میدان رقابت نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا با نزدیک شدن زمان مناظره بعدی کوچک‌تر می‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺میدان رقابت نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا با نزدیک شدن زمان مناظره بعدی کوچک‌تر می‌شود ⚡️میدان رقابت بر سر انتخاب نامزد دموکراتی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ با پرزیدنت ترامپ روبرو خواهد شد به تدریج خلوت‌تر می شود.

صدای آمریکا - میدان رقابت بر سر انتخاب نامزد دموکراتی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ با پرزیدنت ترامپ روبرو خواهد شد به تدریج خلوت‌تر، و عرصه‌ای که هر روز یکی به آن افزوده می‌شد، حالا هر روز کوچک‌تر می شود.

سناتور مایکل بنت، استیو بولاک فرماندار مانتانا، تالسی گبرد نماینده کنگره، تام استیر میلیاردر، و ماریان ویلیامسون نویسنده، در کسب ۲ درصد محبوبیت لازم در چهار نظرسنجی و دریافت کمک مالی از ۱۳۰ هزار نفر ناکام مانده و در مناظره بعدی حضور ندارند.اما حتی پیش از انتشار نتایج آخرین نظرسنجی‌ها و اعلام فهرست نامزدهای حاضر در مناظره سپتامبر، جی اینسلی فرماندار ایالت واشنگتن، ست مولتون نماینده کنگره، و جان هیکنلوپر فرماندار پیشین کلورادو، از رقابت ها کنار کشیده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر دفاع آمریکا: می‌خواهیم با ایران مذاکره کنیم/ ائتلاف ما در خلیج فارس شروع به کار کرده استوزیر دفاع آمریکا ضمن تاکید بر این که آمریکا خواهان درگیری با ایران نیست گفت که کشورش به دنبال مذاکره با ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرونده کامل 16 تیم لیگ برتری در فصل نقل و انتقالاتبه بهانه بسته شدن پنجره تابستانی؛ پرونده کامل 16 تیم لیگ برتری در فصل نقل و انتقالات
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا اگر خواهان مذاکره است، تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران را متوقف کندوزیر امور خارجه ایران تاکید کرد که با وجود تداوم تروریسم اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران، تعامل با آمریکا ممکن نخواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عبدالله: یک نامزد انتخابات با رییس ستاد انتخاباتی خود درمورد اداره مؤقت درگیر شدعبدالله عبدالله، نامزد انتخابات ریاست جمهوری افغانستان جمعه 30 اوت اعلام کرد، یک نامزد انتخابات با
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وال‌استریت جورنال: دولت آمریکا برای گفت‌وگو با حوثی‌های یمن آماده می‌شودوال‌استریت جورنال: دولت آمریکا برای گفت‌وگو با حوثی‌های یمن آماده می‌شود روزنامه وال‌استریت جورنال در گزارشی اعلام کرد دولت آمریکا در حال بررسی شروع مذاکرات با حوثی‌های مورد حمایت ایران در یمن است تا به جنگ داخلی چهارساله در این کشور پایان دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحریم ۲ گروه به بهانه ارتباط با برنامه موشکی ایرانوزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد؛ تحریم ۲ گروه به بهانه ارتباط با برنامه موشکی ایران
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »