزو این هشت کشور نیستند. هم‌رسانی این مطلب: . سایت رسمی فدراسیون جهانی شطرنج در گزارشی این انتخاب وزارت خارجه امریکا را ستود و نوشت: «شهره بسیار هیجان‌زده و مفتخر است.