موساد طرح ایران برای ترور کارمند کنسولگری اسرائیل در استانبول را خنثی کرد

10/02/1401 04:58 ب.ظ

روزنامه عبری‌زبان «یدیعوت آخرونوت» روز شنبه به نقل از مقام‌های اسرائیلی تایید کرد که سازمان جاسوسی اسرائیل، موساد، طرح جمهوری اسلامی ایران برای ترور یک کارمند کنسولگری اسرائیل...

روزنامه عبری‌زبان «یدیعوت آخرونوت» روز شنبه به نقل از مقام‌های اسرائیلی تایید کرد که سازمان جاسوسی اسرائیل، موساد، طرح جمهوری اسلامی ایران برای ترور یک کارمند کنسولگری اسرائیل... گفته می‌شود که این یگان، با هدف از میان برداشتن مخالفان جمهوری اسلامی و اهداف غربی، «مسئول برنامه‌ریزی و آماده‌سازی زیرساخت‌های ترور در خارج از ایران است».

این نخستین بار نیست که دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی از طریق قاچاقچیان مواد مخدر و باندهای تبهکار برای انجام ماموریت‌های ترور در خارج کشور بهره می‌گیرند.

در پرونده قتل محمدرضا کلاهی در هلند که سال ۹۷ انجام شد، دادستان هلند اعلام کرد که ترور توسط یک گروه تبهکار هلندی - مراکشی انجام شده و فرد ۲۸ ساله یکی از ۶۰۰ خلاف‌کار مشهور آمستردام است و برادرش نیز سردسته یک باند خلاف کار به شمار می‌آید.

پیش از آن در سال ۹۰ نیز ایالات متحده، نیروی قدس سپاه پاسداران را متهم کرد که دو ایرانی به نام‌های منصور ارباب سیار و غلام شکوری را مامور کرده بود که از طریق به خدمت گرفتن قاچاقچیان مکزیکی، عادل الجبير، سفیر عربستان در واشینگتن، را. headtopics.com

🍆🍆🍆🍆😂😂😂😂

رسانه‌های ترکیه نیز در سال ۱۳۹۹ همزمان با برگزاری دادگاه رسیدگی به پرونده قتل مسعود مولوی در استانبول، از بازداشت اعضای یک شبکه ۱۱ نفره خبر دادند که اقدام به «ربودن یا کشتن مخالفان حکومت ایران می‌کرد» و توسط یک قاچاقچی مواد مخدر مدیریت می‌شد.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

طرح ادعای انتقال مزدوران واگنر از لیبی برای جنگ در اوکراین

تکذیب ترور سفیر قطر در ایران از سوی وزارت خارجهوزارت_امور_خارجه ایران با انتشار اطلاعیه کوتاهی ترور «علی بن احمد علی السلیطی» سفیر قطر در تهران را تکذیب کرد. در این اطلاعیه که روز جمعه نهم اردیبهشت منتشر شد، بدون توضیحی تنها از رسانه‌ها خواسته شده است در انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند. ترور

سفارت کشورمان: جریان افراط در انجام جنایت به هیچ فرد مسلمانی اعم از شیعه و سنی رحم نمی‌کندسفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان حمله تروریستی امروز در کابل را محکوم کرد.

وزارت خارجه خبر ترور سفیر قطر در ایران را تکذیب کرددر پی انتشار اخباری غیررسمی مبنی بر ترور سفیر قطر در تهران، روابط عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی بامداد جمعه در اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب کرد. فرشید منافی😂😂😂🍆🍆🍆🍆🍆کیر کامبیز حسینی رشتی تو کص زنت 😂😂باشه قررررربون کیر کامبیز بری 😂😂بچت ماال کیه فرشید🖕 بیناموسای حرومزاده 🍆🍆هومن عسگری کیر کامبیز رشتی با سیگار توکص زنت مادرجنده کونی🍆🍆🍆🙏🍆

امیرعبداللهیان: اقدامات فوری علیه جنایات رژیم صهیونیستی اتخاذ شودوزیر امور خارجه ایران در سخنرانی به مناسبت روز جهانی قدس، اعلام کرد که «جمهوری اسلامی ایران قساوت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی را مطلقاً محکوم می‌کند.»