مگاصیص؛ فروشگاهی که قرار است پایگاه ایران را در آمریکای لاتین محکم کند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مگاصیص؛ فروشگاهی که قرار است پایگاه ایران را در آمریکای لاتین محکم کند

فروشگاه زنجیره‌ای اتکا، مالک مگاصیص، که در ایران به عنوان فروشگاه مخصوص نیروهای مسلح شناخته می‌شود، می‌گوید محصولاتش تولید داخلی ایران است.به گفته اتکا، افتتاح این فروشگاه در کاراکاس باعث شده تا ونزوئلا که در تحریم اقتصادی است، برای تامین کالاهای ضروری، از این پس به سراغ تاجران ایرانی بیاید و با این کار برای ایران "درآمدزایی ارزی" شود.

عیسی رضایی، مدیر اتکا در مراسم گشایش فروشگاه در مصاحبه‌ با خبرنگاران گفت: "دست‌کم کشورهایی که اینچنین تحریم می‌شویم می‌توانیم بین خودمان مراوده داشته باشیم." وال‌استریت ژورنال، چاپ نیویورک، در مقاله‌ای پیش از افتتاح فروشگاه به پیوندهای مگاصیص و نهادهای نظامی در ایران و ادعای "پولشویی" سپاه در دوران تحریم اشاره کرده بود.ایران و ونزوئلا افتتاح این فروشگاه را موفقیتی بزرگ در مقابل فشار آمریکا می‌دانند

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برایان هوک: جمهوری اسلامی ایران خواستار جنگ‌ بی‌پایان در یمن استبرایان هوک: جمهوری اسلامی ایران خواستار جنگ‌ بی‌پایان در یمن است برایان هوک گفت که نیروهای آمریکایی در بحرین، سوریه، عراق، و لبنان توسط ایران و نیروهای نیابتی‌اش هدف قرار خواهد گرفت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است♦️گزارش تکمیلی| مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا از کارزار فشار حداکثری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی دولت پرزیدنت ترامپ نام برد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران: منشأ انفجار در سایت نطنز بیشتر از سوی عناصر داخلی بوده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'نقش ویژه علی لاریجانی از طرف رهبر ایران در توافق ایران و چین' - BBC News فارسیمشاور علی لاریجانی، رییس سابق مجلس ایران تایید کرده است که آقای لاریجانی از طرف آیت‌الله علی خامنه‌ای 'نقش ویژه‌ای' در مدیریت 'قرارداد راهبردی' ایران و چین داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات در شبکه‌های اجتماعی به احتمال اجرای حکم اعدام پنج معترض در ایرانصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیاکرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیا در استرالیا، هنگ کنگ و اسرائیل که از شمار مبتلایان به شدت کاسته شده بود، ویروس بار دیگر شدت گرفته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »