میزان تولید برق تجدیدپذیر تا پایان برنامه هفتم تعیین شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، میزان تولید برق تجدیدپذیر و میانگین راندمان تولید برق را تا پایان برنامه هفتم توسعه تعیین کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) و در جریان ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، ماده ۴۲ لایحه برنامه را به تصویب رساندند.

بر اساس ماده ۴۲ لایحه برنامه، در اجرای بند (۸) سیاست های کلی برنامه هفتم و به منظور تحقق اهداف کمّی زیر مطابق با احکام این فصل اقدام می شود:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیش‌بینی تحقق ۸۰ درصدی نسبت مالیات به اعتبارات هزینه‌ای تا پایان برنامه هفتمنمایندگان مجلس شورای اسلامی، نسبت مالیات به اعتبارات هزینه‌ای را تا پایان برنامه هفتم توسعه ۸۰ درصد تعیین کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌بینی تولید ۱۲۹ میلیون لیتر بنزین روزانه تا پایان برنامه هفتمنمایندگان مجلس ماده‌ای از لایحه برنامه هفتم را تصویب کردند که در آن تولید بنزین به میزان ۱۲۹ میلیون لیتر در روز پیش‌بینی شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میزان اخذ حق تمبر چک بانکی تعیین شدنمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان اخذ حق تمبر از چاپ برگ چک و کلیه اسناد تجاری قابل انتقال که مورد معامله قرار می‌گیرد را در طول اجرای برنامه هفتم توسعه تعیین کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایان یازدهمین جلسه بررسی لایحه برنامه هفتم توسعهیازدهمین جلسه بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه پایان یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میزان رشد اقتصادی روسیه اعلام شدتولید ناخالص داخلی روسیه تا پایان سال ۲۰۲۳ به میزان ۲.۸ تا سه درصد رشد خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارجاع بند مربوط به واردات محصولات کشاورزی آب‌بر به کمیسیون تلفیقبا تصمیم نایب رئیس مجلس، بندی از لایحه برنامه هفتم که در آن ضمن تعیین عوارض گمرکی، زمینه واردات محصولات کشاورزی آب‌بر فراهم می‌شد،‌ به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »