موسوی: طبیعی است مردم لبنان ناراحت باشند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در نشست خبری خود با اشاره به تحولات اخیر در لبنان گفت حادثه بیروت بزرگ بود و طبیعی است مردم ناراحت باشند و تبعاتی هم داشته باشد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در نشست خبری خود با اشاره به تحولات اخیر در لبنان گفت حادثه بیروت بزرگ بود و طبیعی است مردم ناراحت باشند و تبعاتی هم داشته باشد.عباس موسوی، سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در نشست خبری خود در واکنش به تحولات لبنان گفت: حادثه بیروت بزرگ بود و طبیعی است مردم ناراحت باشند و تبعاتی هم داشته‌است. اگر برخی کشورهای خارجی برای اهداف سیاسی بخواهند این موضوع را دستاویز کنند، قابل قبول نیست.

موسوی در پاسخ به سوالی درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران اظهار کرد: این موضوع بیشتر تهدیدی برای شورای امنیت است و آمریکا تلاش دارد این نهاد را تضعیف کند و تحت انقیاد خود درآورد. اعضای شورای امنیت باید احتیاط کرده و در دام آمریکا نیافتند. با درایتی که در رهبری کشورهای مستقل وجود دارد و رایزنی هایی که ما داشته ایم، امیدواریم شکستی دوباره برای آمریکا باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همبستگی جهانی با مردم رنج دیده لبنان نشانه وجدان بیدار بشریت استرئیس‌جمهور در جلسه امروز هیات دولت ضمن ابراز تأسف و تأثر مجدد دولت و ملت ایران از فاجعه بیروت و همدردی با دولت و ملت لبنان، از همبستگی جهانی با مردم آسیب دیده لبنان اظهار خشنودی کرد و آن را نشانه وجدان بیدار و زنده بودن حس نوعدوستی و دیگردوستی در میان بشر معاصر دانست.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

همبستگی جهانی با مردم رنج دیده لبنان نشانه وجدان بیدار بشریت استرئیس جمهور ضمن ابراز تأسف و تأثر مجدد دولت و ملت ایران از فاجعه بیروت و همدردی با دولت و ملت لبنان، از همبستگی جهانی با مردم آسیب دیده لبنان اظهار خشنودی کرد و آن را نشانه وجدان بیدار و زنده بودن حس نوع دوستی و دیگردوستی در میان بشر معاصر دانست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خواب‌هایی که مکرون برای آینده لبنان دیده استامانوئل مکرون نخستین رهبر و شاید اولین شخصیت خارجی‌ای محسوب می‌شود که بعد از انفجار بیروت وارد این شهر ویران شد؛ اما رفتارها و اظهاراتی هم از خود به جای گذاشت که می‌تواند نام او را از حیث تحولاتی که رقم خواهد خورد در تاریخ این شهر ماندگار سازد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

معاون رئیس‌جمهور ترکیه: تمامی بیمارستان‌ها و آمبولانس‌های هوایی ترکیه در خدمت لبنان استمعاون رئیس‌جمهور ترکیه: تمامی بیمارستان‌ها و آمبولانس‌های هوایی ترکیه در خدمت لبنان است فواد اوکتای: ترکیه برای بازسازی بندر بیروت و ساختمان‌های اطراف آن که خسارت زیادی دیده‌اند، اعلام آمادگی می‌کند. معاون رئیس‌جمهور ترکیه: تا فعالیت دوباره بندر بیروت، بندر مرسین‌ در خدمت لبنان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجازات به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نیاز به وضع قانون دارد/ سلامتی مردم و جامعه بر همه چیز ارجح است/ امکان رعایت فاصله‌گذاری در عزاداری‌ها بسیار کم استمنوچهری در گفت‌وگو با ایلنا: مجازات به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نیاز به وضع قانون دارد/ سلامتی مردم و جامعه بر همه چیز ارجح است/ امکان رعایت فاصله‌گذاری در عزاداری‌ها بسیار کم است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتشار اطلاعات مالی فیلم‌های سینمایی نقض حریم شخصی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استیکی از تهیه‌کنندگان سینما با ذکر این نکته که انتشار اطلاعات مالی فیلم‌های سینمایی نقض حریم شخصی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است، از انتشار اسامی افراد غیردولتی و غیرعمومی در بخش سهامداران فهرستی با عنوان «گواهی‌های مالکیت فیلم» از سوی سازمان سینمایی انتقاد کرد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »