موسوی: رژیم آمریکا باید پاسخگوی حمایت از گروهک تروریستی تندر باشد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

11/05/1399 03:55 ب.ظ

سخنگوی وزارت امور خارجه: آمریکا پاسخگوی حمایت از گروهک_تروریستی_تندر باشد رژیم آمریکا در حالی خود را در کنار مردم ایران معرفی می‌کند که تروریست‌های شناسنامه‌دار را در خاک خود جای داده و از آنها در ابعاد و اشکال مختلف حمایت و پشتیبانی می‌کند

سخنگوی وزارت خارجه ایران، آمریکا را مسئول اقدامات تروریستی گروهک تندر دانست.

، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن قدردانی از اقدام مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در دستگیری سرکرده یک گروهک تروریستی و خرابکار افزود: رژیم آمریکا در حالی خود را در کنار مردم ایران معرفی می‌کند که تروریست‌های شناسنامه دار و کسانی که مسئولیت چندین عملیات تروریستی داخل ایران را بر عهده گرفته و دست شان به خون مردم و شهروندان بی گناه ایرانی آلوده است را در خاک خود جای داده و از آنها در ابعاد و اشکال مختلف حمایت و پشتیبانی می‌کند.

موسوی ضمن اعتراض شدید به دولت آمریکا افزود: این رژیم باید پاسخگوی حمایت از این گروهک تروریستی و دیگر گروهک‌ها و جانیانی که از داخل آمریکا هدایت عملیات خرابکارانه، مسلحانه و تروریستی علیه مردم ایران را بر عهده دارند و خون شهروندان ایرانی را بر زمین می‌ریزند، باشد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعاتدستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر توسط وزارت اطلاعات اشراف سربازان گمنام امام زمان (عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا منجر به دستگیری سرکرده گروهک تروریستی «تندر» شد. وزارت اطلاعات: جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد./صداوسیما

سرکرده گروه تروریستی تندر در دستان وزارت اطلاعات/ آشنایی با گروهک تندر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimآشنایی با گروهک_تروریستی_تندر گروهک تروریستی تندر در سال ۱۳۸۳ توسط فردی به‌نام فتح‌الله منوچهری ملقب به فرود فولادوند تشکیل شد این گروهک به‌طور مستقیم مسئولیت چندین عملیات تروریستی در ایران را برعهده گرفته است

ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان(عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا/ سرکرده گروه تروریستی تندر در دستان وزارت اطلاعاتوزارت اطلاعات از ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان(عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا خبر داد.

انتخابات آمریکا: آیا رای پستی به تقلب در انتخابات منجر می‌شود؟ - BBC News فارسیبسیاری از ایالات آمریکا می‌خواهند به خاطر دلواپسی‌های موجود بابت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا بر سلامت عمومی شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری در ماه نوامبر را از طریق پست آسان‌تر کنند.

پاسخگویی مدیران غول‌های فناوری در کمیته ضدانحصار کنگره آمریکانمایندگان دموکرات و جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه استماعی که روز گذشته ۲۹ ژوئیه (۸ مرداد) با حضور روسای شرکت‌های بزرگ فناوری برگزار شد، به شدت از عملکرد انحصارطلبانه آمازون، گوگل، فیسبوک و اپل انتقاد کردند.

ترامپ خواستار تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شدترامپ خواستار تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد *به گفته دونالد ترامپ، افزایش رای‌گیری پستی می‌تواند منجر به 'تقلب و نتایج نادرست' شود. *او خواسته است برگزاری انتخابات تا زمانی که مردم بتوانند 'به درستی، با امنیت و ایمنی' رای دهند، به تعویق بیفتد.