موسوی: از هنرمندان عذرخواهی می‌کنم

23/09/1400 01:38 ب.ظ

موسوی، نماینده اردبیل با اشاره به جنجال «هر که نمی‌خواهد از ایران برود»: *از هنرمندان عذرخواهی می‌کنم *صحبت‌هایم تحریف شد *نباید با هر خبرنگاری مصاحبه کنیم *مظلوم واقع شدم *تعجبم از صدا و سیماست *به کل مجلس توهین شده است

نماینده مردم اردبیل در مجلس تاکید کرد که مصاحبه بنده تحریف شده و بنده در مصاحبه ام تاکید کردم که تامین کالاهای اساسی و معیشت مردم در اولویت قرار دارد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید کاظم موسوی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس گفت: بنده می خواهم به اتفاقی که چند روز گذشته برایم پیش آمد، اشاره کنم و از همکاران خواهش کنم با هر خبرنگاری مصاحبه نکنیم. در مصاحبه انجام شده صحبتهای بنده را تحریف کردند. خبرنگار از من سوال کرد آیا موافق ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات آلات موسیقی هستید؟ بنده نیز در پاسخ گفتم آیا نان مردم و تامین کالاهای اساسی و معیشت مردم در اولویت است یا واردات آلات موسیقی؟

وی در ادامه گفت: بنده برای هنرمندان احترام قائل هستم و از همه آنها پوزش می طلبم، اما تعجبم از صدا و سیما است. شب گذشته مجری شبکه ۵ صداوسیما در حق بنده مطالبی را گفتند که ای کاش تحقیق می کردند و بنده در این موضوع مظلوم واقع شدم از آقای جبلی انتظار می رود در این موضوع ورود کند چرا که نه تنها به بنده بلکه به کل مجلس توهین شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بهتره بیشتر مواظب صحبت کردنمون باشیم معمولا ابلهان و ریاکاران دهانهای گشاد و مغزهای تهی یا پر از کثافات و انحرافات و توهمات دارند پدرسگ تو زر مفت زدی اونوقت خبرنگار متهم شد؟ به مجلس توهین شد؟ بله اگر هم شده شما کردی حضور امثال شما در مجلس خودش یه نو توهین به حساب میاد. همه مجلس هم مثل تو هستند مگه آخوند خوب هم داریم؟ داریم تیر چراغ برقا رو واسشون تیز میکنیم

ای ریاکار آن لوله دردماغ توهم نمایشی است مثل نماز خواندن آن ریاکار معروف 🤣🤣 مجلس دروغ گو طرح_شفافیت کاری نداره؛ متن مصاحبه را چاپ کنند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد! شارلاتان کونی هزار چهره وقتی بهت میگم هرزه زاده تخم سگ بی راهه نگفتیم اینم فایل صوتیت کسکش عوضی . شارلاتان کونی هزار چهره وقتی بهت میگم هرزه زاده تخم سگ بی راهه نگفتیم .

اعتراض‌هایی که امروز در جامعه وجود دارد، ناشی از بی در و پیکری شرکت‌های دولتی استعضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: ما در پرداخت های سال های گذشته شاهد این بودیم که شرکت های دولتی مسیر جدیدی از دولت طی کرده اند و پرداخت و پاداش های آن ها در کشور بحران ساز شده است، امروز بسیاری از این اعتراضات که در جامعه وجود دارد ناشی از بی در و پیکری شرکت های دولتی است.

گوه خورده مادر جنده عوضی فایل صوتیش به وضوح تو ایترنت موجوده سرچ کنید که صراحتا گفته راه کشورهای دیگه براش بازه....... کسکش هرزه زاده دروروی بیشرف عوضی هزار چهره گوه خورده مادر جنده عوضی فایل صوتیش به وضوح تو ایترنت موجوده سرچ کنید که صراحتا گفته راه کشورهای دیگه براش بازه.... کسکش هرزه زاده دروروی بیشرف عوضی هزار چهره

گوه خورده مادر جنده عوضی فایل صوتیش به وضوح تو ایترنت موجوده سرچ کنید که صراحتا گفته راه کشورهای دیگه براش برازه.... کسکش هرزه زاده دروروی بیشرف عوضی هزار چهره چرا از اول گوهی بخوری که اخرش مجبور بشی بالا بیاری چاقال کوه اضافی خوردی دیدی …. آب هم قطعه الان زدی جاده خاکی که طلبکارم بشی؟ اره یکی تو مظلومی صدتا باقی نمایندگان دولت عنقلابی چند صدتا رئیس جمهور که نه رئیس دولتتان و چند هزارتا هم رهبر دیکتاتورتان واقعا اگه شما مظلومید پس امام حسین چی بود؟؟؟

مرتیکه شارلاتان کولی بازی راه انداخته واسه فرافکنی! ای کیر خر تون کون گشاد آدم چاخان و انکار گر! تحریف آفت خبرنگاری شده گ و ه خورد ببند در اون گاله رو کثافت

افزایش درآمد ایران از عوارض خروج از این کشور در بودجه سال آیندهبراساس لایحه بودجه منتشر شده از سوی دولت ایران درآمد دولت از عوارض خروج از کشور هزار و 500 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. - خبرگزاری آناتولی حرامشان باد

ثبت رکوردی تلخ در آمریکا: تلفات ناشی از کرونا از ۸۰۰ هزار نفر فراتر رفتبه این ترتیب بر اساس آمار ارائه شده از هر ۱۰۰ آمریکایی بالای ۶۵ سال، یک نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و از هر ۴۱۵ آمریکایی یک نفر به علت ابتلا به کرونا جان باخته است. پیرمرد خرفت متوهم از دونالد ترامپ ایراد میگرفت در کنترل ویروس کرونا در امریکا کوتاهی کرده خودش یکساله در راس قدرته و واکسن هم‌ هست پس چه غلطی میکنه که آمار کشته ها اینقدر بالاست خاک برسر آنهایی که به این خرفت رای دادند . دم آمریکا گرم تو همه چی میخاد اول باشه

کرونا در ایران؛ بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز مبتلا در خراسان رضویبچه ها به هیچ عنوان نمی توانند مراقب باشند تا مبتلا به ویروس کرونا نشوند چون در یک محیط شلوغ مثل مدرسه این کار غیر ممکن است.

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .