موفقیت هنرپیشه ترک در جشنواره بین‌المللی نیویورک

05/09/1398 09:16 ق.ظ

جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی سریال‌های تلویزیونی «امی» در نیویورک به خلوق بیلگینر هنرپیشه نامی ترکیه تعلق گرفت.

جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی سریال‌های تلویزیونی «امی» در نیویورک به خلوق بیلگینر هنرپیشه نامی ترکیه تعلق گرفت.جایزه بهترین بازیگر مرد در چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی مجموعه‌های تلویزیونی «امی» در نیویورک به خلوق بیلگینر هنرپیشه مشهور ترکیه به خاطر نقش‌آفرینی در سریال شخصیت تعلق گرفت.

او پس از دریافت جایزه به خبرنگار آناتولی گفت: «حس بسیار خوبی است؛ بیش از اینکه برای خودم خوشحال باشم از این خرسندم که این جایزه را به نام ترکیه دریافت کردم». وی همچنین اظهار داشت: «از اینکه کاری که با علاقه انجام می دهم مورد توجه بینندگان قرار گرفته و در یک پلتفرم بین المللی لایق دریافت جایزه شده است بسیار خوشحالم».

ادامه مطلب:
aa_persian »

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ بلومبرگ وارد رقابت با نامزدهای دموکرات شدشهردار سابق نیویورک که ۷۷ سال دارد در حالی کاندیداتوری خود را برای کسب نامزدی حزب دموکرات اعلام کرد که ۱۷ سیاستمدار دموکرات پیش از این پا به این عرصه گذاشته بودند. نمیشه چون من ترامپ را انتخاب کردم

پنجمین «هفته فیلم‌های ترک» فردا در باکو آغاز می‌شود

خانواده‌های بازداشت‌شدگان به مراجع قضایی مراجعه کنند/ مقامات قضایی از نزدیک در جریان بازجویی‌ها هستند/ آمار بازداشتی‌‌های آزاد شده در روزهای آینده اعلام می‌شود/ تلاش می‌کنیم، مشکلی برای بازداشتی‌ها پیش‌ نیایدرییس سازمان زندان‌ها در گفت‌وگو با ایلنا: خانواده‌های بازداشت‌شدگان به مراجع قضایی مراجعه کنند/ مقامات قضایی از نزدیک در جریان بازجویی‌ها هستند/ آمار بازداشتی‌‌های آزاد شده در روزهای آینده اعلام می‌شود/ تلاش می‌کنیم، مشکلی برای بازداشتی‌ها پیش‌ نیاید

شکننده هشتاد رکورد جهانی | DW | 25.11.2019۲۵ نوامبر ۲۰۱۱: هشت سال پیش در چنین روزی واسیلی آلِکسِیف در مونیخ درگذشت. او هشت بار پیاپی مدال طلای دسته فوق سنگین وزنه‌برداری جهان را برای شوروی به ارمغان آورد و ۸۰ بار رکود جهان و ۸۱ بار رکورد شوروی را تغییر داد. روزشمار

ادامه اعتراض‌ها و سرکوب‌ها در عراقدر ادامه اعتراض‌ها و تظاهرات‌ ضد دولتی در عراق، دست‌کم شش تن دیگر، در شهرهای جنوبی بصره و ناصریه، از سوی نیروهای امنیتی عراق کشته شدند. بنابر گزارش‌ها ده‌ها تن نیز در درگیری‌ها روز یک‌شنبه در عراق مجروح شدند. بیشتر بخوانید:

آمریکا خواستار بسته شدن حساب‌های مقامات ایرانی در شبکه‌های اجتماعی شدرئیس مجلس نمایندگان آمریکا نیز به اعتراض‌های گسترده در ایران که در اعتراض به افزایش قیمت بنزین آغاز شد و شهرهای مختلف این کشور را در بر گرفت واکنش نشان داد. به احترام سکوتی که اتفاق انداختند ، یک دقیقه فریاد می‌کنیم. اعتراضات_سراسری اعتراضات_آبان۹۸ قهر_ملی اعتصابات_سراسری بنزین_۳۰۰۰_تومانی بنزين پس کی الان از وقتش هم گذشته پلوسی برای چی عکسش اینجاس!!؟؟؟برایان هوک‌گفته!