میرزازاده قهرمان کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان شد/ یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز ایران در ۵ وزن نخست

11/08/1400 10:39:00 ب.ظ

در پایان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان، نمایندگان ایران صاحب یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز شدند

در پایان رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان، نمایندگان ایران صاحب یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز شدند. در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۱ اختیار بوتیروف از ازبکستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه ۱ بر ۱ از سد نیهاد گولوزاده از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

دادمرز در این مرحله تاراس کروپسکی از اوکراین را با نتیجه ۹ بر ۳ شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل تیلور لامونت از آمریکا با نتیجه ۵ بر ۱ به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب ماولود ریزمانوف از روسیه شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۶۳ کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر نیراج از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی الکساندر هروشین از اوکراین را با نتیجه ۵ بر ۱ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نجاتی در این مرحله مقابل لری ابولادزه دارنده مدال نقره جهان از گرجستان با نتیجه ۷ بر ۳ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار در برابر گئورگی تیبیلوف از روسیه با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید و به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۷۷ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر آردیت ندوج از آلبانی را از پیش رو برداشت وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر مقابل نیکولوز چیخایدزه از گرجستان پیرورز شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

صعود محسن نژاد و رضایی به فینال کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهاندر پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان، نمایندگان اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم ایران راهی فینال شدند، محمد ناقوسی به رده بندی رفت و امیر عبدی نیز راهی گروه بازنده ها شد.

عقب نشینی فرانسه در مناقشه ماهیگیران؛ پاریس کشتی لایروبی بریتانیا را آزاد کردوزیر محیط زیست بریتانیا می گوید که فرانسه، کشتی لایروبی این کشور را که هفته گذشته در جریان بالاگرفتن مناقشات بر سر حق ماهیگیری در دریای مانش توقیف کرده بود، آزاد کرده است.

صعود سه فرنگی‌کار ایران به فینال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان/ نجاتی به رده‌بندی رفتدر پایان رقابت‌های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در بلگراد پایتخت صربستان، پویا دادمرز در ۵۵، امین کاویانی‌نژاد در ۷۷ و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند

صعود محسن نژاد و رضایی به فینال کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهاندر پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان، نمایندگان اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم ایران راهی فینال شدند، محمد ناقوسی به رده بندی رفت و امیر عبدی نیز راهی گروه بازنده ها شد.

بایدن: دیپلماسی بهترین راه مقابله با ایران است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimبایدن: دیپلماسی بهترین راه مقابله با ایران است این بیچاره الزمایر داره و شرط می بندم اصلا یادش نیست برجام چیه و ایران تو کدوم قاره هست. اخه گزينه هاي روي ميز ديگه جوابگوي گزينه هاي زبر ميز ما كه ديده نميشه نيست

سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimسخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد جن ساکی سه‌شنبه با بایدن دیدار کرده است و این دیدار با رعایت فاصله اجتماعی صورت گرفته است سخنگوی کاخ سفید ضمن تمجید از واکسن گفته است که علائم ناچیزی دارد و قادر است کارهای اداری خود را از منزل انجام دهد JenPsaki خر خودتی تسنیم!