میشل: اتحادیه اروپا برای ارائه دستورکار ملموسی برای توسعه همکاری اقتصادی با ترکیه آماده است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شارل میشل: اتحادیه اروپا برای ارائه دستورکار ملموسی برای توسعه همکاری اقتصادی با ترکیه و افزایش سطح رابطه میان مردم کشورهای اتحادیه و ترکیه آماده است.

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا: دشواری‌های کنونی برای اجرای اتحادیه گمرک (با ترکیه) را بررسی و برای به روز رسانی آن تلاش خواهیم کرد رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا: منافع استراتژیک، امنیت و ثبات اتحادیه اروپا در مدیترانه شرقی با ترکیه منافع متقابل و مثبت دارد رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا: برای پویایی بیشتر روابط‌مان با ترکیه اینجا هستیم و درباره بسترهای همکاری که به سود هر دو طرف باشد، رایزنی کردیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر قریب‌الوقوع رهبران اتحادیه اروپا به ترکیه؛ طرح بروکسل برای بهبود روابط چیست؟موضوعات حقوق بشری و حاکمیت قانون از جمله نگرانی‌های بروکسل در قبال ترکیه است و از جمله محورهای مهم این نقشه راه محسوب می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف در تهران تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مقامات ایران را «تضعیف‌کننده تلاش‌ها برای احیای برجام» دانستلاوروف در تهران تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مقامات ایران را «تضعیف‌کننده تلاش‌ها برای احیای برجام» دانست به نوشته رویترز، شبکه «کانال ۱۲» اسرائيل اضافه کرد که در این حمله به کسی آسیبی نرسیده است این یک خبر هست یا دوتا؟ بالا و پایین خبر همخوانی نداره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: طرح گسترش نفوذ در اقیانوس هند و آرام برای ضدیت با چین نیستمشخص نیست اتحادیه اروپا تا چه حد مایل است مشارکت خود در مسائل امنیتی را پیش ببرد. چیزی که روشن است آن است که اتحادیه تشنه تجارت جدید است و منطقه اقیانوس هند و آرام را بازار اقتصادی بالقوه‌ای می‌داند. خر خودتونین در هر صورت ولی چین داره میاد سراغ تک‌تک‌تون آره مخاطبینت همه گوش درازن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: طرح گسترش نفوذ در اقیانوس هند و آرام برای ضدیت با چین نیستاتحادیه اروپا در نظر دارد به منظور محافظت از منافع خود در منطقه اقیانوس هند و اقیانوس آرام در زمینه‌های امنیتی و بهداشتی و نیز مقابله با قدرت روزافزون چین، طرح افزایش نفوذ خود در این منطقه را به اجرا در آورد. پس برای چیه ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمادگی ایران، آمریکا و اتحادیه اروپا برای کمک‌رسانی؛ هند چگونه در مصیبت کرونا گرفتار شد؟منتقدان دولت نیز تاکید دارند که عدم جدیت دولت در تعطیلی موقت مراسم مذهبی هندوها و تجمع‌های انتخاباتی را از مهمترین عوامل شکل‌گیری موج دوم همه‌گیری کرونا در هند بوده است. چه‌طور؟ فقر و فلاکت و دولت کاپیتالیست ضد انسان Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »