موافقت آمریکا با آزادسازی بخشی از دارایی‌های بلوکه‌شده ایران در کره جنوبی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

موافقت آمریکا با آزادسازی بخشی از دارایی‌های بلوکه‌شده ایران در کره‌جنوبی به گفته شبکه رادیویی KBS واشنگتن با انتقال بخشی از دارایی‌های ایران از بانک‌های کره‌جنوبی به سوئیس موافقت کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا و به نقل از KBS World Radio، یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد واشنگتن با این برنامه موافق بوده اما تاکید کرد که باید گفت‌وگوهای بیشتری درباره نحوه انتقال دارایی‌ها انجام بگیرد.

دولت‌های کره جنوبی و آمریکا درباره انتقال دارایی‌های ایران به سوئیس گفت‌وگو کرده‌اند تا این دارایی‌های توقیفی از طریق کانال دادوستد بشردوستانه سوئیس به ایران منتقل شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پس نتیجه مذاکرات آقای روحانی با رئیس جمهور سوئیس و متعاقباً سفیر سوئیس با آقای نوبخت در خصوص ایجاد تسهیلات ورود شرکت های سوئیسی به بازار ایران و قول مساعد به ایشان مشخص شد . عجب ! بزودی ایرانیان بجای چای ، نسکافه خوران می شوند.

چقدرکره جنوبی تابع آمریکاست!! خوب و بدشو کارنداریم ولی این حجم از فرمانبرداری عجیبه!! . . امیدوارم استرداد این دارایی باعث تقلیل تورم، تنظیم بازارها، تعدیل نرخ ارز و ترفیع مشکلات اقتصادی خانواده ها بشه. اضافه شدن دارایی به کشور میتونه خیلی مفیدباشه، امیدوارم ک همینطورم بشه🙏

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلینکن: فعلا با آزادسازی پول های ایران در کره جنوبی موافقت نمی کنیمبلینکن: فعلا با آزادسازی پول‌های ایران در کره‌جنوبی موافقت نمی‌کنیم وزیر امور خارجه آمریکا گفت که کشورش تا زمانی که ایران به پایبندی به تعهداتش به توافق هسته‌ای بازنگردد، با آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران در کره‌جنوبی موافقت نخواهد کرد. هر ريال که آزاد بشه سرکوب و جنگ افروزی و زیاده خواهی آیت الله بیشتر میشه مگه نمی‌گفتند که بایدن با بقیه فرق داره پس چی شد؟ آقای رئیس جمهور در تمام جلسات هیئت دولت از آمریکا درخواست میکنه که به برجام برگرده، تا کی قراره ایران تحقیر بشه؟ کاش به جای التماس یه کم تهدید کنند واکنش ظریف به اظهارات اخیر بلینکن ظریف در پیامی توییتری به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا درباره عدم تمایل آمریکا به موافقت با آزادسازی پول‌های بلوکه شده ایران در کره جنوبی، واکنش نشان داد و آن را در راستای سیاست فشار حداکثری دولت دونالد ترامپ تلقی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موافقت مجلس سنا با تعیین سفیر سابق آمریکا در روسیه به عنوان مدیر CIAمجلس سنای ایالات متحده آمریکا پنج‌شنبه 18 مارس 2021 با تعیین سفیر سابق آمریکا در روسیه به عنوان مدیر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گزارش اطلاعاتی آمریکا: بن سلمان با عملیات «دستگیری یا کشتن» جمال خاشقچی موافقت کرده بودبر اساس گزارش اطلاعاتی آمریکا، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، با عملیات «دستگیری یا کشتن» جمال خاشقچی موافقت کرده بوده است. بن_سلمان_قاتل_جمال_خاشقجی خوب کاری کردکه دستورشوداده لعنت به شما خبرگزاریهای چپول خامنه ای نیز با کشتن ۱۵۰۰جوان ایرانی در آبان موافقت کرده بود اینم بنویس
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر یمن؛ نماینده ویژه آمریکا راهی منطقه می‌شود🔺گفت‌وگوی وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر یمن؛ نماینده ویژه آمریکا راهی منطقه می‌شود ▪️ آنتونی بلینکن در گفت‌وگو با معین عبدالملک سعید بر تعهد ایالات متحده به پیشبرد یک روند صلح در یمن که همه گروه‌ها را شامل شود تاکید کرد بعد ۷ سال وقتی یمن داره پیروزی بدست میاره صلح صلح میکنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پاریس: در مورد چالش‌های مرتبط با ایران گفتگوهای سازنده با آمریکا داشتیمژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه چهارشنبه 24 مارس 2021 تأکید کرد که نشست‌های سازنده‌ای در گفتگو‌های سازنده یعنی‌ کشک ، یعنی‌ به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »