موج دوم کرونا در چین؛ بیش از هزار پرواز در فرودگاه‌های پکن لغو شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

کلیه دانش‌آموزان و دانشجویان نیز بار دیگر از حضور در کلاس‌‌های درس منع شده و از مراکز تحصیلی خواسته شده است که به روند آموزش از راه دور بازگردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

موج دوم شیوع کرونا در چین که این‌بار پایتخت این کشور را هدف قرار داده سبب لغو بیش از هزار پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه‌های پکن شد.

دو نشریه «مردم» و «چاینا دیلی» با انتشار گزارش‌هایی در این خصوص اعلام کردند که در مجموع هزار و ۲۲۵ پرواز ورودی و خروجی از دو فرودگاه پکن به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده‌اند. به نوشته این نشریات، پروازهای لغو شده تقریبا ۷۰ درصد پروازهای پیش‌بینی شده برای روز چهارشنبه را تشکیل می دادند. مسئولان شهری در پایتخت چین همچنین برای جلوگیری از شیوع مجدد بیماری همه‌گیر کووید۱۹ باردیگر مدارس و مراکز آموزشی را تعطیل کرده‌اند.

به گزارش مطبوعات محلی در پایتخت چین،‌ مسافرانی که بلیط قطار برای سفر به پکن و یا از پکن به مقصدی دیگر رزرو کرده‌اند بدون هرگونه هزینه می‌توانند بلیط‌های خود را مرجوع کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارشناسان: موج دوم تعطیلی‌های ناشی از شیوع کرونا به مراتب زیان‌بارتر از موج اول خواهد بودکارشناسان: موج دوم تعطیلی‌های ناشی از شیوع کرونا به مراتب زیان‌بارتر از موج اول خواهد بود موج دوم شیوع کرونا و تعطیلی شهرها چیزی است که هیچکس نمی‌خواهد حتی تصورش را بکند، ولی می‌تواند واقعیتی تلخ باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی‌ از آغاز موج دوم کرونا در چیننگرانی‌ از آغاز موج دوم کرونا در چین مقامات پکن از شناسایی ۳۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در این شهر خبر دادند و این نگرانی وجود دارد که موج دوم شیوع کرونا در پایتخت چین آغاز شود همچنین روز شنبه هم ۳۶ مورد دیگر ابتلا به این بیماری شناسایی شده بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در شبانه‌روز گذشته 1282 تن در اثر ابتلا به کرونا در برزیل جان باختنددر شبانه‌روز گذشته 1282 تن در اثر ابتلا به کرونا در برزیل جان باختند 1 مثل أنبياء الكتاب المقدس في أبريل 1993 لي كاكو فيليب ، وهو رجل لم يسبق له أن كان في الكنيسة ، تلقيت في رؤيا زيارة الملاك الذي يكلفني لرسالة موجهة لجميع الأرض لتحقيق متى 25: 6 ورؤيا 12:14. إليكم قصة اعتقادي وكذلك الرؤى الثلاث الكبرى للدعوة والعمولة عندماتلقيتها
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موج دوم کرونا سرمایه‌گذاران را ترساند؛ وضعیت قرمز در بورس‌های جهانینگرانی از وقوع موج دوم شیوع ویروس کرونا بورس‌های اروپا، آسیا و آمریکا را با شروع معاملات روز دوشنبه قرمزپوش کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تلاش برای پیشگیری از شیوع کرونا موجب افزایش موارد ابتلا به بیماری‌های خطرناک دیگر شده استتلاش برای پیشگیری از شیوع کرونا موجب افزایش موارد ابتلا به بیماری‌های خطرناک دیگر شده است اکنون بیماری دیفتری در پاکستان، بنگلادش، و نپال پدیدار شده، و موارد زیادی از شیوع وبا در جنوب سودان، کامرون، موزامبیک، یمن، و بنگلادش گزارش شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار مین‌‌های کار گذاشته شده توسط شبه‌نظامیان حفتر در طرابلس؛ 39 کشتهانفجار مین‌های کار گذاشته شده شبه‌نظامیان حفتر از آغاز ماه جاری تاکنون منجر به کشته شدن 39 نفر شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »