موج سواری دلتا در سواحل مازندران/ بازهم محدودیت‌ها مانع از جابه‌جایی جمعیت نشد+ فیلم- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥 موج سواری دلتا در سواحل مازندران بازهم محدودیت‌ها مانع از جابه‌جایی جمعیت نشد کرونا

، از روز دوشنبه بسیاری از مسئولان ستاد ملی و استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اعلام کردن به دلیل تعطیلات پیش رو و برای جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا جاده‌ها سخت‌گیرانه به‌روی مسافران بسته می‌شود و ورود پلاک‌های غیربومی ممنوع و به مقصد بازگردانده می‌شوند و حتی خروج از استان مازندران نیز امکان‌پذیر نبوده و متخلفین با جریمه یک‌میلیون تومانی روبه‌رو می‌شوند. در حالی‌که سواحل استان بیانگر چیز دیگری است.

به سواحل تعدادی از شهرهای ساحلی استان رفتیم تا ببینیم مردم چقدر به این مصوبات توجه کردن و مسئولان چقدر برای اجرای آن مصمم هستند ک سخت‌گیری شده است. متاسفانه با خیل عظیمی از چادر‌خواب‌ها و پلاک‌های غیربومی مواجه شدیم که برای گذران تعطیلات کنار ساحل آمدند. سوال اینجاست، اگر مبادی ورودی و خروجی بسته و تحت کنترل شدید است پس این خیل عظیم جمعیت در کنار ساحل چه می‌کنند. افرادی که اغلب ویلای شخصی دارند و یا با چادر مسافرت می‌کنند.

یکی از شهروندان مازندرانی با ارسال پیامی از شرایط موجود گلایه کرد و اظهار داشت: خواهشا" اطلاع رسانی اشتباه نکنید. در خبرها به ویژه در روزهای اخیر گفته شده که تمامی راه‌های ورودی مازندران برای افراد غیر بومی مسدود بوده و این دو روز اخیر هم گفته شد که خروج از مازندران هم ممنوع است. وی افزود: اینها هم اشتباه و هم غلط است، بنده شب گذشته از هراز بار بردم برای تهران یک نقطه کسی نبود بگوید کی کجا میرود. امروز موقع برگشت نبز به همین منوال بود و هیچ کجا ایست بازرسی کرونایی وجود نداشت. نه در ورودی و خروجی مازندران و نه ورودی و خروجی تهران محدودیت وجود نداشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما فکر میکنیم که اتفاق فقط برا بقیه میفته و هرگز پیشگیری نمیکنیم وقتی درگیر شدیم بعد میزنیم تو سر و تقصیر کی بود تقصیر کی نبود خب الان شما نرید مسافرت میمیرید؟ جونتون درمیاد چند مدت مسافرت نرید؟ واقعا فازتون چیه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج کم‌سابقه کرونا در فرانسه؛ ارائه گواهی واکسن در اماکن تفریحی الزامی می‌شوددر حالی که شمار مبتلایان روزانه به بیماری کووید-۱۹ به بالاترین میزان از زمان ماه مه بدین سو رسیده است، مقامات فرانسه گفته‌اند از روز چهارشنبه بازدید از اماکن فرهنگی و تفریحی در این کشور مستلزم ارائه گواهی واکسن خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مهاجران خارجی در کدام کشورهای اروپایی در مشاغلی پایین‌تر از توانمندی فردی خود کار می‌کنند؟تازه‌ترین گزارش اداره آمار کمیسیون اروپا(یورواستات) نشان می‌دهد که اتباع خارجی شاغل در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیش از شهروندان این کشورها با شرایط مازاد صلاحیت و توانمندی فردی یا مهارت یا تحصیل بیش از حد لازم(Over-Qualification) مواجه هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش تعداد اعدام‌ها پس از انتخابات در ایران؛ ۳۸ اعدام در یک ماه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران باریدوقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند. وضعیت قرار است بدتر از این شود. جواب آنهایی که میگفتند چرا ما این همه هزینه میکنیم تا به فضا برویم و به دنبال یک سیاره قابل سکونت دیگر باشیم این است. سیاره زمین وارد دوره ای از حیات طبیعی خود شده است که یک سیر نزولی حیات در آن آغاز شده و انسانها فقط تسریع کننده اند نه عامل آن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برنج ۱۰ کیلویی در اقساط سه‌ماهه؛ فروش قسطی غذا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »