میزان عوارض خروج از کشور در سال آینده چه میزان است؟- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

23/09/1400 07:34:00 ب.ظ

عوارض_خروج از کشور در سال آینده چه‌قدر است؟ سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه: دولت در سال ۱۴۰۱ میزان عوارض خروج از کشور را همان ۴۰۰ هزار تومان برای هر شخص در نظر گرفته و میزان آن را افزایش نداده است

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، در تشریح جزئیات جلسه عصر ارموز کمیسیون متبوعش، اظهار کرد: رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال 1401 کل کشور با حضور پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه در دستورکار جلسه امروز قرار داشت.

وی افزود: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مسائل و نقطه نظرات خود را پیرامون بودجه سال آینده مطرح کردند و معاون سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی را ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در تشریح سوالات اعضای کمیسیون درباره بودجه سال 1401 ، گفت: تاثیرات حذف ارز 4200 تومانی بر کالاهای اساسی، میزان افزایش حقوق و دستمزد، نحوه افزایش یارانه‌ها، افزایش سن بازنشستگی، عوارض خروج از کشور، ایجاد صندوق پیشرفت و عدالت در استان‌ها، طرح‌های عمرانی از جمله مسائل مطرح شده از سوی نمایندگان در این جلسه بود.

مفتح درباره توضیحات معاون سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز در مورد عوارض خروج از کشور در سال 1401 که در چند روز گذشته در فضای مجازی ابهاماتی را ایجاد کرده، عنوان کرد: دولت در سال 1401 میزان عوارض خروج از کشور را همان 400 هزار تومان برای هر شخص در نظر گرفته و میزان آن را افزایش نداده است و تنها دلیل ابهام ایجاد شده این است که تعداد مسافران را در سال آینده با توجه به نبود کرونا و در نتیجه افزایش میزان مسافرت‌ها تعیین کرده و بیشتر از دو سال گذشته در نظر گرفته است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽

افزایش درآمد ایران از عوارض خروج از این کشور در بودجه سال آیندهبراساس لایحه بودجه منتشر شده از سوی دولت ایران درآمد دولت از عوارض خروج از کشور هزار و 500 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. - خبرگزاری آناتولی حرامشان باد

عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کندنایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت که طبق توضیحات معاون رییس سازمان برنامه و بودجه عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییری نمی کند. حالا اکثر اینها که میرند خارج و بر میگردند همین سران نظام صیغه‌ایها و توله‌هایشان هستند. مردم عادی پول خارج رفتن ندارند که! از همان اول معلوم بود کنسل می‌شود‌. شارلاتان کونی هزار چهره وقتی بهتون میگم هرزه زاده تخم سگ بی راهه نگفتیم اینم فایل صوتیش کسکش عوضی.... دیوث ایران وطن ماست خونه ماست خاک ماست حتی چنگیز هم نتونست مارو از خاکمون بیرون کنه چه برسه به توه کون نشور اشغال .

ثبت رکوردی تلخ در آمریکا: تلفات ناشی از کرونا از ۸۰۰ هزار نفر فراتر رفتبه این ترتیب بر اساس آمار ارائه شده از هر ۱۰۰ آمریکایی بالای ۶۵ سال، یک نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و از هر ۴۱۵ آمریکایی یک نفر به علت ابتلا به کرونا جان باخته است. پیرمرد خرفت متوهم از دونالد ترامپ ایراد میگرفت در کنترل ویروس کرونا در امریکا کوتاهی کرده خودش یکساله در راس قدرته و واکسن هم‌ هست پس چه غلطی میکنه که آمار کشته ها اینقدر بالاست خاک برسر آنهایی که به این خرفت رای دادند . دم آمریکا گرم تو همه چی میخاد اول باشه

اعتراض‌هایی که امروز در جامعه وجود دارد، ناشی از بی در و پیکری شرکت‌های دولتی استعضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: ما در پرداخت های سال های گذشته شاهد این بودیم که شرکت های دولتی مسیر جدیدی از دولت طی کرده اند و پرداخت و پاداش های آن ها در کشور بحران ساز شده است، امروز بسیاری از این اعتراضات که در جامعه وجود دارد ناشی از بی در و پیکری شرکت های دولتی است.

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .