میشل عون: خسارت انفجار بیروت از 15 میلیارد دلار بیشتر است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور لبنان میزان خسارت ناشی از انفجار بندر بیروت را بیش از 15 میلیارد دلار ارزیابی کرد. - خبرگزاری آناتولی

12.08.2020به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان ، میشل عون، رئیس جمهور این کشور در تماس تلفنی با فیلیپ ششم، پادشاه اسپانیا اعلام کرد که میزان خسارت انفجار بندر بیروت از 15 میلیارد دلار گذشته است.

براساس این گزارش تاکنون خسارت وارده به 3 هزار و 972 ساختمان و 4 هزار و 214 دستگاه خودرو برآورد شده و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برآورد اولیه از میزان خسارات انفجار بیروت از زبان میشل عونرئیس‌جمهوری لبنان: برآوردهای اولیه از خسارات وارده به کشور علاوه بر خسارات مالی دیگر و ضررهای وارده به بندر بیروت و نیاز به مصالح ساختمانی جهت بازسازی محله‌های خسارت دیده در اثر انفجار بندر به بیش از ۱۵ میلیارد دلار می‌رسد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک هفته پس از انفجار بیروت؛ اعتراض‌ها در لبنان ادامه داردیک هفته پس از انفجار بیروت، اعتراضات لبنان ادامه دارد و روز سه‌شنبه تظاهرات‌کنندگان در پایتخت با پلیس درگیر شدند. در این درگیری‌ها، نیروهای امنیتی به سمت تظاهرات‌کنندگانی که در حال پرتاب سنگ بودند گاز اشک‌آور شلیک کردند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

از کارگری تا جنگ با داعش؛ از لشکر فاطمیون تا بازگشت به کارگری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به از مرز 226 هزار نفر عبور کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سود مردم از خرید نفت در طرح گشایش اقتصادی کمتر از سود بانکی نیسترئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: سود مردم از خرید نفت در طرح گشایش اقتصادی کمتر از سود بانکی نیست. مردم می توانند بسته به توان مالی خود از یک تا چند هزار بشکه نفت بخرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رونالدینیو پس از ۵ ماه از زندان آزاد می‌شودمقامات قضایی پاراگوئه روز دوشنبه ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) اعلام کردند رونالدینیو ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل و برادرش که به اتهام در دست داشتن پاسپورت جعلی پنج ماه است در زندان این کشور به سر می برند، به زودی آزاد خواهند شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »