موج پنجم کرونا در ایران؛ از روند کند واکسیناسیون تا افزایش سفر ایرانی‌ها به ارمنستان برای تزریق واکسن کرونا

17/04/1400 11:41:00 ق.ظ

🎥 در گزارش ویدئویی اعتمادآنلاین ببینید: 🔹موج پنجم کرونا در ایران؛ از روند کند واکسیناسیون تا افزایش سفر ایرانی‌ها به ارمنستان برای تزریق واکسن کرونا مشاهده ویدیو در سایت👇

موج پنجم کرونا در ایران شروع شده، روند واکسیناسیون کند‌تر شده و حالا هشدارها درباره شدت گرفتن این موج که از سیستان و بلوچستان و برخی شهرهای جنوبی آغاز شده حالت جدی‌تری به خود گرفته است. ارمنستان اعلام کرده واکسیناسیون رایگان کرونا در این کشور حتی برای گردشگران هم امکان‌پذیر است و روند کند و طولانی واکسیناسیون در ایران باعث شده برخی ایرانی‌ها کشور ارمنستان را برای دریافت واکسن کرونا انتخاب کنند. اما این پایان ماجرا نیست.

ارمنستان اعلام کرده واکسیناسیون رایگان کرونا در این کشور حتی برای گردشگران هم امکان‌پذیر است و روند کند و طولانی واکسیناسیون در ایران باعث شده برخی ایرانی‌ها کشور ارمنستان را برای دریافت واکسن کرونا انتخاب کنند.

اما این پایان ماجرا نیست. همین خبر کافی بود تا در روزهای گذشته هزینه سفر هوایی به ارمنستان از حدود 7 میلیون تومان برای چند روز به 20 میلیون تومان افزایش پیدا کند. در واکنش به خبر تزریق رایگان واکسن کرونا در ارمنستان کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفته «دلیل ارائه واکسن به توریست‌های ارمنستان این بوده که در برخی از کشور‌های همسایه ما از جمله ارمنستان از واکسیناسیون علیه کرونا استقبال نشده است.»

بنابر ادعای جهانپور ارمنستان واکسن آسترازنکا را وارد کرده است که مورد استقبال عمومی قرار نگرفته است و از آنجایی که این واکسن‌ها تاریخ مصرف دارند، به توریست‌هایی که به این کشور سفر می‌کنند، تزریق می‌شود. headtopics.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>