موفقیت ترکیه در مرحله نخست ساخت واکسن و داروی ویروس کرونا

05/04/2020 11:09:00 ب.ظ

موفقیت #ترکیه در مرحله نخست ساخت واکسن و داروی ویروس #کرونا

کرونا, «کووید-19»

موفقیت ترکیه در مرحله نخست ساخت واکسن و داروی ویروس کرونا

دانشگاه آنکارا مرحله اول آزمایش و ساخت واکسن و داروی ویروس کرونا را با موفقیت به پایان رساند. - خبرگزاری آناتولی

05.04.2020آنکارا/خبرگزاری آناتولیدانشگاه آنکارا در توئیتر در خصوص فعالیت های پروفسور آیکوت اوزکول درباره فعالیت های ساخت دارو برای ویروس کرونا اعلام کرد: تحقیق و آزمایش در خصوص «جداسازی ویروس SARS-COV-2»، مرحله نخست برای ساخت سرم، واکسن و داروی ویروس کرونا با موفقیت به پایان رسید.

در ادامه این پیام آمده است: این اولین گام برای ساخت سرم، واکسن و داروی ویروس کرونا بود که با موفقیت توسط تیم پروفسور آیکوت اوزکول انجام گرفت.پروفسور ارکان ایبیش، رئیس دانشگاه آنکارا نیز در توئیتر شخصی خود نوشت: به دوستانم تبریک می گویم؛ یقین دارم این موفقیت ادامه خواهد یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

😂😂😂😂

ادعای محققان استرالیایی: داروی ضد شپش ویروس کرونا را از بین می‌برد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimادعای محققان استرالیایی: داروی ضد شپش ویروس کرونا را از بین می‌برد کایلی واکتاف: ما دریافتیم که حتی یک دوز از این دارو می‌تواند ظرف ۴۸ ساعت RNA ویروس را حذف کند و به طور موثری تمام مواد ژنتیکی ویروس را از بین ببرد به امید خدا ❤️🙏 نتایج این تحقیقات، مناسب برای مراکز تحقیقاتیست و انتشار آن در رسانه های عمومی آنهم در شرایطی که کشور چند صد قربانی الکل دارد می تواند باعث افزایش مردگان ناشی از سوء مصرف دارویی شود آنهم در شرایطی که چنین داروهایی به وفور در داروخانه ها موجودند.

هند صادرات داروی تجویزی ترامپ برای کرونا را ممنوع کردهند صادرات داروی ضدمالاریای هیدروکسی کلروکین را که دونالد ترامپ از آن به عنوان برگ برنده در مبارزه با ویروس کرونا یاد کرده بود، ممنوع کرد. مگر ترامپ دارو تجویز میکنه؟ شما واقعا احمقید یا خودتونو به حماقت میزنید BBC News.Abdullah+Gulbodin +Sayaf+Mola Baradar +Mola Shaheen = Terrorists and are dangerous than Corona Virus, bcs they killed more than 1.5 million Afghans- سیاسي مشران: غني دې حکومتي ګومارنې وځنډوي؛ د جوړجاړي خبرې ښې روانې دي چقد پول گرفتی تا شرفتو بفروشی. چقد پول میگیری تا ناموستو بفروشی؟ مزدور. خائن ب ملت. رسانه بیشرف.

چه کشورهایی بودجه اضطراری برای مقابله با کرونا دریافت می‌کنند؟چه کشورهایی بودجه اضطراری دریافت می‌کنند؟ | صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی ارائه بودجه‌های اضطراری به کشورهای در حال توسعه و کم درآمد جهان را با هدف تقویت اقداماتشان در مقابله با ویروس کرونا آغاز کرده‌اند

به‌گفته وزارت بهداشت ایران در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۹ نفر در اثر ابتلا به کووید ۱۹ در کشور جان باخته‌اندبه این ترتیب تا کنون مجموع مرگ و میر در اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایران به ۳ هزار و ۴۵۲ نفر رسید. وزارت بهداشت از اول کرونا آمارش روی ۱۳۹ تا ۱۴۲ نفر فوتی در روز است ، این عجیب نیست ......

