موافقت مجلس سنا با تعیین سفیر سابق آمریکا در روسیه به عنوان مدیر CIA

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

موافقت مجلس سنا با تعیین سفیر سابق آمریکا در روسیه به عنوان مدیر CIA العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری‌ها مجلس سنای آمریکا پنج‌شنبه با اجماع با پیشنهاد جو بایدن رئيس جمهوری ایالات متحده برای تعیین ویلیام برنز سفیر سابق آمریکا در مسکو به عنوان مدیر آژانس اطلاعات مرکزی موافقت کرده و قرار است برنز به زودی سوگند یاد کند.

برنز در دوره ما بین 2011 تا 2014 معاون وزیر خارجه آمریکا بود و پیش از آن در دوره بین سالهای 2005- 2008 سفیر آمریکا نزد روسیه بود و در دوره بین سال‌های 2001 تا 2005 معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاورمیانه و از سال 1998 تا 2001 سفیر آمریکا در اردن بود. شایان ذکر است که روزنامه «واشنگتن پست» پیش‌تر فهم مسائل مربوط به چین را از بین چالش‌های اصلی ذکر کرد که ویلیام برنز در مقام مدیر آژانس اطلاعات مرکزی سیا با آنها مواجه خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌وگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر یمن؛ نماینده ویژه آمریکا راهی منطقه می‌شود🔺گفت‌وگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر یمن؛ نماینده ویژه آمریکا راهی منطقه می‌شود ▪️ آنتونی بلینکن در گفت‌وگو با معین عبدالملک سعید بر تعهد ایالات متحده به پیشبرد یک روند صلح در یمن که همه گروه‌ها را شامل شود تاکید کرد بعد ۷ سال وقتی یمن داره پیروزی بدست میاره صلح صلح میکنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

با آمریکا گفت‌وگو نمی‌کنیم چون چیزی برای گفت‌وگو وجود ندارد/ می‌خواهند با زورگویی امتیاز بگیرندوزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگویی با نشریه پولیتیکو تاکید کرد که ایران پیش‌تر با همان کسانی که در کاخ سفید هستند به گفت‌وگو پرداخته است و نیازی به گفت‌وگوی بر سر چیزی وجود ندارد. جدی اینو ظریف گفته ؟ ازش بعید بود منطقی حرف بزنه درست میگه دقیقا حرفی برای گفتن نیست. یک قرارداد را به مدت ۲ سال مورد بررسی قرار داده به توافق رسیدند هر کس امضاء کرده، تموم شد و رفت. اول آنکه زائید رو بزرگ کنید بعد دنبال یکی دیگر بروید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کیسینجر: آمریکا با ورود به منازعه با چین خود را به مخاطره می‌اندازدهنری کیسینجر، دیپلمات کهنه‌کار آمریکایی گفت که ایالات متحده برای تضمین ثبات جهانی باید با چین در وقتی کسینجر اینجوری بگه پس حتما راه های بهتری برای تسلیم کمونیست ها وجود دارد! راه های اقتصادی... ترامپ... کیسینجر هم پاچه خوار چین شد..هنری مگه تو نمردی .که هنوز نفس میکشی بوی تعفن.. مگر ایشون نبودن با همراهی نیکسون چین رو بیدار کردن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پاریس: در مورد چالش‌های مرتبط با ایران گفتگوهای سازنده با آمریکا داشتیمژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه چهارشنبه 24 مارس 2021 تأکید کرد که نشست‌های سازنده‌ای در گفتگو‌های سازنده یعنی‌ کشک ، یعنی‌ به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی طالبان با آمریکا برای کاهش۹۰ روزه خشونت‌ها؛ بلینکن: با اعضای ناتو رایزنی می‌کنیموزرای خارجه کشورهای عضو ناتو که در بروکسل به سر می‌برند، طرح آمریکا درباره ادامه حضور نظامی در افغانستان یا خروج نظامی از این کشور را مورد بررسی قرار می‌دهند. طالبان لعنتی هیچ وقت عمل نکردن و نمیکنن فقط مردم بیچاره را می‌کشن به خاطر اسلام و مزدور کشورهای بیگانه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »