میرحسین موسوی انتخابات را تحریم کرد

22/03/1400 02:38 ب.ظ

میرحسین_موسوی، از رهبران اعتراضات سال ۱۳۸۸ که در حصر_خانگی به سر می‌برد با انتشار پیامی اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری را تحریم می‌کند. اخبار_ایران انتخابات_ریاست_جمهوری تحریم_انتخابات

موسوی در این پیام که روز شنبه ۲۲ خرداد در سایت کلمه منتشر شد نوشته است که در کنار کسانی خواهد ایستاد که از انتخابات‌های تحقیرآمیز و مهندسی‌شده به جان آمده‌اند و حاضر نیستند تسلیم تصمیمات پشت پرده‌ای برای آینده کشور شوند.

میرحسین موسوی دو انتخابات ریاست جمهوری سال های ۹۲ و ۹۶ را تحریم نکرده بود اما گفته درباره انتخابات پیش رو نظر متفاوتی دارد. میرحسین موسوی در پیام خود گفته است: «در صورت تداوم بدعت نظارت استصوابی عنوان جمهوری اسلامی ایران در زمانی نه چندان دور بی معنا خواهد شد. ضمن احترام به همه هموطنان، در شرایط چنین ناپایدار و پر ابهام بنده به عنوان یک همراه کوچک، در کنار کسانی خواهم ایستاد که از انتخابات های تحقیرآمیز و مهندسی شده به جان آمده اند.»

موسوی در این بیانیه همچنین گفته است: «به طور قطع یکی از مهم ترین پوسترهای سیاسی کشور عزیزمان دروغ ممنوع بود و دور نیست که در آینده نزدیک محکومیت تصمیمات دزدکی و پنهانی موضوع بحث های خانه و بازار و فضای مجازی در سراسر کشور شود.» headtopics.com

ایشان خیلی زحمت کشیدند. موسوی بایستی در دادگاه جنایت علیه بشریت محاکمه شود

رسانه مردم باشید و این فیلم را منتشر کنید.

ادامه مطلب:
iranwire »

کفتار هنوزم علنی نگفت تحریم ، گفت کنار آنانی که به جان آمده اند ازین انتخابات می ایستم ، همیشه در حد درخت بوده مُرده گوزید

وال استریت ژورنال: بایدن تحریم چندین شرکت و مقام سابق ایرانی را لغو کردروزنامه «وال استریت ژورنال»، گزارش داد که دولت جو بایدن، در یک گام بزرگ، روز پنجشنبه، تحریم‌ها علیه بیش از ده مقام سابق ایرانی و برخی شرکت‌های انرژی را لغو اینها چند تا استخوان بدون گوشت هستند که جلو رژیم انداخته اند. خاک تو سرش کفتار لجن . گند زدی به دنیا

آمریکا سه مقام پیشین ایران را از فهرست تحریم ها خارج کردوزارت خزانه داری آمریکا امروز پنجشنبه سه مقام پیشین ایران و همچنین دو شرکت مرتبط با پتروشیمی ایران را از فهرست تحریم های این کشور خارج کرد. ننگ بر دولت خودفروش و حامی تروریست دموکراتها !!!

چرا امریکا سرمایه‌دار یمنی مقیم ایران را هم‌زمان با مذاکرات وین تحریم کرد؟

امریکا برخی شرکت‌ها و افراد را به اتهام همکاری با ایران و حوثی‌ها تحریم کرد

آمریکا: راه دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را سد خواهیم کردند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، روز پنجشنبه 10 ژوئن 2021 با نظر به فعالیت‌های اتمی مشکوک ایران، مداخلات نظامی و مالی‌اش در یمن، و گسیل هیچ غلطی نمیتونید بکنید طبق معمول جک با حالی بود ، من به عنوان یک ایرانی کاری هم به این نظام یا نظام دیگه ایی ندارم و انرژی هسته ایی و بمب رو حق کشور ایران میدونم تو این جنگل ، اگر بد هست برای همه بد هست ، آمریکا و اروپا مثل کفتار میمونند و دشمن ملت ما هستند و دوست ندارند این کشور پیشرفت کنه .

ایران کامبوج را گلباران کرد؛ تیم ملی با ۱۰ گل به پیشواز جدال با عراق رفتتیم ملی فوتبال ایران در دیداری آسان توانست حریف نه چندان قدرتمند خود را با ۱۰ گل شکست دهد و آماده آخرین و حساس‌ترین مسابقه در این مرحله و مصاف با عراق صدرنشین شود. زنی از همسایه فقیرشون نمک خواست.پسرش با تعجب گفت من که دیروز نمک خریدم.مادر گفت: پسرم همسایه فقیرمون همیشه از ما چیزایی میخواد و دوست داشتم ازشون چیزی بخوام که تهیه اش براشون سخت نباشه و فکرکنن ما هم بهشون نیاز داریم تا هر وقت چیزی از ما خواستند طلبش براشون آسون باشه و شرمنده نشن

استان‌وایر- میرحسین موسوی، از رهبران اعتراضات سال ۱۳۸۸ که در حصر خانگی به سر می‌برد با انتشار پیامی اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری را تحریم می‌کند.

موسوی در این پیام که روز شنبه ۲۲ خرداد در سایت کلمه منتشر شد نوشته است که در کنار کسانی خواهد ایستاد که از انتخابات‌های تحقیرآمیز و مهندسی‌شده به جان آمده‌اند و حاضر نیستند تسلیم تصمیمات پشت پرده‌ای برای آینده کشور شوند.

میرحسین موسوی دو انتخابات ریاست جمهوری سال های ۹۲ و ۹۶ را تحریم نکرده بود اما گفته درباره انتخابات پیش رو نظر متفاوتی دارد.

میرحسین موسوی در پیام خود گفته است: «در صورت تداوم بدعت نظارت استصوابی عنوان جمهوری اسلامی ایران در زمانی نه چندان دور بی معنا خواهد شد. ضمن احترام به همه هموطنان، در شرایط چنین ناپایدار و پر ابهام بنده به عنوان یک همراه کوچک، در کنار کسانی خواهم ایستاد که از انتخابات های تحقیرآمیز و مهندسی شده به جان آمده اند.»

موسوی در این بیانیه همچنین گفته است: «به طور قطع یکی از مهم ترین پوسترهای سیاسی کشور عزیزمان دروغ ممنوع بود و دور نیست که در آینده نزدیک محکومیت تصمیمات دزدکی و پنهانی موضوع بحث های خانه و بازار و فضای مجازی در سراسر کشور شود.»

زهرا رهنورد، همسر میرحسین موسوی نیز روز ۲۰ خرداد در پیامی با اشاره به رد صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، از جمله زنان، اعلام کرده بود که جمهوریت پیش چشم همگان و جهانیان در حال سلاخی و نهایتا در حال حذف کامل است.

میرحسین موسوی به همراه زهرا رهنورد از ۲۵ بهمن سال ۱۳۸۹ تاکنون در حصر خانگی به سر می‌برند.