میزبانی آستان قدس رضوی از زائران امام حسن عسکری(ع) با ۱۲۰ هزار غذای متبرک

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

با دستور تولیت آستان قدس رضوی، طی مدت چهار روزه حضور خادمان رضوی در سامرا، ۱۲۰ هزار وعده غذایی بین عزادارانی که به حرمین عسکریین مشرف می‌شوند توزیع می‌شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

معاون اماکن‌ متبرکه حرم مطهر رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: طبق دستور تولیت آستان قدس رضوی، ۷۰ خدمه آستان مقدس رضوی به حرم امام حسن عسکری(ع) در سامرا مشرف شده‌اند و به مدت چهار شب به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

امین بهنام افزود: در راستای این خدمت‌رسانی، طی مدت چهار روزه حضور خادمان رضوی در سامرا، ۱۲۰ هزار وعده غذایی در سه وعده صبحانه، نهار و شام بین عزادارانی که به حرمین عسکریین مشرف می‌شوند توزیع می‌شود. بهنام ادامه داد: بیشتر زائرانی که در این ایام در شهر سامرا حضور دارند، عراقی هستند و برخی از زائران نیز با پای پیاده از سمت بغداد به طرف حرم سامرا حرکت کردند .

وی به استقبال گسترده‌ زائران از موکب خدمت‌رسانی حضرت رضا(ع) در شهر سامرا اشاره و اظهار کرد: با توجه به نام‌ حضرت رضا(ع) و متبرک بودن پذیرایی‌ها به نام ایشان، زائران عراقی تمایل بسیاری به دریافت این متبرکات دارند و به هر میزان ممکن که از آن بهره‌مند شوند، قدردان خادمان رضوی هستند. به گزارش آستان نیوز، معاون اماکن‌ متبرکه حرم مطهر رضوی تصریح کرد: خادمان بارگاه منور حضرت رضا(ع) در شهر سامرا مستقر هستند و خدمت‌رسان زائران خواهند بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویژه برنامه‌های عزاداری سالروز شهادت امام عسکری(ع) در حرم مطهر رضویهمزمان با ایام شهادت امام حسن عسکری(ع)، حرم مطهر رضوی با برگزاری ویژه برنامه‌های عزاداری میزبان زائران خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مراسم سوگواری سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) برگزار می‌شودمراسم سوگواری سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) در آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلم/ مداحی زیبای بنی‌فاطمه برای شهادت امام حسن عسکری(ع)فیلم/ مداحی زیبای بنی‌فاطمه برای شهادت امام حسن عسکری(ع)
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

برای جذب مردم به مسجد برنامه داشته باشیدامام جمعه مشهد در مراسم تجلیل از فعالان طرح «هم محله‌ای امام رضا (ع)»، از خدمت‌گزاران به زائران علی بن موسی‌الرضا (ع) تجمید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اهتزاز پرچم حرم امام عسکری(ع) در حرم مطهر رضوی(ع)/ ویژه برنامه‌های ‌شهادت امام عسکری(ع)‌- اخبار خراسان رضویآخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »