مکرون: شرایط برای گفت‌وگو میان سران آمریکا و ایران ایجاد شده است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مکرون پس از دیدار با روحانی: شرایط برای گفت‌وگو میان سران آمریکا و ایران ایجاد شده است. علاقه مشترکی برای پیشرفت و ایجاد شرایط کاهش تنش و همچنین تحقق یک توافق بلندمدت وجود دارد. اما این بستگی به اراده دو طرف دارد.

دریافت 10 MB به گزارش چهارشنبه رویترز، مکرون پس از این دیدار به خبرنگاران گفت: من معتقدم که شرایط برای بازگشت سریع به مذاکرات ایجاد شده است.

وی افزود: علاقه مشترکی برای پیشرفت و ایجاد شرایط کاهش تنش و همچنین تحقق یک توافق بلندمدت وجود دارد. اما این بستگی به اراده دو طرف دارد. مکرون دوشنبه و سه‌شنبه با روحانی در نیویورک دیدار کرد. رئیس جمهوری فرانسه روز سه‌شنبه ابراز امیدواری کرد؛ تا ساعات آینده در نیویورک پیشرفتی در مسأله هسته‌ای ایران رخ دهد.

مکرون در هفتادوچهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان اینکه اکنون زمان انجام مذاکرات میان ایران، آمریکا، قدرت‌های بزرگ و کشورهای منطقه فرا رسیده است، گفت: هدف از مذاکرات همچنین باید برداشتن تمام تحریم ها از ایران باشد. حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی عصر دوشنبه برای شرکت در اجلاس عالی رتبه هفتادوچهارمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد نیویورک شد. وی قرار است صبح چهارشنبه به وقت نیویورک در این مجمع سخنرانی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

📹 مکرون خطاب به روحانی: اگر بدون دیدن ترامپ اینجا را ترک کنید، این واقعا فرصت از دست رفته است، چون شما تا چند ماه دیگر به اینجا برنمی‌گردید و ترامپ هم به تهران نمی‌آید.

دیپلماسی خنده

جوک می‌گن

فکر کردم جانسون ترامپه تو این فیلم 😃

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌وگو مرکل و ترامپ درباره ایرانمرکل، صدراعظم آلمان در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، دیدار و گفت‌وگویی با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص ایران و مسائل مرتبط با دادوستد داشته است. اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر نشده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر اسپانیا با رئیس جمهوری ایران دیدار و گفت‌وگو کردنیویورک- ایرنا- نخست وزیر اسپانیا روز سه شنبه با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره تقویت همکاری‌ها و موضوعات منطقه‌ای تبادل نظر کرد. تنها چیز مشترک دو‌ کشور پخش بازی های لالیگا هس و بس
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مرکل: شرط ایران برای برچیده شدن تحریم‌ها پیش از مذاکره با آمریکا واقع‌بینانه نیستمرکل: شرط ایران برای برچیده شدن تحریم‌ها پیش از مذاکره با آمریکا واقع‌بینانه نیست خانم مرکل توضیح داد: «از گفت و گو میان ایران و آمریکا استقبال می‌کنم؛ اما این که همه تحریم‌ها اول برداشته شوند و بعد گفت و گو صورت بگیرد، عملی نیست.» خوب پس همين مسيررو بريدجلو تا ببينيم چي ميشه مذاكره و گتفگو با شما هيچ اثر مثبتي براي مردم ايران نداشته اول تغییر هویت تشگیلات و تسلیم حکومت فرقه فارسیسم و تغییر سیستم جاهلیت حکومتی و تغییر و حذف علوم شئونیزم پان فارسی و به رسمیت شناختن علوم طبیعی خردمندانه ی حضوریکتائی ملتهای موسسان ایران ایرانیان و تشگیل تشگیلات و حکومت موقت حقیقی ایرانیان، بعد لغو تحریمها... مرکل با ترامپ دوتاشون غلط کردند :))
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

الجبیر: تمام گزینه‌ها برای پاسخ به ایران را بررسی خواهیم کردالجبیر مدعی شد: *ما بر این باوریم که ایران مسئول حمله به آرامکو است *این حمله با سلاح ایرانی انجام شد *تمام گزینه‌ها برای پاسخ به ایران را بررسی خواهیم کرد *اگر ایران به ما حمله کند دست بسته نخواهیم بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران آمادگی برای پذیرش «تغییر در برجام» را تکذیب کردایران می‌گوید هیچ تغییر ولو کوچکی را در متن توافق هسته‌ای موسوم به برجام نمی‌پذیرد. معلوم میشه جام زهرو میخورین این غربی های هیچ پوخی نیستند و منتظر حمله پهبادی دوم از یمنی ها باشند 🙂 نفت و صفر می کنیم ... آمریکایی ها و صهیونیست ها هم منتظر حمله باشند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: رئیس جمهوری ایران با طرحی برای صلح به سازمان ملل می آیدنیویورک- ایرنا- وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار با همتای ژاپنی خود گفت رئیس جمهوری ایران با طرحی برای صلح منطقه‌ای به سازمان ملل متحد می آید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »