مولر: گزارش تحقیق درباره دخالت روسیه هرگز ترامپ را مبرا نکرد | DW | 24.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باز هم اعلام کرد، گزارش نهایی تحقیقات در این زمینه هرگز رئيس‌جمهور آمریکا را از اتهامات وارده مبرا نکرده است.

بازرس ویژه پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ می‌گوید، گزارش نهایی تحقیقات در این زمینه هرگز دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را کاملا مبرا از اتهامات وارده در این زمینه نکرده است. ترامپ متهم شده که بر سر راه دستگاه قضایی این کشور برای رسیدگی به این پرونده مانع‌تراشی کرده است.

به گزارش خبرگزاری‌ آلمان، رابرت مولر در جلسه پرسش و پاسخ مجلس نمایندگان آمریکا در روز چهارشنبه دوم مرداد چند بار به این سئوال که آیا گزارش نهایی تحقیقات او و تیم‌اش در این زمینه ترامپ را کاملا از اتهامات وارده مبرا می‌کند پاسخ منفی داد و گفت: «این را گزارش می‌گوید.»مولر دو سال تمام به عنوان بازرس ویژه درباره تبانی احتمالی تیم انتخاباتی دونالد ترامپ با روس‌ها و ظن دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا تحقیق کرد.

در پایان ماه مارس سال جاری مولر گزارش نهایی این تحقیقات را ارائه داد. بخش‌هایی از این گزارش انتشار علنی نیافت. ترامپ از آن زمان به دفعات گفت، این گزارش او را از همه اتهام‌ها مبرا کرده است.در گزارش تیم رابرت مولر مواردی از تلاش ترامپ برای اعمال نفوذ بر تحقیقات فهرست شده بود. گفته شد، ‌این تلاش‌ها تنها به این دلیل به نتیجه نرسید که اطرافیان رئیس‌جمهور آمریکا حاضر به پیروی از درخواست‌ها و دستورات او نشدند.

با این حال مولر هرگز به‌روشنی ترامپ را متهم به سد کردن راه دستگاه قضایی نکرد. او در عین حال به‌کرات تأکید کرد که گزارش تحقیقات، ترامپ را از این اتهام مبرا نمی‌کند. در گزارش آمده است: «در حالی که این گزارش به این نتیجه منتهی نمی‌شود که رئیس‌جمهور عملی مجرمانه مرتکب شده او را از [از این اتهام] مبرا نیز نمی‌کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دویچوله بدبخت هنوز امیدواره 😆😆😆😆😆😆😆

Fuck off

روسیه ترامپ رییس جمهور کرد که دنیا به امریکا و ملت امریکا بخنده .... هیتلر رییس آلمان شد چی شد... صدام رییس عراق شد چی شد ....

ولي ماهم نتونستيم چيزي را ثابت كنيم 😂😂

من به عنوان یک حقوقدان با انتخاب مجدد پرزیدنت ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا مخالف هستم ولی حقیقت نباید زیرپا گذاشته شود و نباید به افراد و احزاب ظلم شود. حزب دموکرات را بسیار قوی تر از حزب جمهوری خواه می‌دانم و سیاستهای پرزیدنت ترامپ را در دراز مدت به ضرر ملّت آمریکا می‌دانم.

در مورد دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دو مسئله باید از هم تفکیک شود؛ آیا پرزیدنت ترامپ عامل روسیه است؟ احتمال آن در حدّ صفر است. آیا پرزیدنت ترامپ برای منافع روسیه و عقب ماندن ملّت آمریکا بهتر از رقیب دموکرات بود؟ جواب؛ کا.گ.ب در شناخت پرزیدنت ترامپ قطعا' اشتباه کرد

میخان تخریب کنن ترامپ را .... ولی دوباره رای میاره ......... ترامپ دوباره انتخاب میشه

باز که این متوفی رو از گور کشیدید بیرون ! توی دویچه وله چند تا صادراتی داریم؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح ادعای دو تابعیتی، تخریب دولت است / شفاف‌سازی‌های مالی را به مردم گزارش می‌دهموزیر بهداشت: بچه کاشنگتن سیتی هستم نمکی درباره ادعای کریمی قدوسی مبنی بر دو تابعیتی بودن خود: دانشجو که بودم همه می‌گفتند به فرانسه یا انگلیس سفر می‌کنند، من هم که بچه کاشان بودم می‌گفتم می‌روم کاشنگتن سیتی. احتمالا این نماینده این ماجرا را شنیده! ماشاله فقط از مسئولین نمک میپاچه. هر هر اگر کریمی قدوسی با دروغ گویی به نظام ضربه میزند چرا دادستان به موضوع ورود نمیکند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترک‌تازی تورم و توهم مهار؛ گزارش مرکز آمار از تورم تیر۹۸ چه می‌گوید؟۸۵ درصد دارایی‌های ایران، تنها در اختیار یک درصد از جمعیت کشور 🔸علی سعدوندی، کارشناس اقتصادی در ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری کار ایران (ایلنا) : ... چیزی حدود یک درصد جمعیت کشور، حدود ۸۵ درصد دارایی‌ها را دارند بنابراین سطح تورم هر چی بالا برود تو جیب کی می ره؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزارت دادگستری از رابرت مولر خواسته است شهادتش در حدود گزارش منتشر شده باشدیک مقام رسمی وزارت دادگستری آمریکا به رابرت مولر، بازپرس پیشین پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گفته است که در جریان شهادتش در مجلس نمایندگان باید در حدود آن‌چه در گزارش منتشر شده ا مثلا چی‌ا منتشر نشده ؟ چی رو از‌ مردم‌ مخفی میکنید؟ چرا مدام فقط یک طرف موضوع رو گزارش میدین؟ تو این دو سال یک بار شد درباره رسوایی واقعی تیم اوباما (spygate) گزارش بدین؟ حیف پول مالیات دهندگان آمریکایی برای شما اِ برای چی ؟ ازین دادگاه های فرمایشی قراره چی دربیاد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش توئیتری ربیعی از محتوای مباحث امروز هئیت دولت درباره چالش‌های اخیرسخنگوی دولت بخشی‌هایی از سخنان امروز حسن روحانی در نشست هیئت دولت را در توئیتر خود منتشر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«اشتغال» را هم سیل برد/امان از «پارتی‌بازی» در توزیع کالاها!یکی از اهالی پلدختر می‌گوید: «اگر به مغازه‌های لوازم خانگی سری بزنید، یخچال‌های توزیع‌شده را می‌بینید که مردم برای فروش در آنجا گذاشته‌اند.»
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »