مولر: گزارش من ترامپ را تبرئه نمی‌کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان ویژه رابرت مولر ادعای دونالد ترامپ دایر بر 'تبرئه کامل' او توسط گزارش تحقیقات مربوط به مداخله روسیه در انتخابات را رد کرده است. آقای مولر همچنین تاکید کرد که تیم او شواهدی از مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ با هدف کمک رساندن به پیروزی دونالد ترامپ پیدا کرد.

دادستان ویژه رابرت مولر ادعای دونالد ترامپ دایر بر"تبرئه کامل" او توسط گزارش تحقیقات مربوط به مداخله روسیه در انتخابات را رد کرده است.آقای مولر دو سال را صرف تحقیق درباره ادعای تبانی میان کارزار انتخاباتی ۲۰۱۶ دونالد ترامپ با روسیه کرد.

آقای مولر - که قبلا مدیر اف بی آی بود - و تیم او نتیجه گیری کردند که نمی توانند رئیس جمهور را در ارتباط با کارشکنی در مسیر عدالت محاکمه کنند، اما او را تبرئه هم نکردند. آقای مولر در این نشست ها بر نگرانی ها در مورد ادامه مداخله روسیه در نظام سیاسی دمکراتیک آمریکا تاکید کرد. آقای مولر پیشاپیش روشن کرده بود نمی خواهد در آتش متقابل جمهوری خواهان و دمکرات ها گرفتار شود و در لحظاتی در طول جلسات روز چهارشنبه از شرایطی که در آن قرار گرفته معذب به نظر می رسید.

گزارش مولر تشریح می کند که یک رشته شرایط خاص در این وضعیت نقش دارند، چون دستورالعمل دفتر مشاوره حقوقی وزارت دادگستری بیان می کند که رئیس جمهور را نمی توان در زمان قدرت متهم کرد.اعضای دمکرات کمیته قضایی بر ده موردی تمرکز کردند که بازرس ویژه از آنها به عنوان مواردی نام برده بود که رئیس جمهور ممکن است برای سد کردن تحقیقات تلاش کرده باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا سال 2024 تیتر بزنید استیضاح ترامپ از رو هم نرید

مولر قاضی نبود که بخواد ترامپ رو تبرئه بکنه یا نکنه. مولر فقط بازپرس بود و ماموریتش این بود که ببینه آیا جرمی‌ وجود داره که بشه بخاطرش ترامپ رو به دادگاه کشوند، که نتیجه تحقیقش این بود که جرم قابل پیگیری وجود نداره. تموم.

لازم به تشکیل یک کمیته جهت بررسی دخالتهای رسانه هایی مانند بی بی سی در امور دیگر کشورها هست، و‌صد البته این هیئت تحقیق برای انتخاباتهای ایران نیز، لازم بنظر می رسد؛فراموش نکرده ایم که در سال ۸۸،بی بی سی، چقدر وقیحانه دخالت نمود و یقه دری کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مولر: گزارش تحقیق درباره دخالت روسیه هرگز ترامپ را مبرا نکرد | DW | 24.07.2019رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باز هم اعلام کرد، گزارش نهایی تحقیقات در این زمینه هرگز رئيس‌جمهور آمریکا را از اتهامات وارده مبرا نکرده است. باز که این متوفی رو از گور کشیدید بیرون ! توی دویچه وله چند تا صادراتی داریم؟ میخان تخریب کنن ترامپ را .... ولی دوباره رای میاره ......... ترامپ دوباره انتخاب میشه در مورد دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دو مسئله باید از هم تفکیک شود؛ آیا پرزیدنت ترامپ عامل روسیه است؟ احتمال آن در حدّ صفر است. آیا پرزیدنت ترامپ برای منافع روسیه و عقب ماندن ملّت آمریکا بهتر از رقیب دموکرات بود؟ جواب؛ کا.گ.ب در شناخت پرزیدنت ترامپ قطعا' اشتباه کرد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش بازرس مولر؛ آیا ترامپ پس از ریاست‌جمهوری می‌تواند متهم شود؟رابرت مولر بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات آمریکا روز چهارشنبه ۲۴ ژوئیه در سنای آمریکا شهادت داد که نمی‌تواند رئیس‌جمهور دونالد ترامپ را به دلیل تلاش برای مخدوش کردن عدالت تحت تعقیب قرار دهد؛ چرا که قوانین وزارت دادگستری با صراحت می‌گویند که یک رئیس‌جمهور بر مسند قدرت را نمی‌توان متهم کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت دادگستری از رابرت مولر خواسته است شهادتش در حدود گزارش منتشر شده باشدیک مقام رسمی وزارت دادگستری آمریکا به رابرت مولر، بازپرس پیشین پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گفته است که در جریان شهادتش در مجلس نمایندگان باید در حدود آن‌چه در گزارش منتشر شده ا مثلا چی‌ا منتشر نشده ؟ چی رو از‌ مردم‌ مخفی میکنید؟ چرا مدام فقط یک طرف موضوع رو گزارش میدین؟ تو این دو سال یک بار شد درباره رسوایی واقعی تیم اوباما (spygate) گزارش بدین؟ حیف پول مالیات دهندگان آمریکایی برای شما اِ برای چی ؟ ازین دادگاه های فرمایشی قراره چی دربیاد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا می‌توانست افغانستان را از صحنه زمین محو کندترامپ: آمریکا می‌توانست افغانستان را از صحنه زمین محو کند رئیس جمهور آمریکا مدعی شد، کشورش می‌تواند 'در عرض چند روز افغانستان را از صحنه زمین محو کند' اما او به جایش تصمیم گرفته نیروهای آمریکایی را بعد از حدود دو دهه جنگیدن در این کشور از آنجا خارج سازد. بازم زره مفت زد این چاقال ترامپ_چاخان اگه میتونستی میکردی! خیلی پستین که انقدر راحت در مورد یک کشور و مردمش صحبت میکنین😡
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت ترامپ مقررات تازه اخراج سریع مهاجران را معرفی می کنددولت آمریکا درحال معرفی فرآیند تازه ای برای دور زدن دادگاه های مهاجرت و اخراج سریع مهاجران است. براساس مقررات تازه هر مهاجر فاقد مدرکی که نتواند ثابت کند برای بیش از دو سال به طور پیوسته در آمریکا بوده فورا اخراج خواهد شد. 😔😔
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران با عدم تهدید منافع آمریکا، ترامپ را خوشحال کندوزیر خارجه آمریکا گفت: آنچه ما از ایران می‌خواهیم آن است که مانند کشوری عادی رفتار کند و منافع آمریکا را در سراسر دنیا تهدید نکنید. اگر آن‌ها چنین کنند، رئیس‌جمهور ترامپ خوشحال خواهد شد که مانند دیگر کشورها با آنان رفتار کند». تلفنی به خام عنی گفته؟ بد جوري ترسيدي ها ترامپ منافع آمریکا در خلیج خوکها است نه درخلیج فارس
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »