مهندسی محمدرضا داورزنی برای بازگشت به والیبال و دور زدن سازمان بازرسی کل کشور

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدرضا_داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، همان مدیر ارشد ورزشی است که از سوی سازمان بازرسی احضار شده. او حالا راه‌های فرار و رسیدن به فدراسیون_والیبال را مهندسی می‌کند. اخبار_ایران گزارشی از younesipour

مهم‌ترین فدراسیون برایش اما هنوز والیبال است. داورزنی طی دو سال دوری از فدراسیون والیبال، باز هم قدرت مطلقه‌اش را حفظ کرده بود. مثلا زمانی که «امیر خوش‌خبر» به دستور ضیایی اخراج شد، با تصمیم داورزنی دوباره به فدراسیون والیبال برگشت. به یاد داشته باشیم که امیر خوش‌خبر در سال‌هایی که داورزنی سردار سپاه بود و مدیرعامل باشگاه صنام، به عنوان مدیر بسکتبال در این باشگاه رفت و آمد می‌کردو.

آن مدیر ورزشی، «محمدرضا داورزنی» است. مردی که حساب و کتاب‌هایش در زمان ریاست فدراسیون والیبال با هم نمی‌خوانند. می‌گویند دو ضربدر دوی او گاهی پانصد هم شده بود. روزنامه « طبق قانون مجلس شورای اسلامی، هیچ نهاد دولتی یا نیمه دولتی، حق اداره شدن بیش از شش ماه توسط «سرپرست موقت» را ندارد. اما حالا بیش از ۷ ماه است که فدراسیون والیبال ایران توسط افشین داوری، سرپرست موقت اداره می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

younesipour دقیقا و صد در صد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید وزیر کشور بر نبود هیچ‌گونه قاچاق گندم به خارج از کشور در کمیسیون امنیت ملیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که در جلسه امروز این کمیسیون وزیر کشور تاکید داشت که هیچ‌گونه قاچاق گندم به خارج از کشور صورت نمی‌گیرد. همچنین آمادگی کامل در جهت حفظ امنیت بخصوص در مناطق مرزی را داریم و رصد و پایش امنیتی بسیار دقیق صورت می‌گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضى معلمان بازنشسته مقابل مجلس و سازمان برنامه و بودجهمنابع حقوق بشری در ایران روز یکشنبه 28 ژوئیه 2019 از تجمع اعتراضی تعدادی از معلمان بازنشسته این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تدابیر جدید سازمان‌ زندان‌ها برای کاهش جمعیت زندانیان و بازداشتی‌ها/ برخی زندان‌ها امکانات مناسبی برای نگهداری زندانیان ندارندرییس سازمان زندان‌ها تدابیر این سازمان‌ برای کاهش جمعیت زندانیان را تشریح کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یک تا ده سال حبس برای ارسال کنندگان فیلم و عکس برای مسیح علی‌نژادحبس یک تا ۱۰ ساله برای کسانی که برای مسیح علی‌نژاد فیلم ارسال‌ می‌کنند رئیس دادگاه انقلاب تهران: با توجه به قرارداد علی‌نژاد با آمریکا، کسانی که در رابطه با کشف حجاب فیلم بگیرند و ارسال کنند، مشمول قانون مجازات اسلامی هستند که یک تا ۱۰ سال حبس دارد آخوندها همیشه گفتن: هرکی ج ا رو نمیخواد، بره. حالا با این روش جدید میتونن به ویژه زنان آزاد و روشنفکر جامعه رو از کشور فراری بدن تا بعد از پاکسازی_ژنتیکی با کمک زادو ولد لجام گسیخته فاطی کاماندوها و زینبیون گام_دوم انقلاب رو بردارن. آره. آخوندها اینطوری فکر میکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: نزدیک به ۴هزار شهروند افغانستان در نیمه اول سال ۲۰۱۹ کشته یا زخمی شدندسازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ و تاکنون ۳۱۸۲ شهروند افغانستان در جریان جنگ علیه گروه‌های شبه‌نظامی، کشته یا زخمی شده‌اند. به گزارش رویترز، در آمار سازمان ملل اشاره شده اس مرگ_بر_آمریکا که هرجا پای کثیفشو گذاشته فقط جنگ و کشتار به ارمغان برده .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تشدید تنش تاریخی میان ژاپن و کره؛ امیدها به دیدار آبه و مون بسته شد🔷تشدید تنش تاریخی میان ژاپن و کره؛ امیدها به دیدار آبه و کیم بسته شد 💢وخامت مناسبات سیاسی میان دو کشور، مردم کره جنوبی را به تحریم کالاها و خدمات ژاپنی از آبجو گرفته تا سفر به این کشور، ترغیب کرده است. ◀️درباره دلیل این تنش‌ها بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »