موافقت واشنگتن برای تمدید ارائه خدمات امنیتی آمریکا به عربستان سعودی

12/09/1399 10:47 ق.ظ

آمریکا تصمیم گرفت تا خدمات امنیتی خود در عربستان سعودی را در مقابل دریافت 350 میلیون دلار برای 5 سال دیگر تمدید کند. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا تصمیم گرفت تا خدمات امنیتی خود در عربستان سعودی را در مقابل دریافت 350 میلیون دلار برای 5 سال دیگر تمدید کند. - خبرگزاری آناتولی آژانس همکاری امنیتی دفاعی آمریکا وابسته به وزارت پنتاگون اعلام کرد که وزارت امور خارجه این کشور با توافق درخواستی 350 میلیون دلاری عربستان سعودی برای ارائه خدمات امنیتی موافقت کرده است.

در بیانیه فوق آمده است:"وزارت امور خارجه آمریکا موافقت خود را برای تمدید ارائه خدمات امنیتی واشنگتن به ریاض برای 5 سال دیگر در مقابل دریافت 350 میلیون دلار اعلام کرده است".

همچنین گفته شده این تصمیم وزارت امور خارجه به کمیته‌های مربوطه کنگره آمریکا اعلام شده است و در صورت عدم مخالفت کنگره پس از 30 روز اجرایی خواهد شد. از سوی یگر آژانس همکاری امنیتی دفاعی آمریکا از توافق وزارت خارجه این کشور برای فروش تجهیزات نظامی به کشورهای مختلف به مبلغ یک میلیارد و 196 میلیون و 500 هزار دلاری خبر داد.

بنابر این وزارت امور خارجه آمریکا برای نوسازی 76 دستگاه خودروی جنگی برادلی توسط کرواسی به مبلغ 757 میلیون دلار لوازم نظامی خواهد فروخت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

موافقت رهبر ایران با تمدید زمان بررسی لوایح چهارگانه در مجمع تشخیص نظامرهبر ایران با تمدید زمان بررسی لوایح چهارگانه مبارزه با پولشویی و فساد مالی در مجمع تشخیص نظام این کشور موافقت کرد. - خبرگزاری آناتولی

موافقت خامنه‌ای با تمدید بررسی اف‌ای‌تی‌اف در مجمع تشخیص مصلحت | DW | 14.12.2020معاون حقوقی حسن روحانی از موافقت علی خامنه‌ای با تمدید مهلت بررسی لوایح پارلمو و سی‌اف‌تی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داده است. هم‌زمان چند عضو مجمع از چنین موافقتی اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند. جفتشون هم رهبر بی کفایت اسلامی و هم کلیدساز بی لیاقت گوه خوردند. یک مشت دروغگوی ابله در ایران در قدرتند.

توضیح روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره موافقت رهبر انقلاب با تمدید بررسی لوایح FATFروابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور اطلاعیه ای توضیحی، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در پاسخ به تقاضای ریاست محترم جمهوری، صرفا با تمدید زمان بررسی لوایح FATF موافقت فرموده‌اند. فرمایش فرمودن که شما هیچی نیستید نشانه هایی از قمبل قهرمانانه کاش یه مجمعی به نام مجمع تشخیص مصلحت مردم تشکیل میشد.

دادگاه آمریکا با خواستۀ مهاجم کنگره برای خوردن «غذاهای ارگانیک» موافقت کردجیک آنجلی، از طرفداران نظریه توطئه «کیو-‌انان» یکی از صدها آشوبگری بود که به ساختمان کنگره حمله کرد. به گفتۀ مقامات آمریکا، او نامۀ تهدید آمیزی نیز برای مایک پنس، معاون وقت رئیس جمهور آمریکا نوشته است. mano_kurd این بوفالو چی میخوره ؟ دادگاه انقلاب ج.ا هم با خوراندن «داروی نظافت» به سعید امامی موافقت کرده بود

موافقت روحانی با اصلاح بودجه ۱۴۰۰ برای 'تحقق دستور' خامنه‌ای | DW | 29.12.2020رئیس جمهوری در نامه‌ای به رئیس مجلس با اشاره به نامه دفتر خامنه‌ای پیشنهادهایی برای اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ ارائه کرد. در پی ارسال این نامه اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس به کلیات بودجه سال آینده رأی موافق دادند. لطفاً از طریق لینک زیر این ویدئو رو ببینید..‌ مقایسه ای بین آلمان نازی و جمهوری اسلامی و نتیجه ای هولناک... با سابسکرایب کردن کانال یوتوب سپیده دم، ما را حمایت کنید... در کانال یوتوب سپیده دم مهمترین تفاسیر و گزارشات در مورد اخبار و اتفاقات روز رو ببینید ریس جمهور زن جنده که کنار رهبر زن جنده نشسته بودجه ی تعریف شده بنام کشور صرفاً برای اوباشان و ملاها و جاهلان و سلمانهای شرکای اشرار فرقه فارسیسم تبهکار و غاصب و اشغالگر ایران بر ایرانیانست نه برای ایرانیان.

آمریکا تصمیم گرفت تا خدمات امنیتی خود در عربستان سعودی را در مقابل دریافت 350 میلیون دلار برای 5 سال دیگر تمدید کند.واشنگتن/ قاسم ایلری/ خبرگزاری آناتولی

آژانس همکاری امنیتی دفاعی آمریکا وابسته به وزارت پنتاگون اعلام کرد که وزارت امور خارجه این کشور با توافق درخواستی 350 میلیون دلاری عربستان سعودی برای ارائه خدمات امنیتی موافقت کرده است.

در بیانیه فوق آمده است:"وزارت امور خارجه آمریکا موافقت خود را برای تمدید ارائه خدمات امنیتی واشنگتن به ریاض برای 5 سال دیگر در مقابل دریافت 350 میلیون دلار اعلام کرده است".

همچنین گفته شده این تصمیم وزارت امور خارجه به کمیته‌های مربوطه کنگره آمریکا اعلام شده است و در صورت عدم مخالفت کنگره پس از 30 روز اجرایی خواهد شد.

از سوی یگر آژانس همکاری امنیتی دفاعی آمریکا از توافق وزارت خارجه این کشور برای فروش تجهیزات نظامی به کشورهای مختلف به مبلغ یک میلیارد و 196 میلیون و 500 هزار دلاری خبر داد.

بنابر این وزارت امور خارجه آمریکا برای نوسازی 76 دستگاه خودروی جنگی برادلی توسط کرواسی به مبلغ 757 میلیون دلار لوازم نظامی خواهد فروخت.

این وزارت‌خانه همچنین با فروش 300 دستگاه نفربر چند منظوره در مقابل دریافت 55 میلیون و 500 هزار دلار به لبنان نیز موافقت کرده است.