موج سوم کرونا در اروپا؛ مقررات سفر به ایتالیا و آلمان سختگیرانه‌تر شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

موج سوم کرونا در اروپا؛ مقررات سفر به ایتالیا و آلمان سختگیرانه‌تر شد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در همین حال، آلمان نیز روز سه شنبه اعلام کرد که کنترل مرزهای زمینی با کشورهای همسایه خود را برای ۸ تا ۱۴ روز آینده تشدید می‌کند.

هورشت زیهوفر، وزیر کشور آلمان در این زمینه گفت: «فرقی نمی‌کند فرد مسافر اهل کجا باشد، لهستان، فرانسه یا دانمارک، همه باید انتظار کنترل را داشته باشند.» محدودیت‌های جدید مسافرتی در حالی اعلام شده که اروپا به شدت درگیر موج سوم ویروس کروناست و افزایش موارد ابتلا به نوع جهش‌یافته آن، یعنی ویروس بریتانیایی که بسیار مسری‌تر است، نگرانی‌ها از گستردگی فاجعه را بالا برده است.

سازمان جهانی بهداشت تنها طی ۷ روز گذشته یک میلیون و ۶۴۸ هزار و ۳۴۶ مورد ابتلا به ویروس کرونا و ۲۳ هزار و ۸۲۰ مورد مرگ و میر ناشی از کووید۱۹ در اروپا گزارش کرده است. افزایش انواع جهش‌یافته ویروس کرونا در اروپا طی ماه‌های اخیر، رفت و آمد آزاد میان کشورهای عضو منطقه شنگن را به شدت تحت تأثیر قرار داده به طوری که چندین کشور عضو این منطقه در صدد برگرداندن کنترل‌های مرزی و محدودیت‌های تردد برآمده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ آغاز موج چهارم، استقرار پلیس در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

موج سهمگین کرونا در ایران؛ سه برابر شدن فوتی‌ها در تهران | DW | 05.04.2021وزیر بهداشت از مواجهه با یکی از سهمگین‌ترین امواج کرونا خبر داد و سازمان بهشت زهرا از سه برابر شدن فوتی‌های تهران. تعداد شهرهای در وضعیت قرمز کرونایی در ایران دو برابر شده که شامل تهران و برخی کلانشهرها هم می‌شود. همش تقصیر خامنه لجباز بیسواده Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. به حکومت فاشیستی حاکم بر ایران بگید این رنگبازیها را بزاره کنار ما خودمون نقاشیم، کم فیلم بازی کنید و مردم را سر کار بزارید تا شاید فرجی برای نجات یک حکومت فاشیستی قرون وسطایی حاصل کنید، با رنگ بازی بی رنگ بازی این حکومت باید سرنگون شود و چنین خواهد شد براندازم رای_بی_رای
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

موج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شدموج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شد از روز هفدهم تا هجدهم فروردین ۲۰ هزار و ۹۵۴ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران شناسایی شده است. به گفته سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ۱۹۳ نفر در ۲۴ ساعت جان خود را از دست دادند جمهوری اسلامی اینجوریه ، بجای سعی در قلع و قمع ویروس کرونا ،داره خانواده هائي که خودش داغدیده کرده قلع و قمع میکنه که در ایران صحرای برهوتی برای عزاداران حسینی درست کنه !! . وجود اش عذاب و عزا برای دنیا . نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اشتاین‌مایر: برای شکستن موج سوم کرونا دست به دست هم دهیم | DW | 03.04.2021فرانک والتر اشتاین‌مایر، رئیس جمهوری آلمان در نطق خود به مناسبت عید_پاک از مردم خواست تا به یکدیگر و به سیاستمداران اطمینان کنند. او سیاستمداران را فراخواند تا از دعواها و مشاجرات سیاسی بپرهیزند. دست به دست هم بدیم که بدتر کرونا منتقل میشه 😐 کی میشه مادر اینا ب فاککککک بره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از برگزاری مراسم رمضان به رغم موج جدید کرونا در ایران | DW | 03.04.2021به رغم آغاز موج چهارم شیوع کرونا در ایران، برگزاری مراسم ماه رمضان در شهرهای زرد و آبی مجاز اعلام شد. موارد ابتلا و مرگ به شدت رو به افزایش است و تخت‌های 'آی‌سی‌یو' در بزرگترین بیمارستان ایران پر شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »