موفقیت کشتی‌گیر ترکیه در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان

16/08/1400 11:40 ب.ظ

کشتی‌گیر وزن 92 کیلوگرم ترکیه صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی کشتی زیر 23 سال جهان شد. 07.11.

07.11.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ارهان یایلاجی، کشتی‌گیر وزن 92 کیلوگرم ترکیه در مسابقات قهرمانی کشتی زیر 23 سال جهان در بلگراد، پایتخت صربستان مدال برنز را کسب کرد.

به گزارش فدراسیون کشتی ترکیه، یایلاجی در آخرین روز این مسابقات با رستم شودی‌اف، نماینده ازبکستان به رقابت پرداخته و با نتیجه 13 بر 2 او را شکست داد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

آتش‌سوزی در بخش کووید-١٩ در بیمارستانی در هند جان ١١ بیمار را گرفتوقوع حادثه‌ای مشابه در ماه مه و در بحبوحه مقابله این کشور با خیز مرگبار کووید-١٩ نیز موجب مرگ ١٨ بیمار شده بود.

اختلال در خطوط متروی تهران و گرفتار شدن برخی مسافران در قطارها

با وخامت اوضاع در اتیوپی آمریکا کارمندان سفارت خود در آدیس‌آبابا را تخلیه می‌کندواشنگتن به رده دیپلمات‌های غیر اساسی خود در اتیوپی دستور داد تا این کشور را ترک کنند.بر اساس گزارش‌ها، واشینگتن شنبه، 6 نوامبر، دلیل این دستورالعمل ادامه

شبه‌نظامیان نیابتی بازنده در انتخابات عراق در منطقه سبز بغداد چادر زدندشماری از رهبران و فرماندهان گروهای شبه‌نظامی عراقی وابسته به ایران که در انتخابات پارلمانی اخیر عراق شکست خورده‌اند، در جمع هواداران خود در برابر ورودی‌های

توضیح پلیس در خصوص تیراندازی ماموران گشت در اهوازتوضیح پلیس در خصوص تیراندازی منجر به مرگ توسط ماموران گشت در اهواز: پژو پارس سفید با شیشه‌های دودی شباهت کامل با خودروی سارقان داشت و راننده به دستور توقف توجه نکرد ماموران پلیس برابر قانون به کارگیری سلاح اقدام کردند و مراتب در دست بررسی است کیر تو ناموستون کسکشا ، با این تیتر زدنتون کیرم تو ناموس تمام ماموران پلیستون که یه مشت قاتل عقده ای هستند . طبق پروتکل های نظامی اگر ماشین به اخطار ایست پلیس توجه نکرد باید با شلیک به لاستیک ماشین باعث از حرکت ایستادن اون ماشین بشن نه اینکه مستقیم به راننده شلیک کنن قطعا اگه مامور آموزش لازم رو میدید هیچ وقت همچین اشتباهی رو مرتکب نمیشد این دلائل تااینجا قابل قبول نیست ونوعی توجیه اقدام نادرست است

دروغ میزبانی جام جهانی در قطر و بودجه‌های ناپدید شده در کیش

کشتی‌گیر وزن 92 کیلوگرم ترکیه صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی کشتی زیر 23 سال جهان شد.

07.11.2021

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

ارهان یایلاجی، کشتی‌گیر وزن 92 کیلوگرم ترکیه در مسابقات قهرمانی کشتی زیر 23 سال جهان در بلگراد، پایتخت صربستان مدال برنز را کسب کرد.

به گزارش فدراسیون کشتی ترکیه، یایلاجی در آخرین روز این مسابقات با رستم شودی‌اف، نماینده ازبکستان به رقابت پرداخته و با نتیجه 13 بر 2 او را شکست داد.

کشتی‌گیران ملی‌پوش ترکیه در چارچوب این مسابقات 2 مدال نقره و 8 مدال برنز دریافت کردند.