آمار غیررسمی از حدود ۴۲ هزار مرگ بر اثر کرونا در ووهان چین حکایت داردروزنامه واشنگتن‌پست در گزارشی نوشت بررسی تصاویر منتشرشده از قربانیان ویروس کرونا در ووهان چین و همچنین بررسی‌های صورت‌گرفته در رسانه‌های اجتماعی از می کسی انتظار نداره از چین، روسیه، ایران، کره_شمالی، سوریه، عراق، ونزوئلا و... از این دست نظام های سرکوبگر آمار صحیح و واقعی ارائه بشه! کرونا ویروس_کرونا منابع اونها هم مثل شما نامعلوم هست؟ تو هوا دروغ‌پراکنی کنین! گفتن لاف در غریبی و گوز در مسگر خانه همینه! حالا هی بشینین خبر چرت تحویل جامعه بدین! آمریکا و چین باهم رقابت دارن معلومه همدیگه رو متهم میکنن تو هم زحمت بکش منابع موثق خبریت رو بگو! یکی نخواست نامش فاش شود بدرد نمیخوره An american who tells us that Chinese didn’t tell the truth. And you trust the American. Well, well, well. Good to know.

افزایش افراد مبتلا به کرونا در برخی کشورهای عربیشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در عمان به 277، در فلسطین به 205 و در سومالی به 7 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

دانشگاه آنکارا مرحله اول آزمایش و ساخت واکسن و داروی ویروس کرونا را با موفقیت به پایان رساند.- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دانشمندان استرالیایی در ادعایی بیان کردند که داروی ضد شپش سر می‌تواند ظرف 48 ساعت ویروس کرونا را از بین ببرد.اداره کل تجارت خارجی هند با صدور بخشنامه‌ای صادرات داروی هیدروکسی کلروکین و هر ماده‌ای را که در ترکیب آن استفاده می‌شود، ممنوع اعلام کرد.رسانه‌های غربی از واشنگتن گزارش دادند، شیوع کرونا در جهان برخی کشورها و دولت ها را با چالش جدی بودجه برای درمان و اتخاذ تدابیر ضد کرونایی روبرو کرده که شماری از این کشورها در این روند به کمک نیاز دارند.

05.04. "کایلی واکتاف"، مسئول این تحقیق گفت: « ما دریافتیم که حتی یک دوز از این دارو می‌تواند ظرف 48 ساعت RNA ویروس را حذف کند و به طور موثری تمام مواد ژنتیکی ویروس را از بین ببرد.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی دانشگاه آنکارا در توئیتر در خصوص فعالیت های پروفسور آیکوت اوزکول درباره فعالیت های ساخت دارو برای ویروس کرونا اعلام کرد: تحقیق و آزمایش در خصوص «جداسازی ویروس SARS-COV-2»، مرحله نخست برای ساخت سرم، واکسن و داروی ویروس کرونا با موفقیت به پایان رسید. دونالد ترامپ: داروی کرونا از فردا در نیویورک و سایر نقاط استفاده خواهد شد این اظهار نظر آقای ترامپ در شرایطی صورت گرفت که پزشکان همچنان در مورد عوارض و خطرات ناشی از استفاده بیش از حد از این دو دارو هشدار می‌دهند و سازمان غذا و داروی ایالات متحده نیز مجوز استفاده محدود از داروی ضد مالاریا را برای معالجه بیماران مبتلا به ویروس کرونا صادر کرده است. در ادامه این پیام آمده است: این اولین گام برای ساخت سرم، واکسن و داروی ویروس کرونا بود که با موفقیت توسط تیم پروفسور آیکوت اوزکول انجام گرفت.» در حالی که هنوز نحوه عملکرد این دارو مشخص نیست، این دارو احتمالا توانایی سلول‌های میزبان برای از بین بردن ویروس را افزایش می‌دهد. پروفسور ارکان ایبیش، رئیس دانشگاه آنکارا نیز در توئیتر شخصی خود نوشت: به دوستانم تبریک می گویم؛ یقین دارم این موفقیت ادامه خواهد یافت.۶ میلیون دلار (بانک جهانی) - جمهوری دمکراتیک کنگو: ۴۷.

آزمایش و تحقیقات در زمینه ساخت دارو و سرم ویروس کرونا در انستیتوی بیوتکنولوژی و آزمایشگاه‌های ویروس شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آنکارا انجام می گیرد..۳ میلیارد نفری باشد. .