مکرون: ویروس تا تابستان آینده ماندنی است - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ماکرون: ویروس تا تابستان آینده ماندنی است

رییس بیمارستان‌های فرانسه هشدار داده است که بسیاری از مردم در خیابان‌ها به ویروس آلوده‌اند و بی‌خبرند.

امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه روز جمعه در دیدار از بیمارستانی در منطقه پاریس گفت دانشمندان به او گفته‌اند که در بهترین وضعیت این ویروس تا تابستان آینده فعال خواهد بود. ژان کستگس نخست وزیر فرانسه گفته است "مبتلایان امروز افراد بستری شده فردا هستند. ماه نوامبر ماه دشواری خواهد بود."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوب دیگه مبارک هست. حالا که دارد و واکسن قابل یافت نمی باشد بفرمایید چکار میتوان کرد تا تابستان آینده به خواب عمیق برویم مانند این خرسها؟! برلی این که دیگه دارو وجود دارد؟

خودشون ساختن تاريخ دقيق ش رو مي گن

ژاک شیراک یا مکرون؟😜

کدام ویروس؟؟! حکومت ایران یا کرونا؟؟! یا هر دو؟؟!

سانسور: اعتراض به دور جدید قرنطینه و زندانی مردم در ناپل ایتالیا به بهانه كرونا امروز👇 تا تابستون نمیتونین مردمو اوسکول نگه دارین.

خودش بهش گفت.

ماکرون با بی بی سی گه خورد

Madcrone خودش ویروس است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مکرون: مقابله با اسلام‌گرایی افراطی نبردی طولانی است | DW | 22.10.2020رئیس‌جمهور فرانسه در مراسم بزرگداشت یاد ساموئل پتی، معلم فرانسوی او را عاشق حرفه‌اش توصیف کرد و عاملان قتل او را عده‌ای جبون نامید. امانوئل مکرون گفت که مقابله با اسلام‌گرایی افراطی باید در چند عرصه دنبال شود. والله که یوکافرهم ښه ورځ ووینی هر وقت وجود پیدا کردید بگید اسلام صلح دوستی نداریم اونوقت میتونید جلو کشتار شهروندای خودتون رو به دست مسلمون ها بگیرید یکی نیست به این احمق بگه اعراب نه اسلام هر جای دنیا گندی که میزنن به پای اسلام مینویسند در اصل همان سنی های بی دین هستند برج های دوقلو کار عربستانی ها بود به عراق حمله کردند از ایران قرامت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه؛ ماسک‌ کشندۀ ویروس کرونا به زودی به بازار می‌آیدبافت پارچۀ این ماسک ترکیبی از پنبه و پلی‌استر است و در ساخت آن از یک فناوری ضدویروس استفاده شده است. هنگامی که ویروس کرونا روی سطح ماسک بنشیند، بلافاصله اسیر این بافت ویژه خواهد شد. این فناوری، غشای ویروس را از بین می‌برد و آن را غیرفعال می‌کند. عالیست👍👍
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عجیب‌ترین روزهای تاریخ زمینبحران گرمایش_جهانی، آنقدر مهم است که می‌تواند از همه‌گیری ویروس کرونا هم خطرناک‌تر باشد | ببینید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: حزب الله تهدیدی تروریستی برای آمریکا، متحدان ما، و منافع ما در خاورمیانه و سراسر جهان استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مایک کوچولو یانکی های بزدل دو منطقه چه غلطی میکند موجودیت حزب الله - بعنوان یک نیروی بومی لبنانی- اهرمی است برای شکستن گردنِ گردن کلفت های تروریست حاکم بر رژیم جعلی اسرائیل! حزب الله تروریست نیست بلکه در برابر تجاوز،توسعه طلبی و تروریسم دولتی اسرائیل ایستاده است حزب الله یک گروه سیاسی و محبوب در لبنان و سدی جلوز تجاوزگری اسرائیل است، جلوی تجاوزگری اسرائیل به همسایگان را بگیرید،از طرفی قضیه فلسطینیان را با مشارکت فلسطینیان و منصفانه حل کنید مشکل حل خواهد شد،صد سال دیگر بگذرد آوارگان فلسطینی بایددتعیین تکلیف شوند منصفانه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا پنج نهاد ایرانی را به دلیل تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا تحریم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ohom KHOOB KEH CHI? Who gives a Jackshit about what USA thinks, says or does about Iran?
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مدیران اطلاعات ملی و اف‌بی‌آی در مورد دخالت در انتخابات از سوی ایران و روسیه هشدار دادند🔺مدیران اطلاعات ملی و اف‌بی‌آی در مورد دخالت در انتخابات از سوی ایران و روسیه هشدار می‌دهند ⚡️رتکلیف مدیر اطلاعات ملی گفت: «این اقدامات تلاش‌هایی از سر درماندگی از طرف دشمنانی درمانده است.» شبکه شما هم دروغگوست.. الان از خوابم زدم برای مناظره دوم ترامپ ولی پخش نشد .....من برم بخوابم هیچ گوهی نمیتونن بخورن ترامپ برندس فقط امیدوارم سازش نکنه باهاشون بعد اینها جرزنی های اطرافیان و باند پیرامون دونالد ترامپ است! ایران و روسیه دخالتی در انتخابات شما ندارند اینها بهانه های پیش از شکست سخت است! اگر شکست خوردید نتیجه را بپذیرید و مهمل بافی نکنید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »