میزان استفاده هر دهک از کالابرگ الکترونیکی چقدر بوده است؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جمعیتی بالغ بر ۳۷ میلیون نفر حدود ۶۲ و نیم درصد از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند. دهک یک ۸۵.۷ درصد، دهک دو ۶۸ درصد، دهک سه ۶۹ درصد، دهک ۴ ۸۴ درصد، دهک پنج ۴۳ درصد، دهک شش ۴۶ درصد و دهک هفت ۴۲ درصد تاکنون استفاده کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران درباره طرح کالابرگ الکترونیکی عنوان کرد: اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی بود برای کمک به معیشت آحاد جامعه که تقریبا از اسفند سال قبل آغاز شد و ابداعات متنوعی را اجریی کردیم در دهه فجر امسال به اوج این طرح رسیدیم و مقرر شد یارانه تشویقی برای ۷ دهک پیش بینی شود و به صورت الکترونیکی پرداخت شود.

وزیر کار با بیان اینکه خوشبختانه این طرح با موفقیت اجرا شد، گفت: به مدت ۳ ماه در مرحله نخست ادامه دارد؛ مرحله اول آن از ۱۸ بهمن ماه شروع شد تا روز گذشته تقریبا با استقبال ۱۲ میلیون و ۸۹۲ هزار و ۱۶ خانوار مواجه بوده است و جمعیتی بالغ بر ۳۷ میلیون نفر حدود ۶۲ و نیم درصد از این طرح استقبال کردند و البته این طرح حدودا تا ۱۷ اسفند ماه ادامه خواهد داشت. دهک یک ۸۵.۷ درصد، دهک دو ۶۸ درصد، دهک سه ۶۹ درصد، دهک ۴ ۸۴ درصد، دهک پنج ۴۳ درصد، دهک شش ۴۶ درصد و دهک هفت ۴۲ درصد تاکنون استفاده کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اگر از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنیم، یارانه قطع می‌شود؟مسئولان وزارت کار با انتشار گزارشی، اطلاعات مربوط به اجرای طرح کالابرگ را به همراه جزئیات دیگری از اجرای این طرح اعلام کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چگونه اسکندر کبیر سپاه هخامنشیان را در غزه شکست دادغزه در دوره‌های مختلف تاریخ بلندش،‌ همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

توضیح وزیر کار درباره اجرای طرح «فجرانه» کالابرگ الکترونیکی از امروزبه گزارش خبرنگار ایلنا، صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره طرح «فجرانه» اعطای کالابرگ الکترونیک گفت: بر اساس مصوبه جدید دولت به مناسبت دهه فجر بنا شد به مدت سه ماه از ۱۷ بهمن تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال آینده یارانه تشویقی برای ۱۱ قلم کالایی که فهرست آن از طریق رسانه‌ها به استحضار مردم رسیده است، از مبلغ ۱۲۰ هزار تومان به مبلغ ۲۲۰ هزار...
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وحشت ارتش اسرائیل از سلاح خاص مقاومت/ موشک‌های 'Top Attack' حزب‌الله وارد میدان شدند +فیلم و تصاویردر ویدئوی منتشر شده از سوی بخش رسانه ای حزب الله از حمله به سایت راداری-جاسوسی اسرائیل در منطقه جل العلام به استفاده از یک 'سلاح خاص' اشاره مستقیم شده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

ادامه انتقادها از «مزد منطقه‌ای»؛ یک فعال سندیکایی: دولت تلاش دارد قدرت خرید کارگران را کاهش دهدعدم تناسب میان حداقل دستمزد و هزینه‌های زندگی موضوعی است که به ویژه در سالهای اخیر مورد اعتراض قشر بزرگی از کارگران و حقوق‌بگیران بوده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تشدید چالش‌های روانی نوجوانان با استفاده زیاد از شبکه‌های اجتماعی در دوران کروناپژوهشگران می‌گویند، استفاده بیش از حد از رسانه‌های اجتماعی در طول همه‌گیری کووید-۱۹ چالش‌های سلامت روان نوجوانان را تشدید کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »