مونسان سرپرست وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شد

30/05/1398 12:40:00 ب.ظ

با حکم رییس جمهور علی اصغر مونسان سرپرست وزارت تازه تاسیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شد

با حکم رییس جمهور علی اصغر مونسان سرپرست وزارت تازه تاسیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس‌جمهور در حکمی علی اصغر مونسان را به سرپرستی وزارت تازه تاسیس میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب کرد..محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی با اعضای فراکسیون زنان مجلس درباره وضعیت زنان سرپرست خانوار، معلولان و کارگران و کودکان کار به گفت‌وگو نشسته و از آماری خبر داده که امیدبرانگیز نیستند. خبرگزاری ایسنا در گزارشی در این رابطه از قول او نوشته است: « تامین اعتبارات لازم برای رفع فقر مطلق با تلاش نمایندگان از ۷ هزار میلیارد به ۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد افزایش یافته» اما افزایش تورم گاه تا ۷۰ درصد بخش بزرگی از منابع مالی اختصاص داده شده را دود می‌کند..رئیس جمهور در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران "قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی" را برای اجرا به نهاد ریاست جمهوری و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد..به گزارش ایلنا، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان هرمزگان، بزرگترین باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر جنوب کشور، متشکل از ۴ برادر که به صورت مسلحانه محموله های کلان مواد مخدر را از یکی از کشورهای همسایه بوسیله لنج های صیادی و شناورهای تندرو به سواحل هرمزگان منتقل می کردند شناسایی و منهدم گردید..

این خبر تکمیل می‌شود...به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

توسعه ناسیونالیستی و توسعه میهن‌دوستانه | حمزه نوذری

ناسیونالیسم بیش از هر ایدئولوژی دیگری قدرت ایجاد شور و هیجان در جامعه دارد و تاریخ نشان داده است که می‌تواند تبدیل به یک نیروی قوی شود. ناسیونالیسم با ایجاد غیریت‌سازی و یکدست‌سازی نیرو‌ها و همگن‌کردن آنها تقویت می‌شود که در این میان تکثرها و تنوع‌ها نادیده انگاشته یا طرد می‌شود. اما ناسیونالیسم همان میهن‌دوستی نیست. ویرولی در کتاب «برای عشق به میهن» بین این‌ دو تمایز قائل است. او در این کتاب مدعی است که می‌توان میهن‌دوست بود، اما به دامن ناسیونالیسم نیفتاد. می‌توان دغدغه میهن داشت و دل‌نگران وطن بود، اما ایدئولوژی ناسیونالیستی را نپذیرفت. میهن‌دوستی و ناسیونالیسم دو جهان متفاوت را ترسیم می‌کنند. در رویکرد ناسیونالیستی، هرچه مربوط به میهن است، با همه ضعف‌ها و کاستی‌هایش پذیرفته و چه‌بسا پرستیده می‌شود؛ درحالی‌که در وطن‌دوستی، برای عشق به وطن باید با ناکارآمدی و نادرستی‌های موجود در وطن مبارزه کرد؛ چون وطن‌ برای ما مهم است و نباید از ناعدالتی‌ها و ناآزادی‌های موجود در آن چشم‌پوشی کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پیامد تورم در ایران؛ فقر مطلق زنان سرپرست خانوار | DW | 19.08.2019وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید میلیاردها تومان اعتبار برای رفع فقر مطلق خانوارهای تک سرپرست، به ویژه زنان سرپرست خانواده اختصاص داده شده، ولی رشد تورم گاه تا ۷۰ درصد، این منابع را بی‌اثر می‌کند.

رئیس‌جمهور «قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی» را ابلاغ کردرئیس جمهور در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران 'قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی' را برای اجرا به نهاد ریاست جمهوری و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.

انهدام بزرگترین باند مواد مخدر در جنوب کشور توسط وزارت اطلاعاتبزرگترین باند مواد مخدر در جنوب کشور توسط وزارت اطلاعات منهدم شد.

آمار بانوان والیبالیست ایران برابر هنگ‌کنگ/ برهانی امتیازآورترینتیم ملی والیبال بانوان ایران در دومین بازی خود از جام ملت‌های آسیا برابر هنگ‌کنگ به میدان رفت و در پایان با نتیجه سه بر صفر به برتری رسید و به جمع هشت تیم برتر آسیا راه پیدا کرد

مورگان اورتاگوس: ایران سعی دارد خود را قربانی تروریسم جلوه دهدسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران به تور رسانه‌ای پخش اطلاعات نادرست خود ادامه می‌دهد تا خود را به عنوان قربانی و نه حامی اصلی تروریسم در جهان نشان دهد دروغ گفتن به رسانه‌های آمریکایی نمی‌تواند بر رفتارهای بی‌ثبات‌کننده ایران سرپوش بگذارد

مراسم یادبود برای یخچالی که دیگر نیستدر ایسلند، برای از بین رفتن یک یخچال طبیعی ۷۰۰ ساله مراسم عزاداری برگزار شد و در این مکان لوحی برای یادبود نصب شد.