موج رنگارنگ اعتراض و تظاهرات جوانان اسرائیلی علیه بنیامین نتانیاهو

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موج رنگارنگ اعتراض و تظاهرات جوانان اسرائیلی علیه بنیامین نتانیاهو بیشتر بخوانید🔽

در هفته های اخیر جوانان اسرائیلی تظاهرات رنگارنگ و متنوعی را علیه نخست‌وزیر این کشور به راه انداخته اند. جوانانی که هم به فساد سیستم معترض هستند و هم به سیاست‌های بنیامین نتانیاهو.

طبق گزارش آسوشیتدپرس، در اسرائیل یک سنت طولانی از اعتراض‌های سیاسی وجود اما آنچه در این بخش تغییر کرده گروه سنی معترضان است. چنانچه در این کشور تظاهرات ضد نتانیاهو بیشتر در دستان طرفداران لیبرالیسم بود که نخست وزیر اسرائیل را به استفاده از تاکتیک‌های اقتدارگرایانه برای کنار گذاشتن آرمان های دموکراتیک این کشور متهم می‌کردند. حالا رکود اقتصادی پس از بحران کرونا و عدم اعتماد به نخست‌وزیری موجب شده تا نسل جوان نیز به صف معترضان بپیوندند.

به همین خاطر این روزها در تجمع‌های اعتراضی علیه فساد قدرت سیاسی هزاران نفر با استفاده از پرچم ها، ماسک‌های صورت، طبل و پلاکارد و دیگر چیدمان‌ها خواستار تغییر هستند.تظاهرات جوانان اسرائیلی علیه بنیامین نتانیاهوآسوشیتدپرس

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض هزاران اسرائیلی به ناتوانی دولت نتانیاهو در مهار ویروس کروناشهرهای بیت‌المقدس(اورشلیم) و تل‌آویو روزهای شنبه و یکشنبه صحنه اعتراض‌های خیابانی هزاران اسرائیلی منتقد عملکرد دولت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر، در مقابله با موج دوم شیوع ویروس کرونا در این کشور بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو خطاب به رژیم ایران: ارتش دفاعی اسرائیل آماده پاسخگویی به هر تهدیدی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در اسرائیل هزاران نفر علیه نتانیاهو راهپیمایی کردند | DW | 26.07.2020در چندین شهر اسرائیل تظاهرات اعتراضی علیه نخست‌وزیر این کشور برگزار شد. تظاهرات علیه بیکاری، فساد و شیوه برخورد دولت نتانیاهو با پاندمی کرونا تا جلوی ویلای شخصی او کشیده شد. تظاهرکنندگان از او خواستند که استعفا دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار نتانیاهو به ایران: اجازه استقرار نظامی در مرزهای شمالی اسرائیل را نمی‌دهیمبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، هشدار داده است که به ایران اجازه 'استقرار نظامی در مرزهای شمالی' اسرائیل را نخواهد داد. آقای نتانیاهو با اشاره به تنش‌های اخیر در پی کشتن یکی از اعضای حزب‌الله لبنان در حمله موشکی اسرائیل به خاک سوریه، گفت ' لبنان و سوریه مسئول هر حمله‌ای هستند که از خاک آن‌ها علیه اسرائیل اجرا شود.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات علیه نژادپرستی از پورتلند به شهرهای دیگر آمریکا کشیده شدتظاهرات شنبه شب در پورتلند مانند شب‌های قبل در نزدیکی دادگاه فدرال در این شهر ایالت اورگون برگزار شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تظاهرات ترک‌های اویغور علیه سیاست چین در قبال مردم خودمختار سینجان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »