مکالمات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در فرانسه استخراج شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

داده‌های صوتی جعبه سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراینی پیاده شد

نوار داده‌های صوتی موجود در جعبه‌های سیاه هواپیمای مسافربری اوکراینی که با پدافند موشکی سپاه پاسداران در ایران سرنگون شده بود، در فرانسه استخراج شد.

دفتر تحقیقات و آنالیز امنیت ترابری غیرنظامی فرانسه، «بی‌ای‌ای» بعدازظهر دوشنبه ۲۰ ژوئیه اعلام کرد: «مأموران بررسی جعبه‌های سیاه هواپیمای جت اوکراینی که تصادفا توسط پدافند ایران به آن شلیک شده، داده‌های صوتی کابین خلبان این هواپیما را بازیابی کرده‌اند.»اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنید بی‌ای‌ای ساعاتی پیش اعلام کرده بود که کارشناسان این دفتر کار بازخوانی داده‌های ضبط شده در جعبه سیاه را آغاز کرده‌اند. کار استخراج داده‌های جعبه‌های سیاه روز دوشنبه پس از ملاقات مقدماتی با گروهی از نمایندگان ایران در پاریس آغاز شد و عملیات بازخوانی توسط یک تیم بیست نفره انجام می‌شود.هواپیمای جت بوئینگ ۷۳۷ اوکراین بامداد چهارشنبه ۸ ژانویه بر اثر اصابت دو موشک که پدافند سپاه پاسداران ایران مستقر در محمودآباد شهریار شلیک کرده بود، در شاهدشهر سقوط کرد و همه ۱۷۶ سرنشین آن کشته شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای سرنگون‌ شده اوکراینی در پاریس آغاز شدولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین روز دوشنبه ضمن استقبال از تصمیم تهران برای تحویل جعبه‌های سیاه به کشور فرانسه یادآور شد که کارشناسانی از کشورش در کنار کارشناسان فرانسوی و نیز نمایندگانی از ایالات متحده و کانادا در عملیات خوانش اطلاعات پرواز تهران- کی‌یف شرکت دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رمزگشایی اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی آغاز شده است | DW | 20.07.2020رئیس جمهوری اوکراین ضمن استقبال از تصمیم ایران برای ارسال جعبه‌های سیاه هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی به فرانسه، خواستار مجازات عاملان سرنگونی هواپیما شد. به گزارش رویترز، رمزگشایی اطلاعات این جعبه‌های سیاه آغاز شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه کانادا: جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی امروز در پاریس بررسی می‌شوندوزیر امور خارجه کانادا در پیامی توییتری از تحلیل جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی روز دوشنبه در پاریس خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز عملیات خوانش جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی در پاریس با حضور نماینده دادسرای نظامیدادستان نظامی استان تهران خبر داد آغاز عملیات خوانش جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی در پاریس با حضور نماینده دادسرای نظامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استقبال رئیس‌جمهور اوکراین از ارسال جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسهاستقبال رئیس‌جمهور اوکراین از ارسال جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه رئیس‌جمهور اوکراین از فرستادن جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه از سوی ایران استقبال و بیان کرد کسانی که مسئول این حادثه بوده‌اند، پاسخگو خواهند بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز عملیات خوانش جعبه‌های سیاه هواپیمای اوکراینی در فرانسه با حضور نماینده قضائی ایران- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآغاز عملیات خوانش جعبه‌های سیاه هواپیمای_اوکراینی در فرانسه دادستان نظامی استان تهران: نمایندگان سازمان ایکائو، سازمان هواپیمایی کشوری ایران به همراه نماینده دادسرای نظامی تهران در عملیات خوانش حضور خواهند داشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »